Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gabe_knox által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2013.05.29. 07:18
Sziasztok!

Hintertux vagy Stubai érdekel valakit néhány napra mostanában?
Hétvége, hétköznap -bármi jó :)
G
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.05.10. 20:42
Kezd körvonalazódni a dolog snowboard vásárlás ügyben. Valószínűleg vadászok egy használt APO amanite lapot, de nem vagyok tisztában azzal, hogy mik a különbségek az évjáratok között.

Amihez könnyedén hozzá tudnék jutni az egy 07/08-as amanite lap, de mivel ezt 4 éve gyártották, egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem-e fejlődött azóta sokat a technológia. Vagy ezzel ne foglalkozzak és csak a jó állapot tekintetében döntsek? A lapok fejlődésében nem sok az a 4 év?
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.05.10. 15:28
Basszus Stani! :)

Közben rájöttem, hogy baromságot írtam (webkamera+online szótár) és gyorsan javítom a hozzászólást egy semleges, semmitmondó valamire, de túl későn.... :)))
Előzmény: (Stani 118446)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.05.10. 15:21
Egy hete voltam és gyönyörű idő fogadott. Du 1-től lent az Alpincenternél óriás buckák:S
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.05.06. 10:53
Ámen! köszi a véleményt
Előzmény: (Bélapó 118334)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.06. 12:15
Igen, rákérdeztem és meg is jött a válasz. Finom elmondták, hogy oktatni most nem fogak, de ajánlják az ilyen célú tavaszi-nyári táboraikat.
Így most újra nekiesek és felkutatok minden lehetőséget.
Köszi a segítséget, srácok!
Előzmény: (badzoli 117096)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.05. 10:50
Köszi Robi, korábban már megnéztem az oktatókat de végül a ridehouse-nak írtam levelet mert nagyon kedvező a szállás ajánlat és jó közel van a helyszín. + ami nem elhanyagolható, hogy a gleccseren biztosan jó a hó (nekem tanulni az bőven elég lesz, gondolom lejjebb nem lesz túl jó minőségű a hó, több pálya bezárt már a régióban)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.04. 11:05
köszi a tippet, van is egy húsvéti akciós tábor, ami baromi jól hangzik!

http://www.facebook.com/ridehouse?sk=events#!/event.php?eid=195740043777488
Előzmény: (minerel 117038)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.03. 13:16
Sziasztok!

Bízom benne, hogy friss fórum tagként nem túl arcátlan rögtön kérdésekkel indítanom. Idén kezdtem el boardozni tanulni és néhány itthoni óra után elmentünk pár napra Innerkremsre. Okos kezdő létemre 2 napon keresztül egy piros pályán próbáltam tanulgatni.

Az eredmény felemás. Most már tudom melyik lában van elől, rájöttem az utolsó nap végére, hogy a hátsó kötést milyen szögben állítsam be :) Fordulás már jól megy a lankásabb részeken, de meredekebbeken még kicsit félek....
Úgy érzem nem sok hiányzik, hogy relatív élvezhető szintre hozzam fel a tudásom és ehhez kérném a segítségeteket.

Olyan sí(snowboard)tábort keresek ahol oktatnának is, és még idén :) Síoktatást találtam többet is húsvétra de kimondott boardosat nem. Van esetleg valakinek tudomása ilyenről? Idén még mindenféleképpen el szeretnék menni pár napra, mert nagyon bosszant, hogy a utunk végére jöttem rá néhány alap dologra. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.