Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Eszter M által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.12.31. 14:50
Módosítom a hozzászólásomat. Állítólag csoportos szervezésben ki lehet ennyiért fogni utakat.
Előzmény: (Eszter M 77887)
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.12.29. 20:42
Egy jobb síterepen a 6 napos bérlet 150-200 euró körül van, ami alsó hangon kb.40-55 ezer forint. Szállást 15 euró/nap alatt nem találsz, az szintén kb. 30 ezer egy hétre. Ehhez jön még az étel és az utazás. Vagyis a 60 ezer forint szűknek tűnik.:(
Előzmény: (marijaz 77879)
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.12.22. 17:57
Szia! Milyen volt? Mi hétvégén szándékozunk, hacsak el nem olvad addigra. Szerintetek?
Előzmény: (tres1 77096)
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.11.23. 09:00
Én sem pontosan értem, miért kékek az általad is említett pályák. Igaz, hogy mi a sícirkuszt ott fejezzük be, amikor már megjártuk Hinterglemmből Leogangig az utat és vissza, de az alja főként inkább meredek, mint nem. Igazából a skiwegeken kívül nagyon lankás pályával mi nem találkoztunk.
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.11.07. 16:46
Mi Söldenben is a 20 euro/fő áron laktunk, tehát a 4 személyes apartman 80 euro volt naponta. Mi mindig közvetlenül foglalunk szállást Ausztriában - télen előre, nyáron ad hoc -, és a mi igényeinknek megfelelő tiszta, rendes szállások kb. ennyiért mennek főszezonban.
Előzmény: (Jester 73014)
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.10.29. 07:51
Minthogy több kis felvonó van Saalbach-Hinterglemmben, amelyekről be lehet csatlakozni, szvsz elkerülhető a nagy sorbanállás. Hiába kiváló síterep mondjuk Sölden, két helyen lehet felmenni a hegyre, és hétvégén órákon keresztül kell sorbanállni. Itt egy közepes sítudással a nagy lifteken kívül a kisebbeket is meg lehet célozni. Mi egyszer sem álltunk 10 percnél többet sorba február második felében tavaly.
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.02.15. 21:17
Sziasztok!

Mi is most jottunk haza szombaton Hinterglemmbol. Tenyleg csodas siterep, mi is visszamegyunk meg. Nekem kulonosen az tetszik benne, hogy nem kotelezo allandoan meredeken lefele sielni, hanem szinte vizszintesen at lehet csuszni egyik hegyrol a masikra, illetve, hogy sehol nem volt tomeg.

A szallasunk - Szentes Katalineknal - szinten tokeletes volt. Kituno helyen, jol felszerelt, tiszta, szep apartman, 100%-os vendegszeretettel. Mindenkinek tudom ajanlani - csak ne akkor akarjatok menni, amikor mi megyunk!:)

Ha kerdes van, szivesen valaszolok!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.