Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Matt által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2010.01.13. 22:31
Nem akar valaki eljönni győrből pénteken a 24 órás jam re? sajnos még mindig nem találtam senkit se. Ezzen az oldalon lehet lecsekkolni: http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9647371&clearsession=true
Erre a 24 órás versenyre sokan jönnek egyébként?
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2010.01.13. 10:11
Most pénteken nem akar eljönni valaki győrböl eplénybe a 24 órás jump jam re? Egyedül nem akarok elmenni, de még sajnos nem találtam utitársat...
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.12.26. 20:31
Én még dec 24 én voltam kinn a pályán.Életemben elöször jártam eplénybe. 2 pályán lehetett sielni.
Amint látom a skiarena elég sok kritikát kapot, hogy pl a felvonó nagyon rossz és álandoan megál, nálam is megált kb 3 szor öszesen kb 10 percre, ez nálam még türéshatáron belül volt.Valóban idegesítő volt hogy a kapu nem fogadta el az érvényes jegyet, és ezt a problémát a kezelő szeméjzet nem tudta kezelni.
Öszeségébe viszont jó volt (az is igaz hogy eddig föleg nyulra , sopronba jártam és ezek a helyek jóval az eplényi szinvonal alatt vannak.)
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.12.22. 13:24
Én is ott lennék már régen ha nem lennék beteg :(
De azért remélem januárba nem lesznek olyan sokan, nem azt akarom hogy senki ne legyen, csak hogy ne legyen ijen sor a felvononál.

De aztán ha menne a 3. felvonó is akkor lehet nem lenne ijen sor, és a tömeg is jobban eloszlana a pályán...
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.12.04. 23:17
Sielni akarok legyen már hideg meg hó!
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.11.30. 13:17
Én a leg-gagyibb sípályára szavaznák szerintem a nyúli (győr melleti) a legagyibb.
200 M hosszú kezeletlen pálya a felvonót 2006 óta nem működtetik... A felvonó kampós volt és nemgyengén életveszélyes....
De anyira nem volt rossz régebben egész jókat síeltem rajta....
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.11.26. 15:41
Köszönöm szépen mindenki válaszát a megközelítéssel kapcsolatba... Igazából nem csak az számít hogy mijen messze van a busz és a vonat hanem az is, hogy hogyan járnak. Megnéztem és valószínüleg oda busszal megyek majd visza pedig vonattal.A legegyszerübb viszont az lenne ha kocsival mennék, vagy betársulnák valakihez. Ha valakit érdekel irjon (győri vagyok).
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.11.25. 20:16
Margeliosi! köszönöm válaszod.. A vonatok télen is járnak (és ha nem sztrájkolnak a vasutasok) érdekes de gyakrabbak mint a buszok... Hát majd ha megérkezek Eplénybe akkor majd megkérdezem valakitől merre kell menni mert a végén még rossz irányba sielnék és Pápára jutnék ki...
Matt
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2007.11.25. 17:02
Hello mindenki!
Én még nem voltam eplénybe, de idén ha lesz hó biztos elmegyek.Valaki megtudná mondani nekem hogy mijen messze van a vasutálomástól a sípálya?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.