Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

loati által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (24)Időben csökkenő Időben csökkenő
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2009.02.22. 23:10
Én is voltam fennt, a táj szép, csúszkálni is lehetett, de azt síelésnek nem nevezném:), úgyis mondhatnánk, a pályákon a sok kő között akadt némi hó is:). Jól éreztem magam, de azért remélem a jó szervezést ti is viccnek gondoltátok:), ha nektek jó szervezésnek számít az ami, itt folyik akkor az is azt bizonyítja, hogy a magyaroknak elég a balkáni színvonal. A turistaház konyhájáról én is csak pozitívan tudok nyilatkozni, kedvesek, és finomak az ételeik, de ilyen árért ez elvárható;). Amit kifogásolnék az a felszállítás, nem a teherautóval van gondom, hanem inkább azzal a tülekedéssel ami beszállásnál volt, sokan állva utaztak, így adott a 7es busz feeling:D. Egyszóval egynapra tökéletes az NHH, de senkinek ne legyenek elvárásai és akkor nem fog csalódni;).
Kívánok még egy, két kiadós havazást és akkor egész korrekt körülmények között lehetne síelni.
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Chamrousse
2009.02.11. 19:10
Mi vasárnap jöttünk haza, a pályák szuperek voltak, hatalmas hó mennyiséggel ellátva, melyhez az indulás napján is esett még egy 40-50cm. A negatívum csak annyi, hogy a ratrakot nem igazán szeretik használni:), de van aki pont ezt szereti. Szerintem minden az időjárás függvénye, de az elkövetkező hetekben nem hiszem, hogy aggódni kéne a hóhelyzet miatt....
Akik mostanában indulnak azoknak jó síelést!!!(irigylem őket:)
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2008.01.17. 16:19
Nem járt valaki ezeken a terepeken? Ha igen megoszthatná tapasztalatait...
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2008.01.13. 20:35
Sziasztok,
volt kinnt valaki mostanában? Ha igen akkor megírhatná, hogy milyen a pályák állapota.
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Sachticky
2007.12.29. 21:58
Mi ma voltunk, két lift ment az A és a B, a pályák kicsit kijegesedtek a nap végére, de alapjában véve egy napra tökéletes volt.
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.12.09. 13:52
Sziasztok,
engem is érdekelnének a tapasztalatok, ezekkel a síterepekkel kapcsolatban, februárban megyünk és 1-1 napot valamelyik, Cortina melletti kis terepen fogunk eltölteni.
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.14. 22:04
Szerintem ez a topik tipikusan egy "magyar" topik, ha valakinek annyira nem tetszik Szlovákia akkor, miért megy oda.... Én Donovalyn tavaly egy szuper hetet töltöttem , egyből Ausztriai síelésem után mentem oda és meglepődve tapasztaltam,hogy korrekt módon bánnak a vendéggel mind a sípályán, mind a szálláson, egyedül a Koliba Goralban nem tetszett a pincérek hozzáállása(bunkósága), de nem is megyek oda többet. Ennyi, ha valami nem tetszik nem kell többet oda menni .
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.12. 13:56
Már bocsi, hogy megkérdezem, de ezt miért ide írtad??? :D :D
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.09. 15:44
Jó igazad van, ismerősök most jöttek haza Olaszországból és mondták,hogy bizony ott(Paganella)is gondot okoz a hóhiány, ezen ne vesszünk össze reménykedjünk egy jobb következő szezonban!
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.08. 21:23
Már nem azért,de ha szerinted jók voltak a pályák, akkor hogy verted gallyra a léced?:P És lehet,hogy a 15fok túlzás, de hogy 5foknál melegebb volt az tuti.
repkedominuszok.JPG
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.06. 17:01
Ezt szerintem én is láttam egyik reggel ment, egy kicsit balra a lenti 4es ülöstől igaz?
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.06. 16:35
Mentek a hóágyúk:):) ember mi tényleg nem egy helyen síeltünk...... Rakj be egy képet amin működő hóágyú van! A hőmérsékletet Gps-n néztük és a napon +15 is volt, árnyékban valamivel kevesebb,(haverom pólóban síelt:). Egyébként az hol pálya karbantartás hogy leratrakolnak 2pályát(kéket)? Ez a hely alapból röhej(pl.: húzós liftek benzinnel mentek,olyan volt mint a 7es busz...), rohadtul nem ért meg 21 óra utazást. Mész 6 órát és Karintiában vagy, olcsóbban jobb minőséget kapsz. Ez nem panaszkodás akar lenni, mert jól éreztem magam, de ne ferdítsd a dolgokat. Amúgy a Vesszen Trianon feliratot én is láttam egyik reggel(legalább a nap jól indult).
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.05. 18:38
Kaját érdemes vinni, a kinti árak sem olyan vészesek, de a hütték azért drágák(Lasagne:10euro,sültkrumpli:4euro,sör:3euro), a la jou de loup-i hüttében érdemes kajálni(a telemix lift mellett)itt gyönyörű a kilátás, lehet napozni(csomó napozófotel), és olcsóbb, hangulatosabb, mint a többi(és nem utolsó sorban kevesebben vannak, mint a többiben).
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.04. 18:16
Én ma értem haza, hát mit mondjak. A táj gyönyörű viszont a pályák katasztrófálisak, (tavaly Donovalyban jobbat síztem). Tiszta kövesek, jegesek, buckásak a pályák, érdemes lécet bérelni(én sajnos sajátot vittem). Hó alig van, hétfőn lehetett valamennyitt pályán kívül is csúszni, de a hét végére rohamosan elkezdett olvadni a hó, a hóágyúkat egyeltalán nem(este 0fok alatt volt 1500on is), a ratrakokat pedig csak egy-két fő pályán használják.
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.04. 13:56
Superdevoluyben a hóhelyzet katasztrófális, napközben +7fok van 2000m-en
a hó rohamosan olvad, a pályák rettentően kövesek.
Éjszaka nem hóágyúznak ami számomra felfoghatatlan, mert jócskán 0fok alatt van a hőmérséklet....
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.24. 18:41
Mi is a sulival megyünk kb. 70-en. (:
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.19. 20:38
Sziasztok,ha valaki mostanában volt kinn írhatna a kinti helyzetről, szerintem nemcsak engem érdekel.
Még az érdekelne hogy az ülős felvonókkal kb. mennyi és milyen pályát lehet besíelni?
A válaszokat előre is köszönöm!
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.09. 18:37
Tud valaki valmit a hóhelyzetről?????
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Donovaly
2006.12.21. 15:45
kb. hány cm hó van most a pályákon?
loati
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2006.12.20. 19:33
"A liftek nem a legkorszerűbbek, a pályarendszer nem a legnagyobb, de kit érdekel?"
Ember, számodra mit jelent a korszerű felvonó?????
Itt egy azaz egy darab húzólift van az is egy kék pálya mellett, két kabinos, az egyik full új, majdnem az összes ülős felvonót lecserélték új buborékosra ill. szőnyegesre. Az egyik legdinamikusabban fejlődő síterep a régióban.
Említs kérlek olyan helyeket hasonló áron ahol ekkora a felvonók kapacitása és nincs húzós lift.
Nem szidni akarlak, de szerintem gondolkodj mielőtt leírsz valamit.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.