Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ahora által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
ahora
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2010.02.16. 23:13
Ma a 10-s pályán találkoztam kisebb kövekkel, amúgy a többi pálya a szokásos néhol jégfoltos, néhol kicsit fűfoltos lett délutánra, viszont a gyönyörű napsütéses idő és a kicsi szél kárpótolt ezekért a pici kellemetlenségekért.
20100216.jpg
ahora
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.12. 15:19
Szerintem a sítérkép jobb oldalán látható pályák a legélvezetesebbek amelyek a Sistron, Merlier és Mene csúcsokról indulnak el, valamint a Calada nevű részt is szerettem.
A apartmanok oldalán lévő hosszú kék pályák pedig a pirosokon kevésbé otthonosan mozgóknak szerezhetnek örömöket.
Előzmény: (NDRE 79440)
ahora
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2010.01.12. 15:01
A központban van egy fehér színű hatalmas apartmanház. Az alja pedig tele van mindenféle bolttal, étteremmel, bisztróval, szórakozóhellyel és két nagy ABC-vel, illetve az ABC-k mellett pékségekkel. Pontos ABC árakat nem tudok neked írni, de ha voltál Franciaországban mostanában, akkor tudod is az árakat. A központ pedig a szállodák, apartmanok nagy részétől 10-15 perc alatt elérhető a Siklóval (Funiculaire).
A képen a apartmannak csak egy része látható.
Előzmény: (gyepál 79457)
P3130133.JPG
ahora
4 élménybeszámolót írt
4
16 éve tag
2009.03.19. 07:20
Én úgy gondolom, hogy ahol annyi ember kívánságainak és elvárásainak kell megfelelni, mint egy utazási iroda esetében, óvatlanul is előfordulhatnak kellemetlen helyzetek, amelyekért csak közvetetten felelősek.
Nagyon sok függ a sofőrök, a kísérő és a szállás személyzetének a hozzáállásán.
Franciaországban pedig tényleg macerás lehet a szállások megközelítése, átvétele illetve átadása.
Én kétszer is voltam velük síelni, és idáig pozitív a megítélésem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.