Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

b.aron által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (20)Időben csökkenő Időben csökkenő
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2015.09.21. 12:36
Szerintem jó helyen van ez itt mert vegre össze kene valahogy hozzni a ket dolgot!

Csak arra kene azert ügyelni, hogy mindenfele csillagok meg holdak megszerzesevel, azert meg ne tömegessen legyenek a palyan edző zsenik.:))

Es a kerdes a tematikat honnan szerzitek, mert az alapedzői kepzes megvan a TF-en is, de a szakedzői tematika szerintem Magyarorszagon meg nem letezik, vagy en nem talalkoztam meg vele.
Előzmény: (ozsi 183282)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2015.09.18. 13:34
Liftet biztos zarnak le!

1 hettel elötte altalaban lezarjak a palyat is.

Illetve edzesre szoktak meg masik palyat is lezarni. Parhuzamos palyat csak akkor zarnak le, ha az az esise zonaba tartozik egybkent nem nagyon.

A legjobb tenyleg a celbol nezni, de a rajtban is lehet vadaszni par autogrammot. :))

Jasnan is lesz Vilagkupa egyebkent! ;)
Előzmény: (zjuhasz 183275)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Bánkút
2014.01.15. 23:42
s z a m á r s á g!
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Bánkút
2014.01.15. 23:41
Szam
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Bánkút
2014.01.15. 23:39
Tothlevente! " A hó természetesen nem árt a növényeknek, de a műhó az nem hó. Vegyszerekkel, pl műtrágyával készítik, hogy tartós maradjon, a meleget is bírja. Így akár még +6 fokban is lehet hóágyúzni,"

Nos ne haragudj, de ez a része a bejegyzésednek giga nagy szam
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 23:04
Tudod az olyan emberek is szükség van mint te! Az álmodozókat a földre rántjátok, az álmodozók körbe néznek újra megnézik min javíthatnak és újra és újra álmodják! Megakarják mutatni az álmukat az olyanoknak mint te. Mikor pedig megvalósul az álmuk akkor ti érzitek úgy, hogy álmodtok, mi pedig tudjuk, hogy végre ti is látjátok az álmunkat!:)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 22:11
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Nos ha ilyen havat csinálnak a pályára, márpedig mint látjuk tudtak csinálni, akkor már az első lépés megvan! :)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:54
Szerintem többször voltam Eplényben mint te! Szerintem odavágó volt!Amint írod hó biztosabb, sőt még hógyártásra is biztosabb hely, mégis elmaradt ott világkupa! Utána következő évben viszont újra megkapták, tehát ez nem lehet egy gigantikus szempont! Mint lejjebb írtam addig még sok munka van és sok mindenen kell alakítani majd, de nem lehetetlen!!
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:33
Kicsit elbeszélünk egymás mellett!! Az új helyszínekről beszélek! Nekik kell végig menni a ranglétrán, nem egy Kitzbühelnek! És ha megnézed Semmering és Lienz is kikerül egyszer-egyszer a VK sorozatból azokban az években lehetne bekerülni sok-sok lobbi munkával! Ez viszont még nagyon odébb van egyenlőre sikerüljön egy sikeres nemzetközi versenyt tető alá hozni!
Előzmény: (huligan 160931)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:21
A miértje igen egyszerű, látni szeretnék, hogy a csapat a pálya és a környezet képes-e fejlődni és megoldani az egyre nagyobb elvárásokat! Igen ha netán szóba kerül a világkupa a FIS-nél akkor ide küldenek 2 embert a FIS verseny igazgatót és a női világkupák fő technikai delegáltját (FIS TD) és ők megmondják mit merre és hogyan kell átalakítani, hogy egyáltalán az asztalra kerüljön Eplény! De ismétlem nem egy lehetetlen küldetés csak a kérdés, hogy Eplény és rendező csapat képes-e a feladatokkal együtt nőni!?
Előzmény: (huligan 160928)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:17
Gondolom sok VK Szlalom versenyt láttál már élőben és még több VK pályán síeltél már le meztelenül! Elárulok egy titkot nézd meg Lienz vagy Zágrábi pályákat!! Na ha ők elérték akkor Eplény is simán elérheti a VK-t!! Ja, és érdekes de maradt már el VK futam nem is akárhol például Finnországban hó hiány miatt!! Szóval az, hogy nem lehet versenyt rendezni mert bizonytalanok a hóviszonyok egy nagy-nagy butaság!
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:11
Pedig bizony úgy van, hogy azt a képzeletbeli ranglétrát végig kell járni! A CIT verseny után FIS versenyt kell rendezni utána egy Európa Kupát (EC) és ha ezeket mind kiválóan megrendezted akkor kezdődhet a Lobbi egy világkupa rendezéshez.
Előzmény: (huligan 160887)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 21:02
Szóval a FIS-nél különböző verseny kategóriák vannak. A világbajnokságokra nem térek ki. Kezdődik a serdülő nemzetközi versenyeknél (CHI) itt nem osztanak FIS (nemzetközi sí szövetség)pontokat. A következő fokozat a Citizen (CIT) versenyek itt már Ifjúsági korú versenyzők indulhatnak FIS (világranglista) pontokért! Na ahogy írják amatőr verseny, de mivel a világkupán is ha azt nézzük nem mindenki fizetett profi versenyző, tehát akkor ott is amatőrök indulhatnak. Nagyon fontos viszont és ez a legfontosabb ezen a verseny (CIT) fajtán is, már világranglista pontokat lehet szerezni!!!
Előzmény: (huligan 160883)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.24. 20:52
Juju van itt néhány butaság! Elkezdem egyenként elemezni és reagálni!!:)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.22. 23:19
Reméljük mihamarabb!;)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
2013.09.22. 20:45
Pontosan! A minősítés a szintkülönbségnek köszönhetően egész a Női szlalom világkupáig terjed. Természetesen, hogy világkupát lehessen rendezni először számos nemzetközi versenyt kell rendezni. Viszont ez történelmi siker, hogy végre van Magyarországon nemzetközi minősítéssel rendelkező pályánk!!!
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Normafa
2013.07.18. 18:23
Ha trafikra nem is (hiszen a sí-snowboard sportban alig dohányoznak) :) de a kölcsönzőre és síiskolára biztos pályáztatnak majd!:)
Mindenképp mozdulnia kell a szakmai szervezeteknek, remélem ezt minden szervezet így látja és nem egymásnak betartva, hanem együtt fognak dolgozni!
Előzmény: (Szkíta1 159896)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Normafa
2013.07.18. 18:08
Ha a fekvését és a szélességét megnézitek a pályáknak illetve az átlaghőmérsékletet télen akkor egyértelmű, hogy a lándzsás hóágyúk nem használhatóak a normafán! Mobil és állítható (mint Eplényben) tornyokon lévő hóágyúkra van szükség. A felszín alatti víztározóra pedig nagyon kíváncsi vagyok, mert ugye hideg víz kell és tiszta de azért ne fagyjon be erre talán jó lesz a felszín alatti víztározó és még a keringetőt is megspórolhatják.:)
Előzmény: (huligan 159903)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Normafa
2013.07.18. 17:56
Szia Gyula!

Én is szívesen részt vennék ezen a fórumon!

Ha gondolod a Vincze Mártont megkérdezhetem, hogy eljönne-e, akkor talán valamit magával vihetne az ott elhangzottakból!?:)
Előzmény: (skioutlet 159897)
b.aron
20 élménybeszámolót írt
20
10 éve tag
Topik: Normafa
2013.07.16. 22:49
Egy szakember a tűz közelében szerintem még kevés lesz! Sok-sok kérdés van amit jó lenne, ha hozzáértők oldanának meg, de vajon ki ülhet a kondérhoz majd? :))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.