Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

snowbiker által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (113)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Chamrousse
2011.12.12. 23:05
Szia Szaszuka!
Nagyon köszönöm a választ, sokat segítettél. Bár közben változott a terv, már nem oda készülnek a kollégáim.
Még egyszer köszi!
Előzmény: (szaszuka 126653)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Chamrousse
2011.11.25. 21:43
Sziasztok mindenkinek!
Ha valaki tudna segíteni abban, hogy látott-e snowbike-ot ezen a síterepen, nagyon megköszönném. A kollégáim mennek ide valamikor januárban és attól teszem függővé, hogy velük tartok, vagy sem.
Előre is köszi!
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.11.25. 21:31
Szia Péter!
Megkaptad az üzenetemet?
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: snowblade
2011.09.22. 00:00
Szia!
Engem lehet, hogy érdekel, tegyél fel róla képet. Hány centis?
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.05.31. 22:29
Megnéztem. Ezt is láttam már a múltkor, mitöbb elgondolkodtam a legyártásán is. A dolog ott állt meg, hogy nem találtam olcsón hasonló telószárat.
Szerintem sima fordított mociteló. Egyszerűnek tűnik, de koránt sem biztos, hogy jobb is. Ha találok megfelelő telót ki fogom próbálni. Egy kicsit a kanyarodási nyomaték átvitelétől tartok ennél a típusnál. De mivel gyártják, biztos meg van oldva rendesen.
Előzmény: (abatman 118739)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.05.31. 22:17
Szia Abatman!
Bocs, de mostanában nagyon elfoglalt vagyok. Okvetlenül megnézem és kidumáljuk.
Mellesleg gyártottam eladásra is, ha valakit érdekel. Még nincs teljesen kész, de közel állok hozzá.
Előzmény: (abatman 118739)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Csorba-tó
2011.02.16. 20:32
Nagyon köszönöm az infót, teljesen megnyugodtam, holnap indulunk!
Ha visszajöttem írok az élményeimről.
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Csorba-tó
2011.02.13. 20:35
Sziasztok!
Tud valaki valami érdemleges infót a pálya állapotát illetően? A hét közepén készülünk a térségbe.
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna infóval szolgálni.
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.02.07. 23:42
Szia Abatman!
Bocs, hogy csak most reagálok, de nagyon zsúfolt volt az eddigi programom. Voltam az osztrákoknál Gerlizenben és azt kell mondjam, hogy a hóviszonyokat leszámítva fantasztikus volt a túra. Többet mentem a 4 nap alatt, mint addig összesen és ez nem túlzás. A fejlődésem is ezzel volt párhuzamos.
Volt bringa az ottani kölcsönzőben 2 db napi 35 euróért, ami majd a duplája egy teljes sífelszerelés napi díjának. Nem is láttam a 4 napon csak egy alkalommal egy darabot. Az a sárga színű Brenter, ami gumibakokon rugózik. Egy tisztes öregúr lovagolta nagy büszkeséggel. Amikor összefutottunk, majdhogy nem a nyakamba ugrott. Küszködtünk némi nyelvi nehézséggel, mivel német volt, de amikor megértette, hogy az enyém saját gyártmány, nem akarta elhinni.
Voltak olyan pályarészek, ahol közel 100-zal hasítottam, azt az érzést le sem tudom írni. Igaz ez egy 7 km-es jól belátható szakasz volt(Sörapunak üzenem), és nem veszélyeztettem magamon kívül senkit.
Töltök fel egy képet, ami ott készült és ha sikerül, egy videót is.
Sikerült vennem egy széles lécpárt, ami nagyobb hóban lesz tökéletes, legalábbis remélem.
Kérdezted, hogy milyennek találtam az új bringámat. Szerintem kifogástalan, dönthető a végtelenségig, persze nem tükörjégen!
Most már én lennék a legkiváncsibb, hogy milyen különbséget tapasztalnék, ha ráülhetnék egy gyárira.
Ha a régihez akarom viszonyítani, akkor a régi egy kemény rallyautó, az új pedig egy luxus limuzin.
Előzmény: (abatman 101236)
IMG-5065.JPG
IMG-5063.JPG
DSCI7244.JPG
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.02.07. 23:11
Kísértetiesen hasonló szerkezetet fotóztam le a tavaly Donovaliban, amit idén is láttam picit átalakítva.
Itt a fotó. A másik képen pedig a legújabb szerzeményem, amit ma vettem az egyik haveromnak a Vaterán. Szerintem ez is gyári és nem mai csibe.
Előzmény: (maci-laci 108361)
DSCI4052.JPG
Szanko-bicikli.jpg
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.02.07. 23:08
Kedves Sörapu!
Ha jól emlékszem, nem az első beszólásod a fajtánkhoz. Már sokszor kiveséztük, hogy minden téli sport majdhogynem egyformán veszélyes, ha nem megfelelően művelik.
Én is mindig félve olvasom, ha egy "újonc" bontogatja szárnyait, mert attól tartok, hogy ha nem megfelelően mutatkozik be egy adott síterepen, akkor az én esélyeimet is rontja a jövőben.
Mindez abból adódik, hogy Magyarországon(remélem egyenlőre) nem tudnak minket hová besorolni. Ez a megjelenésük idején, így volt a deszkásokkal is! És lám mára egyenrangúak a síelőkkel! Sőt!
Én bizton merem állítani, hogy semmivel sem vagyunk veszélyesebbek a többi elfogadott téli sportot űzőktől. Lesznek bizton kivételek is, de ez mindenütt előfordul.
Én minden egyes alkalmat, amit hóbringázással töltök, egy ünnepnek élek meg. Hála az égnek, csak egyszer fordult elő velem, hogy egy kisebb Szlovák síterepen nem engedtek fel a pályára, de akkor sem tudták megindokolni, hogy miért.
Általában, ahol először megfordulok, először szúrósan, utána érdeklődve, majd csodálattal néznek, akik nem láttak még élőben ilyen szerkezetet. Biztosan nem így történne, ha az első percekben azzal indítanék, hogy letarolok néhány sporttársat.
Ezért én arra buzdítom a hasonszőrűeket, hogy nagyon körültekintően, a szabályokat betartva, felelősségteljesen bringázzon minden körülmények között.
Sörapu! Nagyon kérlek fogadj el minket egyenrangúnak és mi megháláljuk!
--
Siklás után forralt bor.
Előzmény: (Sörapu. 108366)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.02.04. 16:37
Szia!
Kettőt is engedélyezek, jó síelést Neked!
Én holnap megyek a Szlovákokhoz egy napra.
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.31. 20:33
Elküldtem, szerintem holnap megkapod.Jó síelést!
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.30. 20:27
Szia!
Te nyertél a házi nyereményjátékomon.
Küld el a címedet és küldöm a jegyet.
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.30. 14:09
Szia mindenkinek.
A sors úgy hozta, hogy nyertem egy egynapos síjegyet az Aflenz- i sípályára, amit ezúton szivesen felajánlok bárkinek, aki úgy is készül ide ebben az idényben.
Ha korábban nyertem volna magam is szívesen felhasználtam volna, de én már túl vagyok az idei egyhetes túrámon.
Annak adom, aki leghamarabb jelentkezik érte. Természetesen nem kérek érte semmit!
Várom az első jelentkezőt!
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.20. 20:46
Szia!
Mi 17.-én jöttünk haza, akkor már nem valami jó volt a hó minősége a folyamatos meleg miatt, de azért volt hó.
Mostanra ott is bejöttek a mínuszok és ha tudnak hóágyúzni, a jövő hétre akár kitűnő is lehet a pályák minősége.
Jó síelést!
Előzmény: (Soma 104800)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.20. 00:44
Szia!
Visszajöttünk Gerlitzenből és örömmel tudatom, hogy nem volt gond a síbicajjal.
Rajtam kívül egyszer 5 másodpercre láttam egy gyári bicót, amit kolcsönözni lehet a pályán napi 35 euróért. Az enyém saját gyártmány, de szerintem a kölcsonzős példánynál sokkal kényelmesebb és puhább.
Előzmény: (minerel 103193)
IMG-4997.JPG
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.01.20. 00:27
Szia Zenox!
Akár engem is láthattál a tavaly Donovaliban, akkor még egy világos színű montivázas bicóval mentem. Snow bike, vagy hóbicikli a neve.
Teszek fel róla képet. Később a kékvázas BMX vázassal is voltam ott.
Előzmény: (zenox 104145)
DSCI3983.JPG
DSCI4671.JPG
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.01.11. 20:27
Szia Minerel!
Valami hasonlót szeretnék művelni holnapután Gerlitzenben!
Ha nem sikerül, akkor irgum burgum!
Ha visszatértünk, referálok.
Előzmény: (minerel 102114)
snowbiker
113 élménybeszámolót írt
113
14 éve tag
2011.01.10. 23:54
Sziasztok!
Nagyon köszönöm a kimerítő válasz, sokat segítettél vele.
Erre akkor kerülne sor, ha a bicajjal nem mehetnék, valami oknál fogva.Ekkor kellene lemenni a lécekért. De az is lehet, hogy felviszem egyszerre, akkor viszont nem tudom, hogy biztonságban hol hagyhatom az egyiket. Erre esetleg ötlet.
Még egyszer köszi!
Előzmény: (hómacsek 103178)
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.