Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

holnaputan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2014.02.09. 21:11
Szia! Jan. 31.-én este értünk haza(reggel 6-kor az erős havazásban hólánccal törtünk ki az övezetből) a Nassfeldi terepről. Tudok szállást ajánlani: a Millennium Express alsó végállomásától 4 km-re(autóval 5 perc), a szomszéd Rattendorf faluban laktunk egy hatalmas magánházban, amelyben 3 apartmant adnak ki a nagyon kedves háziak. A címük: http://www.ferienwohnungen-oberloeffele.at/ Nagyon jó volt ott lakni, olcsó, kényelmes, meleg, bakancsszárító a lakás előterében. Az ingyenes síbusz, jó menetrenddel 100 m-re állt meg a háztól, az semmi táv. 17,5€/fő/éj volt a szállás, igaz, december legelején foglaltam. A lécet, botot a bérlethez ingyenesen járó depóban lehet hagyni a M.E. bejárattal szemben. A bakancsot is itt lehet hagyni, de az nem ingyenes, mert ők is szárítják árammal. Jó síelést. Ajánlom a szállást:) :)
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2013.12.29. 22:32
Köszönöm a választ Hogwash ! :)
Javaslatodat meg is néztem a sítérképen, és írják is: Skiübung gelande ! Ez valószínűleg remek lesz, és a M.Expr. közelsége is előnyös ! Köszi, üdv. :) Jó síelést!
Előzmény: (Hogwash 165381)
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
Topik: Nassfeld
2013.12.29. 11:45
Sziasztok! 1 hónap múlva először megyünk Nassfeldre. Segítsetek, legyetek szívesek, melyik a kezdő-tanuló pálya és a hozzá tartozó felvonó olyan felnőtt részére, aki már egyszer síelt pár napot, de be kell gyakorlódnia, ? (Pl. mint Stuhlecken a Familienlift a mellette lévő 400 m-es pályával) Lehet-e ott csak oda érvényes felvonóbérletet, vagy többalkalmas jegyet váltani, vagy csak a teljes pályarendszeres bérlet jó oda is?
Melyik pályát ajánljátok?
Előre is köszönöm a segítségeteket. :) :) :)
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2013.03.11. 21:52
Szia engel!
Az S6-oson haladva 4 különböző hosszúságú alagút lesz, számoljátok azokat!!! Pontosan a negyedik vége után 100 m-rel kell jobbra letérni, és követni a jól látható Spital am Semmering(Stuhleck) táblákat. Ettől a letérőtől (ami kicsit tekervényes, de figyelemmel lekövethető) kb. 1-2 km-re van a falu. Jó síelést!
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2013.02.18. 21:35
Szia vbali !
A Stuhlecki liftek pontérték/menet adatait a pálya honlapján, a Skiregion/Panoráma kiválasztásával, a liftekre vitt egérrel látod meg, itt:
http://www.stuhleck.com/html/D/panorama.asp?pass=x
Egyébként, a Promibahn 42 pont, a Központi nagylift 49 pont, a legfelső Steinbachalm 42 pont, a Weisenelfbahn (narancssárga buborékos) pontszükségletét sajnos nem találom. A központi ikercsákányosra 9, a Familialiftre 7 pont kell menetenként.
Jó síelést!
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2010.11.28. 20:06
Sziasztok! Megoldódott a problémám, a hibaüzenetemre privát e-mailban jelentkezett a sielok.hu-tól Nagy Zoli, és megfejtette a bajomat. Valahogy beírodott a Firefoxomba a képek automatikus betöltésének tilalma a sielok.hu vonatkozásában. Miután ezt feloldottam Zoli tanácsára, helyreállt az arculatom. Köszönöm neki itt is, és mindenkinek, aki segíteni próbált. Üdv.
Előzmény: (minerel 94903)
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2010.11.28. 07:22
batus! Csak a sielők.hu összes fórumja torzult el. Lehet, h nem voltam elég világos, szóval beléptem a jelszavammal a fórumba,azzal, hogy valakinek segítek egy szállás ajánlatommal, de hozzászólás és panziókép feltöltés helyett a saját profilképem helyére raktam a panzió képét, amit gyorsan ki is töröltem, de ekkor zavarodott össze a megjelenés. Ja mellesleg nem csak a hozzászólók profilképe nem jelenik meg, hanem az általuk feltöltött fotók sem (az összes sípálya fórumjában!) . És persze a sorok eldeformálódtak, töredezettek. Mit rontottam el???
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2010.11.27. 19:41
Segítsetek, legyetek szívesek! A profilom kialakításán dolgoztam, mikor valamit elnyomtam, de nem jövök rá a megoldásra. Azóta minden sielők fórum kinézete megváltozott. Eltűnt mindenki profilképe a hozzászólásából, szétcsúsztak a fórum rovatok, a sorok egymásra is torlódnak. Nem lehet(nem tudom) beállítani az olvasott-nem olvasott színeket, vékony csíkká alakult az eddig megszokott sárga vagy kék sáv a hozzászólások fejlécében. Próbálkoztam többször is a Felhasználói Funkciókkal, de nem változik semmi. Gép újraindítás persze semmit nem ér. Hogy csináljam vissza a megszokott arculatot?? :)) Üdv.
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.03.15. 18:29
Sziasztok!
Most jöttünk haza Lackenhofból, két teljes napot síeltünk, 13-14, péntek, szombat. Szuper idő volt mindkét napon, szombaton szikrázó napsütéssel. Ma, vasárnap reggel indultunk haza, esett az eső reggel, de a felvonók beindultak. A BS-Ötscher szállóban laktunk, minden OK volt ott, igazán, bárkinek ajánlom. Kedves magyar személyzet, jó kaják, tiszta, jó fűtésű szobák.
A sípályák változatosak, hosszúak, folyamatosan 4-6 ratrak cirkált a pályákon egész nap. Csak szombaton délutánra alakult ki imitt amott egy kis sor (3-4 perc)a felső négyülésesnél, de a pályákon sehol sem volt zavaró a sűrűség. A faluban a hó óriási, az utak mellett 2-3 méter magas.
IMGP1344.JPG
IMGP1355.JPG
IMGP1362.JPG
IMGP1364.JPG
IMGP1389.JPG
IMGP1392.JPG
IMGP1403.JPG
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.08. 19:25
Tisztelt Sípark!
Dec.28-án fiammal részt vettünk 2 órás abszolút kezdő tanfolyamon (Kálmán), remek volt. Hamarosan mennénk újra síelni. Érdeklődöm, hogy van-e ilyesmi 2 órás haladó képzés is, kiscsoportban, vagy esetleg 2 fő részére? Megy-e ez hétköznap is, v csak hétvégén. Előre jelentkezzek-e be telefonon, mibe kerül? Köszi előre is.
Üdv. György.
holnaputan
11 élménybeszámolót írt
11
16 éve tag
2009.01.06. 20:47
Tisztelt Sípark!
Dec.28-án fiammal részt vettünk 2 órás abszolút kezdő tanfolyamon (Kálmán), remek volt. Hamarosan mennénk újra síelni. Érdeklődöm, hogy van-e ilyesmi 2 órás haladó képzés is, kiscsoportban, vagy esetleg 2 fő részére? Megy-e ez hétköznap is, v csak hétvégén. Előre jelentkezzek-e be telefonon, mibe kerül? Köszi előre is.
Üdv. György.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.