Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Péter79 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Péter79
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Bánkút
2010.02.06. 17:09
Nem akarlak lebeszélni, de ha mentek, mindenképp nyűhető léccel menjetek!
Péter79
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Bánkút
2010.02.06. 16:08
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal: a liftek hol járnak, hol nem, a pályák katasztrofális állapotban vannak. Telis tele kaviccsal, faággal. És bár imádom Bánkút hangulatát, ennyi hó egyszerűen nem elég a síeléshez.
Péter79
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2009.09.22. 17:57
Így van, azt hiszem a törpefenyők miatt van az a kis vízszintes kitérő, bár ezt télen nem lehetett látni, max pár gally lógott ki a hó alól.
Nagyon szép túra, akár lányokkal is kényelmesen teljesíthető.
Péter79
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2009.09.22. 15:38
Bocsánat, hogy beleszólok, de a válasz: kb. 1-1,5 óra. Persze függ az erőnléttől is, de nekünk tavasszal tömör havon toronyiránt 45 perc alatt sikerült. A túristaúton nyilván kicsit tovább tart.
Péter79
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.02.26. 08:43
E hétvégén voltam Lomnicon, és szeretném megosztani a tapasztalataimat:
szerencsére eltörölték, hogy csak 2-szer lehet a kabinossal felmenni, bár a piros pálya elkeskenyedő részein előbukkanó kövek és gyökerek nem is igazán ösztökéltek több lesiklásra ezen a szakaszon. Ellenben a felső fekete pálya minősége szlovák viszonylatban fantasztikus volt. Még a legfelső, rendzseresen eljegesedő pár méter is jól sielhető maradt, a többi részén pedig nagyon jól karbantartott legalább 2 méteres hó várta a sielőket. A sor elsőre nem tünt kevesebbnek mint más hétvégén szokott, de meglepetésemre 10 percnél többet egyszer sem kellet várnom.
Különösen örömmel fogadtam, hogy a jegyemmel az ótátrafüredi sípályákat is besízhettem, ott szinte sorbanállás nélkül.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.