Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

fekete lászló által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (51)Időben csökkenő Időben csökkenő
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2015.10.12. 16:06
Köszönöm.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2015.10.11. 16:56
Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy azonos helyezés esetén, hogy osztják a vk pontokat?
P.L Első helyezett.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2015.10.11. 16:18
Az lenne a kérdésem, hogyha azonos idővel ér két versenyző célba, mondjuk első helyen, akkor az érte.kapott pontokon hogy osztoznak?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
Topik: Obertauern
2011.01.30. 11:44
Köszönöm a gyors válaszokat!
Akkor kedden belevágunk!
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
Topik: Obertauern
2011.01.30. 11:32
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék a hozzáértőktől, hogy közért található-e ezen a szép helyen,ahol néhány konyhába való dolgot beszerezhetnénk.
Köszi.
laci
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2011.01.19. 09:40
Hali.
Ha valaki esetleg járt ( vagy van) itt mostanság, írhatna pár szót a pálya állapotokról.
Laci
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2011.01.04. 13:56
Hát gratulálok.Lindsey és Maria.is megvolt. Ráadásul egy képen.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2011.01.03. 14:15
Sziasztok.
Csütörtökön mennénk Stuhleckre. Valóban tiszta jég? Mert a webcam-okon viszonylag jól néz ki. Mire készüljünk?

Lacas
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.02.14. 10:21
Szia.
A p6 parkolóba fel tudsz menni autóval, és ott szinte már csatolhatsz is. a másik autóval megközelíthető parkolóhoz fizetős út visz fel.

seeuferstrasse 97. a címe, de ha beírod a google earth-ba hogy haus mössler, akkor megtalálod.
A térkép szerint én nem hogy sí bakancsba, de cipőbe se mennék gyalog.Viszont egy kicsit felette van egy buszmegálló,és ott megáll a síbusz. ha a térképet nézed akkor észak nyugat felé.
Evvel a módszerrel megtalálod a másik keresendő épületet is.

Ha az Aichelberghof-ba fogtok kajálni akkor az is egy szép túra, mert az meg a felvonó épülettel van szembe.Ami
légvonalba is 520 méter, de az úton van egy kilcsi is.
Soha ne higgy a különböző ajánlatoknak, csak a saját szemednek. A mai lehetőségekkel ez már gyerekjáték.
Jó szórakozást!
Előzmény: (szaunás 84457)
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.02.11. 14:50
Hali.
Én volnék az "előző úr",azt gondolom.
Mauritiuson még nem voltam, de végig jártam Franciaországot, ahol köztudottan sufni méretű apartmanok vannak, és jól éreztem magam.De az hogy az egyébként tiszta szép szobában a 170 cm -mel nem fértem el az emeletes ágyon, és a földön aludtam,az egy kicsit rosszul esett! Az emeletes ágy egyébként a fiamé lett volna, de ő még nálam is magasabb, így nekem maradt a föld.:(( ( Lehet hogy rosszul tűröm a kritikát így ismeretlenül?)
Előzmény: (yean 84111)
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.02.08. 16:01
Hali.
Azért hogy teljesebb képet kapjon a kedves olvasó,mi januárban voltunk kint, és nem volt bőséges reggeli, nem volt 30% kedvezmény,nem volt se kártya, se társasjáték se internet sarok! Plazma tévé se. A szauna a pontosság kedvéért 2 fős, és csak napi fél óra van az árban. Ha nem vagy előre feliratkozva meg se közelítheted! A magyaros ízekért feltehetően a magyar anyagbeszerzés a felelős.
És mivel előszezonba 42 EU-ért/nap voltunk így főszezonba 38EU
az elég akciós. Végül is minél olcsóbb egy hely annál jobb lehet a színvonal( az árhoz képest)
Laci
U.I.Ha az előttem író reklám volt, akkor ez az igazság!
Előzmény: (calcutta45 83713)
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.01.19. 13:27
köszi, majd elolvasom!
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.01.18. 15:05
Sziasztok. Most jöttünk meg Gerlitzenből. A pályák jók, nincs jég, és buckák is csak a ködös zónában van, ami a kabinvége körül volt. Nem tudom hogy ez állandó e, de nekük végig volt egy köd sáv.A Seeblick panzióban laktunk. Mi biztos hogy oda nem megyünk többet, és nem is ajánlom senkinek. A kétszemélyes fürdőszobás szobák teljes alapterülete k.b.12 négyzetméter, ebben van egy francia ágy, kétszemélyes emeletes ágy, és az egyik sarokban a fürdőszoba. annyi hely van a szobákban, hogy körüljárható a francia ágy. az emeletes ágyon csak 160cm alatti gyerek fér el így mivel a 175 cm hatalmas termetű fiam nem fért el, kénytelen voltam a két ágy között a földre letett matracon aludni. Az emeletes ágy amúgy pótágyként szerepel,de teljes árat kellet érte fizetni! A bőséges reggeli állt egy tálca gondolom "gazdaságos" párizsiból és olaszból,néha egy pár szelet pritaminos szalámi.
Kétszer volt virsli is, és egyszer kővé sütött tükör tojás.
3 fogásos vacsora zacsis leves csészében féltenyérnyi sült hús sült, főtt, krumpli, nokedli, desszert 1 mikrógombóc fagyi, vagy mikró szelet torta. Még jó hogy az egyik csákányos mellet találtunk egy hüttét. Ahol szinte sose volt senki. Ott mindig bekajáltunk aztán jöhetett a vacsora.Van gőzkabin, meg infraszauna, 2 személyes fél órát lehet bent lenni ingyen, fel kell iratkozni az ídőbeosztás miatt, de mivel sok Magyar testvér van ott, izgalom nélkül el foglalják az előre lefoglalt időpontot is.
Síléc tároló az étterem egyik sarkában, senki nem lát rá,nyitott hely,Tehát ha valakinek véletlenül kellene egy pár léc , csak viszi.(Persze én tudom hogy ilyen nincs).
Azt el felejtették közölni hogy a síbusz csak főszezonba jár háromszor naponta, így amikor abba hagytuk a síelést akkor tudtuk meg hogy már nem jár. 10EU és egy másik busz már el is vitt.
Gerlitzen jó hely, de más szállással.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2009.10.11. 11:36
Köszönöm a válaszokat!
Most már csak a havat várom.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2009.09.30. 14:57
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék hogy merre találok itt síkölcsönzőt? Lent a tónál, vagy csak fent?
köszi
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2008.02.01. 12:59
Köszi a segítséget, és hasonlókat nektek is!
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2008.01.31. 13:52
Szia egyénileg megyünk, majd rátok dudálunk az úton.
Ennek a karnevál dolognak utána lehet nézni valahol?
Jó utat!
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2008.01.30. 13:52
Köszönöm, ezek nagyon jó hírek.
Köszi, az összes webcamot ismerem, minden nap csorgatom a nyálam. De már csak 3 nap.
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2008.01.29. 18:22
Szia Andrea.
Vannak olyan pályák ahol vannak kövek, vagy elég vastag a hó mindenhol?
"Sajnos"( nektek) csütörtöktől erős havazást írnak, egész szombatig.( mi akkor érkezünk)
Addig is jó siklást!
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2008.01.26. 14:50
Sziasztok.
Ha esetleg mostanában jön valaki 3 völgyből,meg írhatná hogy milyenek a pályák?
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.