Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ubi77 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.12.24. 18:20
Hmm tavaly nem kellett érte külön fizetni benne volt a napijegyben.Nem hiszem ,hogy változott volna.
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.01.31. 00:02
Szevasztok!Igen én is támogatom Froland ötletét!5500 ft azért nem kevés jó tényleg szerény kis hazánk legjobb síparkja,de lehetne félnapos olcsóbb bérlet is.
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.01.15. 09:39
Igen megy az erdei sajna ott kevesebb a hó és így egy kicsit rosszabb a pálya minősége de elmegy.
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.01.14. 20:12
Nem volt köves szinte semmi.Na jó kb 2 db találtam.Parkolni először a libegő alatti parkolóban aztán feljöttünk a kasszáig mivel volt ott bőven kocsi feltettük a hóláncot mert a sok amatőr nem bírt feljönni folyton elvoltak akadva aztán elindulni már mi se bírtunk csak ha feltettük a hóláncot.
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.01.14. 19:10
Üdvözlet!
Na voltunk ma Holán!Szuper a pálya jó sok hó van, du-ra kicsit(nagyon)buckásodott de mi jól éreztük magunkat!Sajna elfelejtettem megkérdezni hogy hét közbe hogy van a nyitva tartás bocsi:)!Tetszett hogy természetes hó volt sokkal jobb mint a vízből gyártott.Volt egy kis sorbaállás a tányéros hosszú felvonónál 11 körül,de kb5 perc, 12 óra után szinte semmi!Csúsztunk húztunk szinte folyamatosan.Ment a hosszú erdei turista pálya is kicsit kevesebb volt a hó de tűrhető!
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2012.01.12. 17:10
Üdv!
Hát úgynézki,hogy tényleg nyitnak szombaton!:)Megyünk!Elvileg 3 megyünk ha valaki nagyon akar jönni van még 1 hely!
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.12.24. 14:48
Üdv!Tud valaki valamit a pályáról menni szeretnénk 27-én!
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.29. 19:55
Üdvözlet!
ma gondoltunk egyet és megnéztük mi a helyzet a szentistváni pályán!Olvastam a forumokat, havertől hallotam milyen a pálya hát nem csalódtam benn sajnos nem pozitív irányba föleg ami a sorbanállást illeti!A pálya az szinte tökéletes,de egy ilyen kis pályán ennyi ember?Lehetne még vagy 2 felvonó persze tudom én stb.....Volt pozitívum is a napban amikor jegyet akartunk venni egy emberke(köszönet neki)szinte ingyen ideadta 3 felnŐtt egésznapos bérltét!Hmm vannak még rendes emberek!Mondjuk ha ki kelett volna fizetni a rendes árát kicsit mérges lettem volna, mert annyit viszont nem ér ez a pálya a sorbanállás miatt kb 3 és fél óra alatt csúsztunk vagy 5-öt!Hétköznap biztos kevesebben vannak,de ez hétvégén soha többet nem megyünk az biztos!
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.13. 15:13
Üdv mindenkinek!
Hétfőn azaz 2011 01.10-én voltunk ezen a kiváló sípályán! Jasnára akartunk menni de mivel útba esett megálltunk megnézni,hogy milyen a pálya és itt ragadtunk! Jó minőségű volt a hó annak ellenére is, hogy olvadt kb. 3-4 C fok lehetett. A felvonó az az álmok netovábbja egyszerűen szuper! Melegített ülések lehajtható plexi, nyilván nem voltam még olyan sok helyen síelni, de nagyon kellemeset csalódtunk érdemes elmenni főleg ha kicsit hidegebb az idő! A végére mondjuk kicsit (nagyon) jött lefelé a pára vagy felhő vagy mi de kb. 5m volt a látótávolság a pálya felsőbb részein. A piros pálya szinte jobb volt mint a kék mert nem használták annyian, a fekete nem üzemelt (engem nem is érdekelt kezdő révén) Szóval nagyon jót síeltünk biztos, hogy megyünk még ide síelni! By Ubi
Ubi77
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
Topik: Bánkút
2011.01.01. 23:27
Üdv! Ma voltunk du-tán kipróbálni a siterepet!Nem voltam még bánkúton gondoltuk kipróbáljuk!Sajnos nagyon kevés a hó és szinte füvön meg földön síelsz!Enyhe túlzással!Nagyon jó kis sípálya lenne ha lenne hóágyú vagy egy kis havazás!Erre az állapotra mondják külföldön,hogy síelésre alkalmatlan:(.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.