Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Időjárás Ausztriában

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bpisti
51 élménybeszámolót írt
51
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Időjárás Ausztriában
2007.03.01. 21:21
Igazad van, Stani, ez már tényleg egy kicsit uncsi. nem akarok senkit megbántani, de idöjárással annyit még nem foglalkoztak mint az idén! Vegyük már észre, hogy építhetünk mi fedett buszvárót, gyárthatunk esernyöket, naptejet, felöltözhetünk jó melegen vagy éppen szellösebben, a természet azt csinál velünk, amit akar! nincs mit tenni, ha ö nem akar jönni, nekünk kell menni utána! egyébként kezet a szívre, és jelentkezzen akinek hiányzik az állandó csúszkálás, lánc fel - lánc le, vagy hogy minden csurom sár és latyak! A kamionosok, buszsöförök szerintem nem bánják. De megannyi polgármester is örömtáncot jár, hogy megmarad egy csomó pénz a fütésböl, hótolásból stb. Nekünk meg, akiknek hiányzik nincs más kiút, be az autóba, fel a hegyekbe és már lehet is csúszni! én úgy gondolom, hogy több - kevesebb (sajnos a nagy többségnek több) autózással mindenki megtalálhatta idén is a neki megfelelö helyet (az egészen maximalisták mehettek pl. Kanadába). Talán annyi a különbség, hogy nem oly gyönyörü a táj mint teszem azt tavaly, de istenem, ez van. nem akartam a szemeteket fárasztani, bocsi, egy kicsit hosszúra sikeredett, de tulajdonképpen ez már régóta kikívánkozott belölem!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.