Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

happala által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (41)Időben csökkenő Időben csökkenő
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2017.02.22. 06:22
Liptószentmiklós a Pozsony-Kassa vasutvonalon megálló. Tehát ha Pozsonybol indultok a Kassai gyors-t keressétek vagy forditva. Pozsony felé kicsit nagyobb kerülö!
http://www.slovakrail.sk/sk/intercity/cestovny-poriadok-ic-vlakov.html
Előzmény: (MatyasBp 194028)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2015.01.12. 21:16
Mai képek és videok! A ficko aki feltette bizonyára helybeli,az irta hogy az idei sezon legjobb napja volt a mai! A kemény kéregre esett friss ho és pályan kívül is kivalot sieltek! Ja és a 3,5 kilometeres pálya s megvan nyitva látni is az utolso képeken, kivaloan behavazva.


https://plus.google.com/u/0/photos/110097897498362996360/albums/6103448893292466769
Előzmény: (Gréti 177411)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2014.12.30. 23:57
Lyžiarske stredisko pripravujeme na prevádzku. Azt jelenti A síközpontot készítjük a üzemeléshez!
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2014.11.28. 19:59
Bocsi! 5-ėn pėnteken indul a szezon ės 6-án szombaton bulival hivatalosan!
Előzmény: (happala 174676)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2014.11.28. 19:56
December 5 szombat! Indul a szezon! Es nam csak egy pályán! Mai fotok!https://picasaweb.google.com/105703656337899662913/Chopok28112014
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
Topik: Tauplitz
2010.02.15. 13:40
Hello! Van kolcsonzo! Az also álomással szemben az út másik felén. Itt egy kép amin rajta van. Ha jol emlékszem van még kicsit távolabb is.
Előzmény: (Fermany 84593)
Lyovaky-2008-09Grill-Velka-noc-2009-048.JPG
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.02.10. 23:45
Itt Komáromban úgy 2 orával ezelott kezdett havazni de rendesen. Ez Szlovákia legmelegebb helye és már három hete fehér a táj. Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára! Talán 2000-2001 telén, jo volna ha az a melegedés kitolodna úgy nagypéntekig :-)) hisz a havas táj nagyon szép a síkságon is nem csak a hegyekben.

Havas Rév-Komárom
Snimka0181.jpg
Snimka0155.jpg
Snimka0156.jpg
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.30. 18:02
Elnézésedet kérem ha esetleg megbántva érzed magad,igazán nem vezérelt semmi rossz szándék. Nem téged akartalak kontrolálni. A forumra 1/2 10 kor írtad hogy kb.20 centi, kb. dél korul a honlapotokon olvastam hogy 30 centi és én délután 5 ora után irtam a Donovaly oldalra a kérdést mert kíváncsi voltam hogy mennyit hízott a réteg addigra. Elismerem hiba volt téged említeni,de nem vezérelhetett rossz szándék inkább buszkélkedés hogy nekem máshonnan is van infom. Három hete lemaradtunk Donovaly-rol,szombat este és vasárnap égész napra akartunk menni de túl sok volt az eso igy inkább Hirschenkogel-re mentunk. Most meg a drága lányom megfázott,remélem már a jovo héten osszejon. Azért is voltam nagyon kívancsi a ho vastagságra mert ha a lányommal megyek akkor csak a Záhradište johet szoba és akkor a legjobb ott a síelés amikor már megy a csákányos és a vele párhuzamos tányéros meg még a másik ketto a Triangel apartmannál(felé). Nagyritkán szoktuk használni a négyulésest,tomegbe a csákányossal 2x felmegyunk mire az ulossel 1x. Még tobb havat és nagyon jo szezont kívánok.

Tisztelettel Farkas Zoltán
Előzmény: (pattyski 82258)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.28. 13:20
Donovaly Go!!! Až po okenný parapet nech je ten sneh!!!
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.27. 23:01
Koszi a megerosítést! Tényleg durva az a szánkozás ára. De nagyon élvezetes! Az ár mellett szerintem a jegytípusokon is lehetne egy kicsit dolgozni azaz tobb félét kínálni. Idáig nem is figyeltem de most hogy jott ez a téma hát elovettem a szánko jegyet(még jo hogy nem dobtam ki legalább megtudom mutatni) és látom hogy 8x szánko Felnott. Ebéd után jottunk és sétálgattunk mert a fo cél az esti síelés volt. Aztán a lányom hogy apu szánkozzunk. Hárman voltunk felnottek meg a 8 éves lányom. Gondoltam hogy a négy csúszás már sok lessz a négy orai zárásig de a holgy a pénztárnál azt mondta hogy lehet két menet is. Megvettem hát de azonkívul hogy amúgy is drága egy kicsit átvágásnak érzem hogy a lányom is felnott jegyen szánkozott. Ezzel kéne valamit csinálniuk. Amint az esti síelésnél láttam elég népszeru is a szánkozás mert sokan , foleg fiatalok kizárolag ezért jottek.Miért ne lehetne hogy valaki csak egyszer akar szánkozni. Amúgy nagyon jo moka. Biztos megyunk még "és kénytelenek leszunk minimum négyet csúszni"...
Előzmény: (Agent 82045)
P1270016.JPG
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.27. 19:40
Szia Karesz73. En három hete voltam szánkozni és esti síelni. Szánkot vigyél ha tudsz,én kolcsonoztem 6,50 euro egy napra.Ha reggel ha délbe kolcsonzod akkor is egyforma az ár. Nekem kettot kellett kolcsonozni mert négyen voltunk. A honlapjukon ugy írják hogy csak szánkot lehet használni,felfújhatos dolgokat viszont tilos. Ha nem értelmeztem volna rosszul a dolgot akkor elviszem a lányomnak a muanyag szánkoját mert azt viszont szabad legalább is rengetegen azon csúsztak.A síbérletet chip-kátyán adják amiért + 2euro kauciot kell fizetni amit a nap végén vissza kapsz ha leadod a kártyát a pénztárnál vagy az automatában a pénztár mellett. A szánkozásra kulon jegy kell ami nem chippes,régi klassikus amit úgy kell benyomni a leolvasoba a kapunál. Valahol olvastam hogy ha veszel egésznapos síbérletet annyit szánkozol amennyit akarsz. ERRE NeM VENNEK MERGET! Ugyanis kulon van a kapu a pénztár mellett ami a nem chip kátyára van. A síelos kapuknál nem tudsz átmenni csak chip kártyával. Azt nem figyeltem hogy járnak e szánkosok is síelos kapukon át,ha igen akkor biztos síberletuk van. Ezt kéne megfigyelned mielott jegyet veszel! Csalni szerintem nem érdemes mert ha szigorúan veszik a dolgot az a kulon kapu pont arra szolgál hogy megtudják kulomboztetni kinek milyen jegye van, úgz mint a gyerek és felnott síbérletnél a belépteto kapu más más hangon sípol. Egyszeru modja kiszurni a csalokat és a kapuk kozelében mindig áll egy alkalmazott ficko. Remélem azért valamit segítettem. Jo szorakozást kívanok! JA a kolcsonzo kozvetlen a kabinos felvono elott van!

Arlista: http://www.zauberberg.at/hu/zauberberg/inf-----rak/norm-l-jegy/


Kolcsonzo: http://www.sportpuschi.at/index.php?id=verleih_preis
Előzmény: (Karesz73 82020)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.24. 18:23
No comment...
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.21. 00:09
Bevallom alábecsultem a Hirschenkogeli pályákat mert eddig ha mentunk a kornyékre mindig csak Stuhleck-re vagy Monichkirchen-re. Még az a jo hogy a fejembe vettem két hete szombaton hogy elmegyek Donovalira esti síelésre. Mit ad isten? felmelegedés és péntektol egesz nap szakad az eso Donovalyn. Egész család fel volt tuzelve úgyhogy valahova menni kellett! Elmentunk hát Hirschenkogel-re. Nem bántuk meg!Egész úton eso,fent Semmeringen ho esett. Mivel egy kicsivel dél után érkeztunk és este akartunk síelni a délutánt szánkozással toltottuk. Nagyon szuper volt. A szánkopálya 3 km hosszú és alagutakon keresztezi a sípályákat,tele van mesefigurákkal és fény-hang efektekkel.Aki szánkozni akar ajánlom vigyen magával. A Szánko kolcsonzés 6,50EUR és mindegy hogy reggel vagy délután kolcsonzod az ár ugyanaz. Este aztán elált a havazás és nagyon jot síeltunk,persze a pályák nem olyan hosszuak mint Stuhlecken de én kellemesen csalodtam. A kislányommal az 1. számu családi pályát koptattuk ami nagyon megfelelt a tudásszintjének és elég hossu is volt,igaz az also része szukosebb de elmegy. Aztán néha lepasszoltuk a kicsit a nagymamának és kiprobaltuk a tobbi pályát a párommal. Egy kivételével az osszes pálya ki van világítva.Ennek a helynek aztán tényleg nincs konkurencia este sehol.Ha az ember elmegy esti sízésre általában egy pályán lehet,itt szinte az egészet be lehet csúszni! Ez nagyon noveli a hely atraktivitását! Biztos vissza megyek még esti sízésre! Sok havat és jo síelést mindenkinek...
Előzmény: (humberto 80995)
P1090002.JPG
P1090007.JPG
P1090041.JPG
P1090047.JPG
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
Topik: Donovaly
2010.01.16. 14:51
Nagyon szép kép! Csak annyit kívánnék hozzá, hogy ha legkozelebb bk.egy hét múlva ugyanilyen képet feltoltesz a két varázs szonyeget ne lehessen rajta látni(úgy keljen kiásni a ho alol) :-)
Előzmény: (pattyski 80296)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.16. 14:31
Koszi! Szívesen csúsznék én is veled. Sokszor szoktam olvasni itt a forumon kicsit irigykedve amikor kisebb-nagyobb társaságok szerveszkednek. En csak a családommal járok,néha-néha sikerult valakit elcsalni de az én baráti társaságom nem a sielés híve. Nyáron általába két-három család megyunk nyaralni,persze ennek is vannak hátrányai mint mindennek de nagyon nagy buli és sokkal jobb mint egyedul menni. Egyszer már végre szeretném kiprobalni télen is. Soha sem határolodtam el új emberek megismerésétol és esetleg új barátságtol.
Előzmény: (maci-laci 79974)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.13. 15:44
Amúgy meg jo hogy ide hátra kerult ez a topik,legalább nincs szem elott!
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.13. 15:42
Koszi a felvilágosítást! Nem figyeltem,bocsesz!
Előzmény: (maci-laci 79865)
happala
41 élménybeszámolót írt
41
14 éve tag
2010.01.13. 15:41
Bocsánatot kérek,nem is figyeltenm én barom hogy kinek szol az uzenet, maci-laci 1 felvilágosított.
Előzmény: (kócos 79751)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.