Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ke.da által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (29)Időben csökkenő Időben csökkenő
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.03.14. 10:01
Természetesen nem lehúzni akartam Gerlitzent én most nem a magyar pályákhoz viszonyítottam mert természetesen ahhoz képes óriási a különbség. Én csak Ausztriai sípályákhoz viszonyítva beszéltem és én csak 1 napot töltöttem el itt tehát nem lehetek annyira mérv adó én csak gondoltam leírom hogy én személyesen mit gondoltam. Van akinek bejön nekem nem annyira. Sajnálom hogyha esetleg támadónak tűnt a korábbi bejegyzésem :)
ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.03.13. 13:54
Hali Hó!
Március 10.-én Csütörtökön voltunk itt barátokkal. Bár kevés síterepen voltam eddig, bizton állíthatom hogy életem egyik legjobb síterepe. Nyitásra értünk oda és először a nyugati oldalon síelgettünk. Bemelegítés képen talán a 23, 24-es piros pályákat választottuk. Ezután a 22-es pályáról becsatlakoztunk a 21-esre és a 35-s fekete pályán értünk le a felvonóhoz. Ezt kb. 2x ismételtük meg, majd a 34-es félig piros félig fekete Adrenalin nevezetű pályán jöttünk le ami nagyon megnyerő volt. Délután átmentünk a keleti oldalra és meghódítottuk az ottani legtöbb piros pályát is. A hó állapota nagyon jó volt a körülményekhez képest, itt is volt hogy +4,5 fok volt. Nagyon jó adottságú síterep ha tehetem igyekszek meglátogatni majd máskor is.
ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.03.13. 13:41
Március 9.-én szerdán jártunk Gerlitzen-en a Karintiai sítúránk keretében, 1 napot töltöttünk itt. Hát be kell valljam nekem nem tetszett annyira.. A pályák már 9-kor nem tűntek túl jónak, már akkor feltűnt hogy sok a jeges rész. Hihetetlen sok ember volt már reggel a pályákon, több Magyarral is találkoztunk. Az se tetszett hogy a pályák nagyon egybefolytak ezáltal sehol se tudott az ember kikerülni a tömegből, már-már kezdett Szlovákiai hangulat uralkodni. Az idő nem volt kedvező, volt hogy +8 is volt. Ettől függetlenül jó adottságú hely sok jó piros pályával én azt mondom 1 napos síelésre jó ez a pálya csak nem ilyen időjárás mellett.
ke.da
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.03.02. 18:27
Szombaton indulunk BKK-ra 1 hétre nem tud valaki friss infót esetleg?
Köszi a választ.
ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2011.02.21. 12:10
Üdv mindenkinek.
Szeretném megkérdezni hogy nem tud-e valaki friss infót mondani a síterepről. A webkamerákon nem látszik sok minden...
Ha jól tudom a mostani 40-80 cm tömörített hó(ez van kiírva a leírásnál) nem számít sokan ezen a síterepen jól gondolom?
Üdv.Ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.12.06. 13:24
A webkamera képe elég biztató :) http://www.vondenpistenindiethermen.com/strohsack.htm
és ahogy látom egyre csak kedvezőbb lesz a hőmérséklet is...
http://hu.bergfex.com/badkleinkirchheim/wetter/
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.11.08. 15:28
Üdv mindenkinek.
Márciusban ha minden igaz ezen síterepre is ellátogatunk. Mit ajánlotok melyek azok a pályák amin mondjuk egy kezdő is elboldogul de azért dolgoznia is kell? :)
A választ előre is köszönöm.
Üdv. ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.11.07. 19:54
kösz az infót mi márciusban fogunk menni....
azt olvastam több helyen hogy bkk-t nem igen ajánlják kezdőknek mert egyrészt kevés a kék pálya több piros van. Ami piros az viszont nagyon piros. Melyik pályát mondanád itt olyannak amire kezdők is mehetnek tapasztalatot szerezni?
A választ előre is köszi.
Üdv. ke.da
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.11.04. 22:17
várjuk beszámolódat :)
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
Topik: Bánkút
2010.11.02. 11:03
Bár én még sose voltam itt de már pár éve halottam Bánkútról úgy emlegették mint Magyarország síparadicsoma hát most hogy kicsit utána jártam a dolgoknak és látom min megy át a síterep úgy látom már nem is fogom kipróbálni az ottani lecsúszást....
De bízni kell benne hogy lesz még jobb is :S mást úgyse nagyon tehetünk...
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.09.22. 16:30
Üdv nem láttam még ilyen topikot* de lehet hogy van mind1 ide jöhetnek majd az ezzel a sítereppel kapcsolatos infók. :)
Jövő januárra vagy márciusra tervezzük ide a látogatást valaki aki volt már itt elmesélné tapasztalatait? :) köszi előre is

*hozzászólás áthelyezve /Admin/
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.04.23. 18:16
HALIHÓ MINDENKINEK. Lenne 1 kérdésem olyanoknak akik ismerik ezt a helyet családdal mennénk holnap de látom lesz valéami verseny. EZ azt jelenti hogy nagyon sokan lesznek és szinte lehetetlen lesz a kilátóhoz jutni a tanösvényre bob pályára stb?????
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.15. 14:29
Üdv azt szeretném kérdezni hogy van-e valami infó a pályák állapotáról nem az kell hogy melyik van nyitva mert azt tudom csak hogy milyenek az útviszonyok hóminőség stb..... köszi előre is.
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.02.12. 08:27
Üdv pattyski azt szeretném kérdezni hogy miért nincs nyitva a 6-os pálya állítólag az nagyon jó és ha mennénk kis szeretném próbálni de úgy látom valamiért nincs megnyitva :S
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.30. 10:54
Helló pattyski gondolom te is tudod hogy Magyarországon folyamatosan esik a hó a pályák közelébe milyen a helyzet ott Donovalyban? Megy a Nova Hola ?
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.01.16. 11:19
Üdv valaki tudna valamit mondani a sípályák állapotáról? Köszi szépen előrre is.
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.01.15. 19:34
Szerintem mindenki aki szeret síelni annak itt a helye! :) Nagyon sok rendezvény lesz épp azt nézem hogy jó idő is lesz mindenki jöjjön el ezzel támogatjuk eplényt hogy még jobban fejlődhessen gyerünk! :)
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.01.14. 15:57
Üdv mindenkinek. Lehetséges hogy ide Mátraszentistvánra mennénk esti síelésre pénteken szerintetek megérné? Mit gondoltok? Köszi a válaszokat előrre is :)
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.01.14. 15:56
Üdv mindenkinek. Lehetséges hogy ide Eplénybe mennénk esti síelésre pénteken szerintetek megérné? Mit gondoltok? Köszi a válaszokat előrre is :)
ke.da
29 élménybeszámolót írt
29
14 éve tag
2010.01.13. 16:38
Köszi Rossi
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.