Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard tábor topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.04. 11:05
köszi a tippet, van is egy húsvéti akciós tábor, ami baromi jól hangzik!

http://www.facebook.com/ridehouse?sk=events#!/event.php?eid=195740043777488
Előzmény: (minerel 117038)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2011.04.03. 16:21
Én első körben őket kérdezném meg:
ridehouse.hu
Neki a Dachstein glecser alatt van a házuk. A glecseren pedig jó esetben akár nyáron is lesz hó.
Előzmény: (gabe_knox 117036)
gabe_knox
9 élménybeszámolót írt
9
13 éve tag
2011.04.03. 13:16
Sziasztok!

Bízom benne, hogy friss fórum tagként nem túl arcátlan rögtön kérdésekkel indítanom. Idén kezdtem el boardozni tanulni és néhány itthoni óra után elmentünk pár napra Innerkremsre. Okos kezdő létemre 2 napon keresztül egy piros pályán próbáltam tanulgatni.

Az eredmény felemás. Most már tudom melyik lában van elől, rájöttem az utolsó nap végére, hogy a hátsó kötést milyen szögben állítsam be :) Fordulás már jól megy a lankásabb részeken, de meredekebbeken még kicsit félek....
Úgy érzem nem sok hiányzik, hogy relatív élvezhető szintre hozzam fel a tudásom és ehhez kérném a segítségeteket.

Olyan sí(snowboard)tábort keresek ahol oktatnának is, és még idén :) Síoktatást találtam többet is húsvétra de kimondott boardosat nem. Van esetleg valakinek tudomása ilyenről? Idén még mindenféleképpen el szeretnék menni pár napra, mert nagyon bosszant, hogy a utunk végére jöttem rá néhány alap dologra. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.