Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gjanosik által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2005.02.03. 10:03
Sziasztok!
Erős felindulásból holnap (2005.02.04-én) kimennénk síelni Martinba. Mennyi az egybeülős felvonó ára? (A bérletet megtaláltam!)
Tényleg nagyon brutál az idő? Érdemes odamenni?
Valaki el tudná intézni, hogy holnap süssön a nap? :-)))
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.12.04. 10:52
Valaki!
Tud-e valaki hasznos információval szolgálni, hogy maradt-e sportolásra alkalmas hó?
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
Topik: Bánkút
2001.11.22. 08:20
Műxik-e a hóágyú? Van ott egy természetes vízgyűjtő, mert állítólag nincs vezetékes víz, de ha nem esett ősszel elég csapadék, és nem töltődött fel, akkor műhavat sem tudnak csinyáni. Akkor meg minek?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.22. 08:15
Nem Mátraháza, hanem Börzsöny-Nagyhideg hegy(ezért bocs):
Állítólag azért nem fejlesztik azt a pályát, mert találtak egy védett madárfajtát, talán fülesbegoly, ami a sípálya környékén fészkel. és az "ordibálló", "randalírozó" (merthogy erről ismerszik meg!) síelők megzavarják a nyugalmukat. Azok a vandál síelők!
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.22. 07:52
Nem kétlem, csak nem találkoztam még senkivel. Egyszer az északi oldalról is próbálkoztam, de senki nem ment előttem, ezért letettem róla, mert nem ismertem a terepet.
Mik a hírek, oszd meg velünk!
Csá
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.21. 09:38
Nekem egyik cimborám térdét farigcsálták rendszeresen:kapcsok, csavarok stb.
Ettől függetlenül síelt, de tényleg óvatosan.
Úgy oldotta meg, hogy tényleg rögzítette tépőzáras protektorral, illetve vett egy Big-foot-ot, és avval nyomatta először.Persze a doki a haját tépte. (Mármint a sajátját!) (A rövid léc mindenképpen ajánlott.Csak úgy öregesen .-) )
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.21. 08:46
Szasztok!
Nekem nagyon választási kampány szagot áraszt a hír, nyugtával dícsérd a napot.
Amikor az MDF volt a befutó, akkor arról cikkeztek, hogy fel fogják újítani Nagyhideg hegyet, merhogy a Jeszenszky (remélem hejesen írtam ;-))szívügye. Ebből annyit tapasztalt a paraszt síelő, hogy amikor a kormánytagok elruccantak síelni, az egész hegy le volt zárva, me biztonsági okokból. Meg milyen buli az, ha csak a haverokkal miénk az egész pálya.
A mátraházai libegőt is évek óta mondogatják.
Tudjátok, majd ha a fenekem alatt érzem, akkor elhiszem.
Sziasztok.
gjanosik
8 élménybeszámolót írt
8
22 éve tag
2001.11.20. 15:43
Sziasztok!
Én is többször síztem a témában megjelölt helyen, de még élő emberrel nem találkoztam, aki átment volna síelni a déliről az északira vagy fordítva. 1x gyalog megpróbáltam, de olyan ítéletidő volt, hogy visszaparancsoltak a hegyi mentők.
Vazze, má alig várom a havat!!!!!!!!!
Tudtok Szlovákiában helyet, ahol már lehet sízni?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.