Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Skalka
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
larpi
19 élménybeszámolót írt
19
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Skalka
2009.11.11. 13:42
Hogy miért nem írok az új pályáról? Nos mindössze azért, mert az legalább jó. (Bár a hosszát tekintve nem nagy durranás még szlovák szemmel sem.) Viszont a balos hajtűvel nekem az a gondom, hogy akkor sem volt háló, amikor az új pálya még tervben sem szerepelt, ráadásul mivel más az üzemeltető, miért lenne érdeke az egyiknek, hogy a másikhoz menjen át? Logikátlan. Miért kell a parkolásért fizetni akármég hétvégén is? Nem nyújtanak érte cserébe semmit. A 800 km-nyi pályával kapcsolatban igazad van, hiszen nem emberi léptékű. Na de én a skalkai pályáról írtam. Ez egy kicsi síközpont, minek három üzemeltető? Arra pedig mindenhol lehetőség van, hogy akár egyszeri felvonójegyet lehessen váltani. A kezdőkkel a teljes napi bérlet megvásároltatása az oktató lelkiismereti dolga. Én soha nem vetetném meg velük. Azt már inkább csináltam, hogy egyezkedtem az érdekükben, ha már egyszer egy hétig sítáborban vannak egy csoportnyian, akkor az abszolót kezdőknek még a napi egy-két felvonóhoz se kelljen jegyet venniük. Volt olyan hely, amely partner volt ebben, de nem Skalka. Egyébként a véleményem nem negatív Skalkával kapcsolatban, csak jeleztem, van még hová fejlődni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.