Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

v.ilcsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2009.03.23. 13:13
Március 21-én, szombaton jöttünk haza Risoulból, és ismét nagyon szép emlékekkel. Egész héten sütött a nap, egy felhő sem volt az égen. A hó minősége és mennyisége kiváló volt, és jeges pályával sem találkoztunk, néhány helyen inkább csak keményebb volt a hó. A szállással sem volt semmi probléma, a kauciót úgy visszaadták, hogy meg sem nézték a szobát. Mindenkinek csak ajánlani tudom. A buszos utazások problémáit megértem, mi ezért megyünk mostmár autóval - kényelmesebb, gyorsabb... Sopronból szombat reggel 6-kor indultunk, és délután fél 6-ra ott voltunk. Kibírható.
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2008.02.14. 12:30
Kedves Szabolcs!

Szerintem semmi baj nincs a márciusi síeléssel, mi 8 éve járunk FRO-ba, eddig bejött a március. (mi mindig a márc.15-i héten mentünk) Tavaly Valfrejusben egész héten esett a hó.
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2008.02.10. 10:40
Szia!
Mi a https://www.viamichelin.com -on szoktunk útvonalat tervezni, ott leírja, hogy hol vannak kapuk, hol milyen díjak vannak, hol vannak útlezárások. Remélem segít.
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2008.01.23. 11:03
Szia! Ha pontos útvonalat szeretnél, akkor tervezd meg a https://www.viamichelin.com oldalon a "Driving directions/Routenplaner" fülnél. POntosan beírod honnan-hova mész, mindent kiszámol, és megtudhatod, hogy melyik kapunál mennyit kell fizetni az olaszoknál. Jó utat! Ildi
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
Topik: Valfrejus
2008.01.21. 08:22
A Val Thorens-i felár 2007-ben is 16,5 EUR volt, mi ennyit fizettünk a Valfrejus-i bérletünkre. Megéri!
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.11.28. 12:31
Mi is most foglaltuk le az utazást az Intersínél, és volt még hely. Jó szórakozást és sok havat!
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
Topik: Valfrejus
2007.11.03. 13:40
Sziasztok!
Mi 2007. márciusában voltunk Valfrejusben, és teljesen elégedettek voltunk mindennel,kivéve a buszos utazást. Sajnos egy 25 személyes kisbuszt állított ki az utazási iroda, és vittünk embereket Brianconba, Les 2 Alpesbe és Ozba is. Így 8 órával többet buszoztunk. De a hely kárpótolt bennünket. A Le Thabor Chaletben laktunk, ennél "pályaszállásabb"-at senki nem kívánhat magának, ráadásul az apartmanház aljában van az ingyen szauna. Aki az ingyenes uszodát szeretné igénybe venni, figyeljen, mert a fiúkat csak ún. fecskében engedik be, térdig érő bermudanaciban nem. A pályák nagyon jók voltak, és a kint töltött egy hét alatt kb. 50 cm friss havunk esett. A Val Thorens-i felár 16,5 EUR volt, de megéri! Amit ne hegyjon ki senki, az a csütörtöki vásár, amikor a helyi gazdák árulják finomabbnál-finomabb sajtjaikat, boraikat. Érdemes lesétálni a kiskápolnáig is!Nagybeváráslás Modane-ban! Egyátalán nem drága. Jó síelést mindenkinek, aki ezt választotta, nagyon aranyos kis hely és olcsó, ami szerintem nem megy a minőség rovására! Most Orciérest próbáljuk ki, de szerintem még Valfréjusbe visszatérünk!

Ha valakinek bármilyen info, fénykép kell: v.ilcsi@vipmail.hu
v.ilcsi
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2007.09.20. 13:06
Sziasztok!

A 2007/2008-as szenzonra Orciérest választottuk ki, és az utazási iroda ajánlata szerint a szállásunkhoz megkapjuk a sportpalota uszi és koripálya belépőjét. Tud-e valaki abban segíteni, hogy az egyéb szolgáltatások (szauna, törökfürdő, stb.) mennyibe kerülnek, mert gondolom, azok felárasak.
Köszi: Ildi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.