Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sieles mély hóban / milyen lécet vegyek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
holotron9323
75 élménybeszámolót írt
75
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Sieles mély hóban / milyen lécet vegyek
2007.01.15. 20:51
Egy freeride léc miért nem jó kezelt pályán?
Egyébként én is szemezek a explosiv outsiderrel, de túrakötést tennék rá. Szerintetek erre a célra megfelelő?
A másik variáció hogy veszek még egy gepidát, és arra teszek túrakötést, próbáltam a múlthéten lachtalban és egész jónak tűnik, legalábbis az én tudásomhoz mérten jó volt. Egy tyrolia 650-es van rajta platnival, és meglepődtem hogy mennyire jól kanyarodik. Emelett az az igen nyomos érv szól hogy olcsóbb, és mivel kezdő túrasíző lennék, ezért felesleges lenne jobb léc, az explosiv nem annyira olcsó azért hogy azzal kisérletezzek, pl rámegyek egy sziklára, észre sem veszem és hipp hopp leamortizálom. Szóval csak akkor vennék komolyabb lécet ha már biztos vagyok a tudomásmban annyira, hogy ki tudom kerülni a köveket.
Ami ellene szól az hogy a gepida nem freeride léc. De mivel én nem tudok mélyhavazni, amíg meg nem tanulok rendesen, addig gondolom nem észlelném a freeride és a pályaléc közötti különbséget. Vagy igen?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.