Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Explosiv - a magyar sílécmárka

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
peter08
18 élménybeszámolót írt
18
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Explosiv - a magyar sílécmárka
2007.02.15. 11:34
Hahó,
Explosiv SL léccel kapcsolatos tapasztalat:
Tavaly kaptam ajándékba, az első carvig léc amit hasznátlam. Rokonom hasonló léccel siel, és mindkettőnk megfigyelése, hogy olyan helyeken, ahol enyhe lejtésű a pálya, ahol az ember csak átcsúszik egyik lifttől a másikig, a léc lassú volt más lécekhez képest (lejtőn ezt nem lehet észrevenni). Mindenesetre a helyi szervíz tanácsára a léc talpát kezelték, azokat a finom hosszanti barázdákat a talpon - amelyek más márkájú léceken láthatók - belemarták. A léc talpa teljesen sima volt újonnan. Ezután a léc felgyorsult, sőt, azt is észrevettem, hogy amikor közvetlen a lift előtt korábban könnyedén tudtam "előre csoszogni" a lécemmel, vagyis apró lépésenként előre jutni, a kezelés után a megszokott lépések helyett a léc egyszerűen előre-hátra csúszott, és bot segítsége nélkül nem tudtam előrejutni. Ez a kezelés a számlán "struktur" -ként szerepel, és a kreischbergi Intersport szervizben 9 eu volt. Összességében szeretem ezt a lécet, persze nincs összehasonlítási alapom.
Üdv, p
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.