Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Les 2 Alpes
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
T.Tomasz
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Les 2 Alpes
2014.01.28. 16:57
Schumi-s ügy miatt én semmilyen szigorítást nem vettem észre. Franciák nyilván tudják hogy eddig is veszélyes volt pályán kívül és ezután is az lesz, Schumi balesete csak a neve miatt lett ekkora hír. Hóviszonyokról : alul semmi extra, van elég, felső régiókban viszont egész jó lehetőségek vannak.(mi előző héten voltunk)Travelex szervezett freeride és La Grave kört egy vezetővel aki jól ismeri a helyet.(amúgy a buszutat jól elcseszték, kb 16 óráig dekkoltunk egy helyben, de most nem ez a lényeg) Gleccserről indul egy "kecskekaréj" nevezetű lejtő, amire a csákányos tetejétől jobbra kell elfordulni, és Signal-ba torkollik bele. Még 2 szakasza volt a freeride körnek, ezek már kicsit komolyabbak, sárga szaggatottal jelölik őket a térképen. Amúgy ha van elég hó szinte bárhol van lehetőség kicsit eltávolodni a pályától. Ebből a szempontból a legjobb a Vallée Blanche, kevés szikla és sok lehetőség. La Graveon is voltunk, viszonylag nagy csoporttal, egy helyi arc vissza is akart minket küldeni, mert hiányoztak az "equipmentek". Felül nagyon szuper porhó volt, alul az erdőben viszont levolt járva rendesen, igazi kihívás.(buckák, jég, kövek, fák) Többen járnak oda mint gondoltam volna. Hozzá kell tennem, mind két nap ragyogó napsütés volt.
Előzmény: (basquiat 167450)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.