Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowbike

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
abatman
70 élménybeszámolót írt
70
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowbike
2009.12.28. 00:23
Egy kis sztori a hátsó teló választásához. A gyári tönkrement, megpróbáltam légrugóval. Mind az összenyomási mind a távolodó szakaszban állítható volt, nagyon finoman üzemelt, pontosan negyed órát, azután a -10 fokban a levegő mennyisége nyomása drasztikusan összeomlott, vele együtt a teló is. A kölcsönzős bicikli pumpával esett neki, ám csak itthon a szervizben mondták hogy speciális pumpája van, a hegyibiciklisek mindig használat előtt közvetlenül a helyszínen állítják be, de se baj most ezt is tönkretettem hajrá. Ezután jött egy olajos bicikli teló, ez bírta egy órát a hegyen, ezután lefagyott a szelep, és mivel teljes súlyommal csapódtam rá, egyszer csak szétrepedt a házban valami, vérzett azaz folyt az olaj, néztek is rendesen hol sérültem meg tiszta pötty volt körülöttem minden. Ezekért rendeltem gyárit. Minden alkalommal több száz km-t autóztam hogy szétessen és hazajöjjek, tiszta ráfizetés volt. Szóval alapos körültekintő választás kell, erős strapabíró teló, konzultálj szakikkal.
Visszavittem a padlásra a snowbikeot fotó után, majd lehozom mérek Neked, addig még szedd össze mi kell.
Szerintem ne rugóztasd "túl" magadat a gyárimon látható összenyomási szakaszban rugó segít, távolodó szakaszban szeleppel állítható. Egy régebbi bejegyzésben írtam Nassfeldről ott béreltem egy másik cég termékét, ahol csillapítás nélküli gumigömbökön nem rugózott hanem ellenőrizetlenül nem is tudom mit csinált, használhatatlan lett. Tehát nem csak egy teleszkópra, hanem jó teleszkópra van szükséged.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.