Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

JOSBOMO által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
2016.02.01. 08:15
Hétvégén voltunk A Kinderskiland Unternbergnél. Szép meleg idő volt, a hó eléggé olvadt volt. Gyerekeknek nagyon ajánlott, indulnak különböző turnusban oktatások 3 éves kortól. Játékosan próbálják őket tanitgatni. A kicsiknek van egy csomó játék kitéve amit lehet ingyenesen használni, illetve rengeteg szánkó, műanyag csúszkák is ingyenesek.
Szerencsére volt éppen magyar oktató is a pályán, így én is kipróbáltam előszór a síelést:)
Alapvetően kis családosoknak és teljesen kezdőknek ideális hely.Mi Ofnerhof panzióban szálltunk meg ami gyalog nincs 100 méter. Ajánlani tudom mindenkinek.
Ha van kérdésetek szívesen segítek.
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
2016.01.19. 06:46
Köszi a képeket január utolsó hétvégén megyünk a családommal ide. Van arról infótok, hogy magyar nyelvű oktatás folyik-e?
Előzmény: (admin3 186293)
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
2016.01.13. 11:24
A Gasthaus 3 Landerblickbe foglaltam szállást, itt ezen az oldalon ajánlották. Sajnos nem pontosabb értem, hogy ez a Mönichkircheni oldalon vagy a Mariensee oldalon van.
Én úgy látom a Mariensee oldalon található.
De a Kinderland nevű síovi pont a másik oldalon van és a kisfiam 3 éves ezt akarnánk megnézni+ kicsit szánkózni is szeretnénk.
Odavaló átjutáshoz mit javasoltok?Kocsival egyszerűbb, gyorsabb?Vagy inkább felvonóval?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
2016.01.12. 15:07
Szánkópályát nem látok a térképen, illetve a gyerek játszótér mit foglal magába?
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
2016.01.06. 07:40
Lehet hülye kérdés, de sajnos nem tudom a választ rá?:)
A Sipark területén lehet szánkózni?
JOSBOMO
6 élménybeszámolót írt
6
8 éve tag
Topik: Mariazell
2015.12.30. 19:15
Január közepe vége körül előreláthatólag sokan lesznek?Illetve jól értettem,hogy te oktató vagy?
Előzmény: (Ró 180617)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.