Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Simon által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (19)Időben csökkenő Időben csökkenő
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2022.01.17. 13:19
Szisztok!

Múlthéten voltunk 4 napot síelni Bialka Tatrzanzka-án. Sehol nem kérték a védetségit, sem a pályán sem a szálláson, és az éttermekben sem. Elvileg ki van irva hogy beltéren csak védetségivel lehet lenni, maszkhasználtra felhívó jelek mindenhol, tarsd a 1,5 métert de sehol nem tartják be. Még a kiszolgáló személyzet is csak néha állmelegítőnek használták a maszkot. Katicás boltba is simán bementünk maszk nélkül szinte senkin nem volt még az eladókon sem.

Lazán kezelik.
Előzmény: (magnum56 213985)
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2010.01.27. 07:57
Sziasztok!

Pénteken indulunk a fent megnevezett helyre, buszos utazással. Még sosem síeltünk Franciába, az árak érdekelnének, minden tekintetben, pályán mennyiből lehet megkajálni, sört inni, városba mennyiből lehet jól lakni, bolti árak ásványvíz, sör stb,. Azt olvastam hogy drágább, de gondolom nem kell magammal zsugor vizet, tálca sört vinni annyival nem drágább? Kártyával lehet fizetni, étterembe, boltba..?

Várom válaszotokat!
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2008.09.23. 11:27
Sziasztok!

Jővőhéten dél bajor országba leszek, és gondoltam egy kis gleccser síre! Ti melyik területet javasolnátok!

Üdv:Zsolt
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2008.01.21. 14:41
Sziasztok!

Dachstein gleccsere szeretnék menni medig lehet felmeni autóval? Menyire járható az út?

Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2007.10.11. 10:35
SZia Hoboard!

Pont én is nyitni akartam egy ilyen topikot!
Mi is január végén leszünk a környéken, remélem kapunk valami infót a helyről.

Üdv:Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Topik: Kokava
2007.01.15. 08:53
Szia!

Tegnap jöttünk haza Kokováról. Jelentem hó nincs.
A szamár dombon pár hófolt van, Háj egész jól néz ki bár egész sok fekete folt van rajta, de én kétszer lecsúsztam. A felvonó nem megy. Helyiek szerint ha lenne egy hideg éjszaka Háj indítható lenne (szerintem is). Szamár dombnak több hideg éjszakára lenne szüksége.

Üdv
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2006.12.11. 14:16
Köszi a gyors választ! Látom van több boltjuk, esetleg tudod melyik a legnagyobb?
Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2006.12.11. 13:38
Sziasztok!

Páromnak karácsonyra egy női Rossignol síbakancsot szeretnék venni. Nem minden boltba látom ezt a típust, esetleg van nagykere? Ti hol néznétek meg?
Köszönettel: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2006.02.03. 11:41
Szia!

Egyet értek az előttem szólóval, időbe legyél ott mert macerás a parkolás. Kaja van a parkoló feletti szálodánál(büfénél), és fent a székes végenél lévő büfébe, vagy egy kicsit arréb a Kosedrevina szállónál, szerintem nem túl drága bár ez a kérdés elég relatív. Kezdőknek, nem régóta sielőknek, nem szokták javasolni, én sem. A napi jegy 500Sk. Könnyen megözelíthető rég esett kint hó jól el van takarítva az út. Ha Észak ment akkor valószínű menni fog ez is, bár ez meredekebb, és a fenti rész nincs karbantartva(freeride).

Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.01. 14:48
Sziasztok!

Van lehetőség Donovaly-n korcsolyázni valahol?

Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2005.11.28. 13:54
Sziasztok!

Hétvégén benéztem egy Hervis boltba hogy vegyek egy Atomic bakancsot. A boltba olyan típus megjelöléssel volt ellátva a bakancs ami az Atomic katalógusba nem szerepel. Azt mondták hogy ezt csak a Hervis-nek gyátják. Tudása (4-mikro csat, füthető bélés stb) olyan B5,B7 közzöttinek teszem, bár flex indexre nem tudtak mondani semmit. Ára 54.000 Szerintetek érdemes-e megvenni egy ilyen bakancsot ami nem szerepel a Atomic katalógusban? Vagy ez valami koppintás?
Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Topik: Hó Show
2005.11.05. 09:12
Szerintetek érdemes a Hó Show-n vásárolni, vagy esetleg tundnátok valami boltot javasolni? A hipermarketek szóba jöhetnek?
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
Topik: Sachticky
2005.02.21. 09:21
Szia!

A helynek van honlapja a https://www.sachtickyas.sk ott a pályákról minden megvan. Felkapatni a hotelig elég nehézkes gyakran kell hólánc. Kezdőknek talán nem ideális hely. Én személyszerint szeretem, bár a nagyfelvonó tényleg durva. Hétvégen itt is sokan vannak.
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2005.01.28. 15:32
Sziasztok!

Most jöttünk haza Szlovákiából, és egy napot sieltünk zakopane-ban. A síközpontok szétszorva vannak a város körül az biztos, de azért nem túl nagy távolságra. Mi 4 központott láttunk de lehet hogy több is van. A nevek bajba vagyok, nem tudom őket pontos, mi valami glubaowka nevezetű helyen voltunk. Új fogaskerekű visz a csúcsra szuper gyorsan, a pálya egy jó kis piros,és kellően hosszú. Napijegy 70 Zl volt. Hétköznap nem voltak sokan. Mellete láttunk még egy központott ott új ülőszékes felvonók voltak.
A Kaspor... nem javasolták a információnál mert állítólag ott mindig sokan vannak,illetve kicsi a felvonó kapacitás, és jeges szokottlenni a pálya. Szlávákia felől ha Zakopane-ba érsz is volt egy központ. Itt egy csomó tányéros volt, meg egy öreg 1-es székes. Valami megfelythetetlen módon pontokkal kell a pályákért fizetni. A város gyönyörű. Remélem tudtam valakinek segíteni.
Üdv: Simon
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2005.01.10. 15:33
Szerintem Donovaly-n is jó mindehová a bérlet,és természetesen Jasnán is.
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2004.12.23. 10:56
Megnyílt!!!!!!!!!!!!!!
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2004.12.17. 14:32
Nyitás elmarad! Részletek a honlapon!
Simon
19 élménybeszámolót írt
19
20 éve tag
2004.01.16. 17:01
150 Sk az autópálya matrica, annyit megér.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.