Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tonale és társai

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vilmos
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tonale és társai
2009.01.28. 21:53
Szia Vargai!

Az épületet az Edelweis szállóból szoktuk látni. Kicsit a régmúlt kommunista épületeire emlékeztetett. Ráadásul 2000-ben, amikor először mentünk kicsit elhagyatottnak nézett ki és nem sok mozgást láttunk sem benne, sem a környékén. Kinézete alapján nem sokat néztem ki a szolgáltatásait illetően. Most jöttünk haza Tonáléból és az ottlétünk alatt láttuk, hogy már nem natúr beton színű az épület, hanem át van festve. Aztán lehet, hogy csak küllemre kételkedik az ember. Elhelyezkedését illetően sajnos egyszer annyira van a pályától, mint az Edelweis. Ráadásul szintben is lejjebb van. Mi is kb 150 métert bukdácsolunk a sícsizmában az első síliftig a Valénáig, hát bizony onnan lentről ez jóval nagyobb küzdelem. Vagy autóval kell nekivágni. Ha eljutottál Tonale-ba, akkor szerintem akár egy sátorban is érdemes megszállni, mert a sízés élménye ott megfizethetetlen. Feltéve ha az ember valóban sízni megy és nem ökörködni és összetörni magát.
Én szerencsésnek mondhatom magam, mert a Nővérem szervezte az ott tartózkodásunkat és a síbérletben az oktatás is benne volt. Addig azt hittem, hogy tudok sízni, de ott jöttem rá, hogy még csak most kezdek tanulni. Feltéve ha az illető felfogja, hogy mi a sízés és a jó sízés közötti különbséget. A pályákat a lehető legjobb minőségűre készítik elő, a felvonók pedig elképesztően kulturáltak.

Üdv: Vili
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.