Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

PrintScreen által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (71)Időben csökkenő Időben csökkenő
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2022.03.03. 17:02
Furcsa ezt így viszontlátni :), 12:30 körül én voltam akivel várták a mentőt, hogy le tudjanak vinni a "hegyről". A 4-es és 5b találkozása után volt egyébként, ahol tényleg lapos.
Néhány másodperc alatt nagyon sok minden el tudott romlani, combtörés lett a vége.
Előzmény: (lorylaci 215028)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2022.01.13. 17:31
Ez nekem sem volt tiszta, én csináltattam, nem kérte senki.
Előzmény: (Headviko 214371)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2021.12.22. 20:48
Valamit a 12+ - osoknak mind megcsináltattuk a PCR-t, ez sem érdekelt senkit, de enélkül nem mertünk elindulni.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2021.12.22. 20:45
Én 2 szputnyikkal + pfizer + magyar leletes antitesttel vagyok kint, az utolsó csücskös ( még nyári, nem gondoltam, hogy kelleni fog angolul, úgy voltam majd kidumálom ) De elvileg jó vagyok.
Úgy jöttem ki, hogy ha visszafordítanak is megpróbálom, az emberi lustaságra is építve, hisz úgyse lesz idejük minden utassal szőrözni, és miért ne fogadnák el a hivatalos app, zöld pipás eredményét. Nekik nyűg, problémát letudták. Eddig mindenhol működött, egyedül a szállodában olvasták be, zöld pipa, mehet.

Bevallom antitest nélkül is megpróbáltam volna, és úgy is kint lennék. Max a gyereket jobban felkészítem előre, hogy lehet nem engednek be. Persze izgultam flottul fog-e menni, de jövök januárban is. A síelést meg keresztbe verheti hóvihar, lavina, meleg stb. is, mégse tart otthon minket.

Ps. A grüner pass-ba minden további nélkül be lehet olvastatni a szputnyikos oltást is, fel is ismeri, adatokkal együtt. Ad szép pitos x-et, de a 3. mRNS-re zöld, senkit nem érdekelt eddig más, csak azt mutogattam.
Előzmény: (Lackó 213543)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2021.12.21. 09:02
Grüner passal, tegnap simán léptük át a határt Sopronnál, szállás és bérlet is rendben.
2 szputnyik 1 pfizer,
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2011.03.17. 18:54
Én ugyanazzal az autóval, kb. ugyanúgy megpakolva két hét differenciával 1,2 literes átlagdiffit produkáltam.
A kisebb a mostani volt, de ekkor hazafelé is MOL-os kúton tankoltam, azt nem tudom, hogy az osztrákoknál honnan szállítanak dieselt oda.
Az egyetlen különbség, hogy múltkor a feleségem is vezetett.
Nem lehet, hogy kifelé kicsit mindenki jobban nyomja, mer' megyünk síelni, hazafalé pedig komótosabb? :)
Prémium disellel az előző autóm, mintha kevesebbet evett volna, a mostaninál nem látok érdemi eltérést, csak a kutyanyelven a kéntartalmat.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Lachtal
2011.02.22. 21:59
:)

Most három dolgot tudok mondani:

azok a pályák nekem is bejöttek.
most hétvégén megint megyünk.
uccsót, moderáltam, általában nem száguldozok.
Előzmény: (coolman 111359)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Obertauern
2011.02.20. 19:10
Oppá! Bocsánat, nem néztem meg előtte :(
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Obertauern
2011.02.19. 20:24
Még eszembe jutott, hogyha megvan a bérleted sorszáma a skiline.cc -n megnézheted milyaen időbeosztásban, melyik felvonókat használtad. Letagadhatatlanul látszanak a hüttézések :)
Nem egy GPS, de jópofa, és sok osztrák pálya fel van rá drótozva.
Egy dologra kell vigyázni ha használod, úgy vettem észre csak az aktuális évi adatokat lehet kicsalni belőle, legalábbis nekem 2010-est vagy azelőttit nem sikerült.
Előzmény: (ottisz 111020)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Obertauern
2011.02.18. 19:51
Ha máshol nem találod, a bergfex.at-n a 3d térképről (csak explorer) lenézhetőek az adatok, megnézhetőek a pályákról a videók, stb.
Előzmény: (ottisz 110915)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2011.02.11. 23:46
Bazzz....
4 oldalt visszaolvastam, ezután nem tudom merjem-e lehúzni a nap végén szerencsétlent egy multival :D
Olyan büszke voltam magamra, hogy vaxolni már tudok :D
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2011.01.28. 15:55
Három már biztos, nekem is egybe van építve :)
Előzmény: (AAron 106488)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2011.01.28. 15:52
Köszi, ha van még jöhet!
Előzmény: (stspeter 106318)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2011.01.25. 20:34
Valakinek Katschi-ról új infója? Mert jövünk :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Lachtal
2011.01.15. 21:17
Akkor itt most mégiscsak hozzászólnék megint :)

Nekünk is 80 cm volt a hójelentés de konkrétan 1 db földkupacon kívül többet nem láttam a kijelölt pályán, pedig keresztül-kasul csúszkáltam a területet. (Persze a karácsonyi-szilverszteri csúcs az valami egészen más, én egyszer próbáltam, azóta messzire kerülöm.)

Aki magyar nyelvű oktatót szeretne: még bőven indulás előtt vegyék (vegyétek) fel a kapcsolatot Fekete Andrással - telefonszáma kicsit lejjebb sztupi hsz-ében. Kellően elfoglalt, mi kezdő társunkat csak nagy nehezen tudtuk benyomni 2 órára.

cool: kapsz 10% kedvezményt a bérletből, ha szállásodon veszed meg, ekkor kapsz egy voucher-t, amire (3 eur/bérlet kaució fejében) odaadják a bérleted a kasszánál. Amikor foglalsz, kérdezz rá tudnak-e ilyet.

Ui: cool! Mostmár tényleg össze kellene hozni egy csúszást együtt, 2 éve csak írogatunk egymásnak :)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
Topik: Lachtal
2011.01.10. 19:48
Mi most vagyunk itt, sajnos nagyon érezni a pályákon, hogy karácsonykor volt az utolsó komolyabb havazás.
Ma esett kb. 5 centi, reméljük érezhető lesz ez a következő napokban.
A pályákban kellemesen csalódtam, de kezdőknek csak módjával alkalmas. A jobb oldali piros pályák a kedvenceim, kevesen vannak rajta és így lehet rajtuk menni mint a meszes:)
Holnap talán csinálunk pár képet, ha nem kesz köd. Ma kb. nem láttunk semmit.
Off piste most teljesen reménytelen, és legalább 50-70 centi hónak kellene esnie, hogy bátran lehessen csinálni.
Ma a pályán tartózkodók nem tudták összetúrni azt annyira, hogy élvezhetetlen legyen, de a hétvége csücskös volt.
A szállásunk klassz (sissipark.at), a kaja a Monarchiában jó.
Utóbbi időben szokatlan módon, kp kérték a kauciót, így készüljetek.
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2010.12.29. 00:18
Felhozom, mert valójában általános autós topicnak szántam, nem az én kokrét kérdésemre kerestem a választ.
Azt hiszem, a téma egyébként sokunkat érdekelhet.
.
.
.
.
Ha a topic meghalt, hát így járt, süllyedjen!
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2010.12.28. 23:45
OFF
ha jól emlékszem maci-laci 1 csináltál egy topicot, miszerint az utitárskeresésben zavar van. Lenne hozzáfűznivalóm, hol találom?
OFF OFF
bár nem tudok senkinek lécet kölcsönadni (legmaximum széles kétlábas deszkákat), mégis úgy tűnik, a topic társasághoz segített :)
köszönöm,
nagyon ON
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2010.12.27. 16:10
Nekem autóm lenne, de a péntek nem jó. Esetleg vasssy-hoz csütörtökön, már ha nem zavarja, hogy nekem csak ilyen széles izém van.
Előzmény: (AAron 100209)
PrintScreen
71 élménybeszámolót írt
71
15 éve tag
2010.12.20. 17:14
Igen én is olyat szeretnék, amit nem kell előző nap 24:00-ig megkötni (pontosítok megkötni megkötném, csak az időablakot szeretném szabadon választani), hogyha 00:30-kor jön az sms, hogy holnap reggel indulunk, csak aktiválni kelljen és onnan ketyegjen a kért időpntig.

maci-laci 1: online megy, hogy előtte nap kötöd, én csak A lianz-ot próbáltam ott ment flottul.
Előzmény: (maci-laci 99044)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.