Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pythone által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2014.02.05. 20:34
Üdv!
A hétvégére eléggé bizonytalan időjárást jósolnak, esővel vagy havas esővel. Ti mire számítotok? Nálatok milyen formában érkezik a csapadék?
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2013.01.08. 20:48
Hétfőn voltunk fent.Eléggé jeges volt a pálya, sokat estünk.Síelhető amikor a ratrak feltöri de amikor már lesíeltük róla a havat feljegesedett sajnos.A II. számú pálya működött csak,az egyes nagyon rossz állapotban volt,de pont aznap pakolták átfelé az ágyúkat mert éjszaka ágyúzni akartak. Szerintem holnap már jó pályákra számíthattok hála a hidegnek, és a személyzet is bizonyította már nem egyszer, hogy pár nap alatt csodákra képesek! :) Szóval hajrá!!! :)
A tapasztaltakat majd várjuk itt a fórumon mert tervezzük a következő síelést! :)
Előzmény: (jozsifia 149859)
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2012.12.19. 14:20
Rendben,köszi!Reméljük a legjobbakat! :)
Előzmény: (huligan 146936)
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2012.12.19. 12:01
Üdv!
Mi a helyzet a 2. számú pályával? Tud valaki valami infót?Hétvégén síelhető lesz?
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2012.02.20. 11:30
Üdv!
Várhatóan miker lesz működőképes a ratrak? Szombaton állítólag eléggé buckás és rossz volt a pálya,mert nem volt ratrak és nem volt kezelve.
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
Topik: Jahodna
2012.01.09. 14:03
A tegnapi nap ellátogattunk egy tavaly igazán megkedvelt síterepre Kavecanyba! Kezdők (nem nevezném magunkat haladóknak :))lévén nagyon jól éreztük magunkat a lankás pályán, azonban az interneten hirdetettel ellentétben az 5ös számú pályának csak a fele működött, ezért felmerészkedtünk a számunkra meredek pályára is ami ha jól tudom piros besorolású! Nagyon jó volt a reggeli friss havon sielni, a pálya állapota a lehetőségekhez képest jó volt szerintem. Ahogy teltek az órák olyan délután 2 óra körül már sokat romlott a pálya állapota,ehhez nagyban hozzájárult a rengeteg snowboardos munkája is. Rég láttam már ennyi snowboardost egyszerre pályán! Nagy huplikat túrtak össze ami csak úgy dobálta a léceinket és ennek köszönhetően sokat is estünk. Persze ehhez kellett az is, hogy mint ahogy irtam viszonylag kezdő stádiumban vagyunk. Ajánlom mindenkinek,szép karbantartott pályák nagyon jó büfékkel ellátva! :)
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2011.01.06. 10:11
Azért nyitottam ezt a topicot, mert az interneten található időjárás előrejelzések nem pontosak, az SHMU-t például nem lehet megnyitni 2 napja.
Olyan szlovákiai magyarok írásait várnám ide(ezzel leküzdve a nyelvi nehézségeket), akik tudnak friss időjárás előrejelzésekkel szolgálni. Szerintem nagyon megköszönné minden kedves Sísporttársam.
Mi például tervezzük a síelést a jövő 7 végére illetve tervezve volt erre a hét végére is de nem merünk elindulni, mert tavaly is pórul jártunk.
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2010.01.20. 14:12
Mennyi hó van a pályán és milyenek a viszonyok? Egy kis tájékoztatást lehetne kérni?
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
Topik: Zdiar
2010.01.11. 18:41
Mi rendesen pórul jártunk. Szerencse hogy csütörtök este odaértünk és másfél napot tudtunk sielni. Vasárnapig maradtunk volna de szombat reggel esőre ébredtünk és haza is jöttünk. Azt a kis havat is elmosta ami volt. Siralmas ez az időjárás.
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.05. 13:49
Köszönöm bíztatásotokat. Ezek tudatában 7.én indulunk.
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.05. 10:51
Üdv!

Mi 7-10ig mennénk a Tátrába. Még nem tudjuk hová, de már nagyon vágyunk.
Nem tudná valaki megjósolni,hogy elolvad hétvégén a hó a sok havas eső miatt vagy ott más lesz az időjárás. A magyar szakik nagyon nem bíztatnak, nem tudjuk merjünk-e elindulni.
Aki tud azidőjárásról valamit kérem írja meg.
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2009.02.01. 22:15
Üdv! Kezdő vagyok és most állok síléc vásárlás előtt. Segítségeteket kérném, hogy melyik lécet válasszam. 178cm magas vagyok, 110kg.
Az alábbi léceket néztem ki:
-Dynastar Driver X 10 , 164 cm-es Rádiusz:16
-Pale Allround , 157 cm-es Rádiusz:17
-Fischer Vision Affair , 155 cm-es Rádiusz:15
Blizzard free ride 156 cm-es Rádiuszát nem ismerem
Ezek jó állapotú használt lécek. Egyenlőre ezeket válogattam ki mert méretben ezek tűntek jónak(laikusan).
A válaszokat előre is köszönöm.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.