Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zenox által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2012.04.28. 03:30
sziasztok! ismet itt vagyok egy kerdessel. Megvettem a deszkat amit kineztem magamnak. cipo is van mar amit felprobaltam es szuper passzolt ,viszont kotest meg nem sikerult talalnom ami nagyon megfogott volna.

ebben kernek segitseget. azt olvastam hogy erdemes a gyarto szerinti kotest venni hogy menjen a bakancshoz.

A board: K2, a cipo nem szandekosan de K2 az is, ami jo volt es akkor mar lehet hogy erdemes lenne kotesben is azt venni, de abszolut nem ragaszkodok hozza. (csak tartok a komatibilitasi problemaktol hogy minden gyarto cipomeretezese kicsit elter...

labmeretem: 46 EU/K2 - 11.5 US (DC-bol 12 US cipo kell)
ehhez keresek kotest.
Board: K2 playback 156 wide

nagy sebesseggel hasznaltam az idaig kolcsonzott boardod, ugyhogy valamennyi merevseget inkabb prferalok a kotesnel is, illetve egy magasabb hatso labtarto reszt (mondjatok el, hogy is hivjak azt a reszt szaknyelven?) :)

tehat segitsetek kotest valasztani. mit merlegeljek meg, mi alapjan tudok donteni ebben a kotes dzsungelben, ami a piacon van...

koszonom a segitseget!
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2012.03.16. 00:18
koszonom mindenkinek a hozzaszolast. meggyoztetek, maradok a sima csavaros kotesnel :) Vegulis belegondoltam es igaz az, hogy miutan beallitottam a megfelelo szoget a kotesen, utana nem babraltam vele.

meg leszek itt kerdesekkel ahogy a cuccomat allitom ossze :)
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2012.03.15. 02:10
sziasztok!

segitseget szeretnek kerni. kezdo boardos vagyok, iden telen megtanultam boardozni es sajat cuccot akarok venni. A kotesnel vagyok nagy zavarban.

2 dolog amit szeretnek:

1. a kolcsonzott boardon a kotest lehetett forgatni. tehat ket oldalt levo muanyag kapcsot a disc-en ki tudtam kapcsolni es ez engedte, hogy szabadon forgassam a kotest, igy nagyon gyorsan be tudtam allitani a megfelelo szoget ahogy a labam a deszkan allt.

2. az en deszkam nem tudta, de egy szlovak boltba beterve nagyon hamar megmutattak mi van nekik...konkretan nekem amikor szelesebbre akartam allitani a ket kotes kozotti tavolsagot, akkor ki kellett csavaroznom es attetetni masik furatokba a kotest. Mire a szlovak srac elorantott egy ottani elado deszkat es mutatta, hogy azon mar racsnis rendszerrel oldaliranyba is lehetett fel-le tologatni (hosszanti iranyba ertem) a kotest, igy nem kellett kulon csavarozgatni, ha kozelebb vagy tavolabb akartad rakni a ket kotest egymastol.

Na en mindket funkciot szeretnem, mert amit idaig a neten talaltam videot, az mind csak a csavarozasos kotesekrol szolt, de tuti hogy a fentit egyutt is meg lehet venni.

Segitsetek! es ha angolul megvan hogy mit minek hivnak, akkor irjatok le ugy is, mert angol online boltban fogok rakeresni a cuccra :) koszonom!
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Kraliky
2012.02.16. 11:03
tegnap a nagy hoeses miatt nem lehetett feljutni a palyaig vezeto uton, (az utolso 2-3 km) csak holanccal. ha mindenkeppen ide szeretnetek jonni a napokban holanccal keszuljetek. meg most is esik a ho, ahogy ezt irom. rengeteg ho esett le az elmult 24 oraban.
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.02.24. 07:30
Sziasztok!

El szeretnem adni a komplett sicuccomat, mivel kulfoldre fogok koltozni a kovetkezo siszezon elott. Tudtok valami boltot, ahol bizomanyiba ott tudom hagyni, vagy esetleg sajat maguk atveszik es eladjak kesobb?

Idei szezonban 1 hetet hasznaltam es most vettem...csak ilyen hulyen jott ki a lepes es most meg kell valnom tole.

Elore is koszonom a segitsegeteket!

Zoli
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Ischgl
2011.01.25. 07:14
Feb 15 korul siel valaki a kornyeken?
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.01.24. 18:01
Feb 12-en tervezek 1 napot sielni a terepen. Ha valaki kint lesz, akkor szivesen 1 napra hozzajuk szegodnek, csak hogy ne egyedul kelljen egesz nap csuszkalni :)
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Snowbike
2011.01.16. 10:37
Sziasztok!

tavaly lattam egy biciklihez hasonlito szerkezetet, csak sitalpak voltak az aljan. rendes kormannyal iranyithato volt, a szlovakoknal egy srac ment azzal donovalyiban. valaki tudja, hogy mi annak a kutyunek a neve? :)

koszi!
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.01.12. 13:45
koszi Szepen!

kozben felfedeztem a terkep funciot, ami vizualisan megmutatja a terkepen, hogy mi hol van es alapinfokat is, igy konnyebb volt korbenezni :)))
Előzmény: (bongi 103076)
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2011.01.10. 14:03
Sziasztok!

Melyik palya van Ausztriaban legkozelebb Budapesthez?

Semmering 300 km. Van ennel kozelebbi ?
zenox
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Donovaly
2011.01.10. 07:01
sziasztok!

voltam mar tobbszor Donovaly-ban. tegnap is elmentunk, valoban a ho nagyon kasas volt. Azert lehetett csuszni rajta, de sajnos az elvezhetoseget picit rontotta a nagy felmelegedes hatasa.

Nagyon jo lenne, ha most vasarnapra megjavulna az ido, jo lenne ismet menni es jobb hoban csuszni.

A legnagyobb gond a kod volt, de ez nem a palyan, hanem a hazafele uton a vezetes miatt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.