Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gjanosik által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2005.02.03. 10:03
Sziasztok!
Erős felindulásból holnap (2005.02.04-én) kimennénk síelni Martinba. Mennyi az egybeülős felvonó ára? (A bérletet megtaláltam!)
Tényleg nagyon brutál az idő? Érdemes odamenni?
Valaki el tudná intézni, hogy holnap süssön a nap? :-)))
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.12.04. 10:52
Valaki!
Tud-e valaki hasznos információval szolgálni, hogy maradt-e sportolásra alkalmas hó?
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
Topik: Bánkút
2001.11.22. 08:20
Műxik-e a hóágyú? Van ott egy természetes vízgyűjtő, mert állítólag nincs vezetékes víz, de ha nem esett ősszel elég csapadék, és nem töltődött fel, akkor műhavat sem tudnak csinyáni. Akkor meg minek?
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.22. 08:15
Nem Mátraháza, hanem Börzsöny-Nagyhideg hegy(ezért bocs):
Állítólag azért nem fejlesztik azt a pályát, mert találtak egy védett madárfajtát, talán fülesbegoly, ami a sípálya környékén fészkel. és az "ordibálló", "randalírozó" (merthogy erről ismerszik meg!) síelők megzavarják a nyugalmukat. Azok a vandál síelők!
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.22. 07:52
Nem kétlem, csak nem találkoztam még senkivel. Egyszer az északi oldalról is próbálkoztam, de senki nem ment előttem, ezért letettem róla, mert nem ismertem a terepet.
Mik a hírek, oszd meg velünk!
Csá
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.21. 09:38
Nekem egyik cimborám térdét farigcsálták rendszeresen:kapcsok, csavarok stb.
Ettől függetlenül síelt, de tényleg óvatosan.
Úgy oldotta meg, hogy tényleg rögzítette tépőzáras protektorral, illetve vett egy Big-foot-ot, és avval nyomatta először.Persze a doki a haját tépte. (Mármint a sajátját!) (A rövid léc mindenképpen ajánlott.Csak úgy öregesen .-) )
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.21. 08:46
Szasztok!
Nekem nagyon választási kampány szagot áraszt a hír, nyugtával dícsérd a napot.
Amikor az MDF volt a befutó, akkor arról cikkeztek, hogy fel fogják újítani Nagyhideg hegyet, merhogy a Jeszenszky (remélem hejesen írtam ;-))szívügye. Ebből annyit tapasztalt a paraszt síelő, hogy amikor a kormánytagok elruccantak síelni, az egész hegy le volt zárva, me biztonsági okokból. Meg milyen buli az, ha csak a haverokkal miénk az egész pálya.
A mátraházai libegőt is évek óta mondogatják.
Tudjátok, majd ha a fenekem alatt érzem, akkor elhiszem.
Sziasztok.
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.20. 15:43
Sziasztok!
Én is többször síztem a témában megjelölt helyen, de még élő emberrel nem találkoztam, aki átment volna síelni a déliről az északira vagy fordítva. 1x gyalog megpróbáltam, de olyan ítéletidő volt, hogy visszaparancsoltak a hegyi mentők.
Vazze, má alig várom a havat!!!!!!!!!
Tudtok Szlovákiában helyet, ahol már lehet sízni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.