Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tobo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2010.08.12. 16:29
Valaki tudna megbízható információt adni arról, hogy személyi igazolvány elég-e, vagy útlevél is kell a belépéshez. Előre is kösz.
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Präbichl
2009.12.03. 18:02
Snowboard oktatót keresnénk karácsony,és szilveszter közötti időben két gyerek számára, lehetőleg magyarul beszélőt. Ha valaki tud segíteni, előre is KŐSZ!!!!
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2009.02.17. 07:43
Símazsi! Már többször jártunk itt, és valóban csodálatos a környék.Ha Brandlucken felől mentek először a Pirstingerkogellifthez értek, onnan már csak kb. 1 km. Érdekes hogy nincs is messze, magyarokkal még nem találkoztam egyszer sem. Szerintem Wenigzell csak jelenthet neki!
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2009.02.16. 21:12
simazsi! Nézzétek meg Sommeralmot(Holzmeisterlifte). Nincs messze, szinte ingyen van, sorbanállás zéro. Ennél kékebb nem sok akad.
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2008.11.04. 09:56
November 11-től a Hoferban 40 euro az akkus talpmelegítő. 3 év garancia, "akár" 9 órás folyamatos használat.
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Koralpe
2008.02.09. 07:37
Tegnap úgy döntött csapatunk, hogy vasárnap meglátogatjuk Koralpét. Mivel még nem jártunk itt, és van két kezdő is, azt szeretném kérdezni hogy vannak-e olyan pályák amiket ők is bátran kipróbálhatnak?
tobo
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2008.01.15. 16:44
Ha csak egynapos turné, próbáld meg Sommeralmot/Holzmeisterlifte/.Nincs messze, a bérlet olcsó, a táj gyönyörű, a pályákon a kezdők is élvezhetik a gyakorlást.Jártam én is több pályán a határszélen, / Wenigzell, St Jakob, Mönichkirchen stb./ de kezdőként nekem ez jött be. Érdekes hogy alig van messzebb Wenigzell-nél, magyarokkal még nem találkoztam.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.