Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowbike

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
abatman
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowbike
2009.03.29. 06:57
Hochzillertal-Hochfügen is kipipálva. Találkoztam olyan emberekkel akiket a sors sajnos jobban megmért mint engem, ezért az Ő síbiciklijeik kimondottam a súlyos végtaghiányosokra lettek kifejlesztve, viszont a segítőkészséget mindenkitől a pályán öröm volt nézni. Azután itt végre bukkantam olyanra is aki első szezonos síbicikliző a problémája mint nekem, még a jobb térd is stimmelt neki is száraz az izülete, neki is az orvos javasolt valami alternatívát, és elmondása szerint neki sem kis utánajárásába került míg ezt megtalálta. Elbeszélgettünk érdeklődve, elmondtam neki, hogy nyugodtan használhatja saját kis hazájában biztosan, de Franciákhoz ne menjen, ott különbséget tesznek egészséges és nem egészséges síelő között, az utóbbiak rovására, hiszen a pályaigazgató azt üzente Ö ilyet ugye még nem látott. Jelzem nem megijedni, a síbicikli még teljesen egészséges embernek is tud élményt nyújtani, pláne ha szán rá annyit, és szereti a száguldást. Nem hiába EB-t rendeznek vele azért a jobb helyeken. Utána is nézek egy Francia síbicikliző akkor hol gyakorol?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.