Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Future által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (40)Időben csökkenő Időben csökkenő
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Rogla
2012.03.19. 15:44
Sziasztok!
Tegnap este értünk haza. 4 napig csodálatos, szikrázó napsütésben síeltünk,tegnapra jött a hatalmas szél és a 10-es pálya tetejéig lejövő felhő(.
Összességében nagyon kegyes volt a hegy, de nem kell elhinni a 110cm havat, sőőőőt. Mindenhol olvadt, csak a pálya szélén felhalmozott műhó volt pár napig 1 méter, de a végére azt is elterítették, hogy legyen min siklani. A sífutók, arra a kérdésre, hogy milyen volt a hó, csak annyit mondtak, hogy volt, ahol volt)
A Hotel Rogla kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szeret jót enni, este még csatákat akar vívni fallabda, foci,kézilabda,tenisz,vagy pingpong területeken, vagy csak egyszerűen úszni, szaunázni szeretne. Nem mellesleg pedig van olyan "lusta", hogy szeret a szállodából szinte azonnal a pályára lépni)
Azért tudnak valamit így márciusban a hóról, mert a szálloda annyi nap ingyen síbérletet ad, ahány éjszakát eltöltöttünk.
Valaki itt keresett hűtőmágnest, Roglás-képeset, jelentem, megnéztem és csak katicás volt. Aki még teheti, annak jó síelést, jó havat.
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.03.30. 18:45
Fanningbergen pedig (szintén tegnap) a fekete pálya elágazásáig a léc elejét is alig lehetett látni, a pályát pedig csak sejtettük. Nagy élmény volt) középtől pedig esett az eső..előző két nap viszont mi napsütésben síeltünk)sokan "elcsodálkoztak", amikor a tempóból megállt lécük:-)
Köszönet az élményekért, a tanácsokért Évának, Karcsinak,és a fantasztikus okításért Krisztinek,tehát a Berg Hotel csapatának.
TGabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.03.23. 19:23
Kedves "clandestina"!
maradt hely..akkor a Tiéd)
a többit-honnan? hogyan? mikor?- mailben.. (az adatlapomon ott a mail cím.)

Üdv: Gabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.03.19. 22:25
Sziasztok!
2 hely van nálam is(így kényelmes is marad) Budapesti indulással csütörtök délelőtt, vissza vasárnap (időtől függően síelés után is lehet)
üdv.Gabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.03.07. 18:47
Van! többit gondolom mailben .A címet megtalálod az adatlapomon.
üdv. T.Gabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.03.07. 01:16
Már nem menekültök.. elment az átutalás.
Viszont vannak szabad helyek a kocsimban,(Bpestről) ha valakit érdekel.
jó havat mindenkinek.
G
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.28. 01:21
köszönöm a bíztatást))
khmm.. egy kérdésem azért maradt..szóóval az a (hegy)pálya..."alákanyarodik" a lécem alá?? mint a kifli a vaj alá?:-)hááát akkor ezek szerint még mindig van mit tanulnom a síelésről.Miért is hittem, hogy nekem kellene??...csak jó pályát kell választani.. tudom mááár... a pálya a hibás, ha nem úgy megy:-)))))
viccen kívül.. köszönöm az infót és megnyugtató szavakat)
jó havat Nektek Berg h-csapat)
TGabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.27. 13:06
köszi Agent)
Idáig eljutottam, igaz csak a lényeget nem írtam.. hiába no.. egy tyúk.. szóval a fekete pályákkal és a túlélős pirosokkal(bordókkal) magázódom... ezért érdekelt, hogy milyen liftek mennek a többihez) na de megoldjuk.. mégegyszer köszi)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.27. 11:19
Sziasztok!

Most foglaltam én is, tehát lehet rettegni , még egy "tyúk" készülődik.. illetve kettő)
Kocsival megyünk, egy hely szerintem szabad.

csak egy kérdés: akkor is érdemes, ha nem kedvelem a húzós felvonókat?? ( mindkét térdem műtött "sí-okból") Néztem ugyan a térképet, de sok nem derült ki.
jó készülődést mindenkinek)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.13. 18:43
Köszi lumumbaa..próbálkozom gyógyulni)

amúgy ha én síelek, nem kell oda vicces bábú..kész vidámpark az is)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.12. 15:31
fene a gusztusát...egyik kezében kaja..a másikban... hááát ami szép, az szép..végétére is mindkettő létszükséglet)
A hóval semmi baj nem volt..itthon talált meg egy hüle vírus, ami aztán úgy döntött, hogy "továbbszövődik"..khmm ..lehet, hogy mégsem lábon kellett volna vívni vele? Amint kigyógyulok mennék havazni)..valaki?
jó havat, jó egészséget mindenkinek
TG
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
2009.02.11. 23:51
khmmm.. már csak egyet áruljatok el....mi a csudáért locsol az a szerencsétlen bácsi télnek évadján, és ott??? mert ugye kori pályát nem csinálhat ("csupán" azért, mert a meredek rész felé "locsol")
netán aktív "zöld" aki a fákat locsolja?? avagy a pálya oldalát egyengeti vízzel??
Na most itt ülök,talpig tüdőgyulladásban, irígykedve és értetlenül....könyörgöööööm.. valakiiii:-)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.02.01. 23:39
Szia csoka8!
Menj inkább Söldenbe, vagy Schladmingba. Ott vannak olyan pályák is, amin pihenhetnek, csiszolódhatnak a kezdők. Persze mindenkinek más az igénye..de általában nem csak túlélni szeretné a kezdő, hanem élvezni is.Amennyiben kell a "megcsináltam" feeling, arra is remek pályákat találsz. voltam mindegyik helyen,nekem ez a véleményem..jöhetnek a többiek..Te pedig "vonj gyököt".
jó havat)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.02.01. 12:41
hétvégén láthattad, mert hétközben (egy sikeres szaltó után) 3-4 percet kellett várnom, hogy a feljebb maradt lécemet és egyéb elhagyott alkatrészeimet egy síelőtárs begyűjtse... jahh és napközben, piros pályán. 80 pályán eloszlik a tömeg..tehát bátran menjetek..csodálatos.
üdv.
TGabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.30. 22:17
Sziasztok)
Hazajöttünk mi is. A pályák csodálatosak, de valóban nem egy kezdőbarát pályarendszer.Tröpolachban laktunk, a Durnthaler Panzióban, nagyon kedves személyzettel, fantasztikus konyhával, sőőt minden este a ház ajándékaként házipálinka is érkezett..egy cseppnyi hibája volt..pályaszállásnak hírdetik,az egyik helyen 100 méterre, az itteni lapon pedig "5 percre a Millenium Express állomásától".
No ez nagyon nem stimmel. a 100 méter max légvonalban (bár úgy sem annyi), de megközelíthetetlen a zárt területek és a kb.1-1,5 méter hó miatt. így maradt a kocsi,körbe..nem voltam rest..lemértem.. 1,2km a parkolókig (hegynek fel)..onnan már saját nyitott "busz" visz az állomáshoz.nem a hellyel volt bajom, hanem azzal, hogy pályaszállás néven kérnek el + pénzt.Ha valaki ide készül, akkor ezt is tudnia kell..mint ahogy azt is, hogy nem abban az épületben van az étkezés, ahol a szobák. de ettől eltekintve nagyon szép hetet töltöttünk ott.A pályarendszer pedig fantasztikus.
További jó havat mindenkinek)
TGabi
2009.jan.Nassfeld-027-resize.jpg
50-es-teteje.jpg
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.20. 23:50
Sziasztok!
én is nagyon szeretném tudni mi van kint, mert folyamatos havazást ír. Mivel a lánykámnak ajándéknak szántam 22-től ezt a "csúszást", így még fontosabb lenne. Valahogy nem ártana, ha nem élete legrosszabb ajándéka lenne.valakiiiii..)
jó havat,napot mindenkinek)
TGabi
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.16. 11:41
csodákat tud egy telefon:-))) amúgy az ár igaz..(bár hely nincs.. legalább is tegnap nem volt..annak ellenére, hogy a honlapjukon még 7 szabad szobát jelzett. így én is tudnám ennyiért adni))
Jó havat)
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2009.01.13. 22:11
Szia VH!
Nem a Tauplitziről.. az az 1-es alja. ott rendben volt minden.Mi is BadM-ban laktunk, tehát nekünk az a parkoló volt közelebb. oda pedig a 2-es pálya megy le.(már amikor az alján is van hó)de az már nem is igazán a pálya, a házak közötti rész, ami lapos is..tehát csak lustaság miatt szoktuk fennthagyni a lécet, ha van hó. Mi a lenti parkolóból síbusszal mentünk fel mindig.. kényelmesebb,csak nem szabad lekésni az utolsó visszajövő buszt (16.00 ) mert akkor csak a kettes marad, ha a kocsihoz akarsz jutni. ebből a szempontból jobb a Tauplitzi..oda lemegy az 1-es.
no ennyi.. és addig még annyi idő van..)))
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2009.01.13. 13:26
Szia VH.

Január 4-én jöttem haza. Minden pálya nagyon rendben volt, a hideg miatt ugyan kicsit kemények voltak, de hibátlanul kezeltek, délutánra is alig buckásodtak ki. a 2-es pálya sínylette meg csak a hóhiányt, mert nem lehetett a parkolóig síelni, az utosó 50-100 méteren nem volt már hó. jan.1-én esett rá kis frissítés, de az nem volt erre elég. A sánc jóval odébb van, a "lenézés"i lehetőségről viszont fogalmam sincs.
További jó havat mindenkinek.
Future
40 élménybeszámolót írt
40
17 éve tag
Topik: Tauplitz
2008.11.09. 21:45
Sziasztok!
Tauplitz mellett,Bad Mitterndorfban szilveszterezünk. A csapat nagyobb része sífutó, de néhány "elvetemült" lesikló is megy..(mint pl. én.)..magyar tulajú a szállás,a síbusz a kapuban áll meg..jahh és tavaly már bizonyítottak!fergeteges évbúcsúztatót tartottunk. Van néhány helyünk,akinek még nincs programja de van kedve és a léce is topog, az jöhet)
üdv és jó havat mindenkinek.
Gabi
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.