Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sry által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.22. 17:58
Minerel és Fazzoletto!

Köszönöm a hasznos tanácsokat!Most már megértettem,hogy az oktató sem mondta véletlen/1 órát vettem kínomban:(/,hogy csak az élezéssel,fékezve araszoljak le,s amikor elrontom,kezdjem újar,ne próbáljak meg száguldozni:)Elég nehéz,mivel másik problémám,hogy amint felállok,már fordulok is ki balra és szélsebesen megindulok előre,persze oldalállásban:)Mondták,h azért fordulok el,mert nem egyforma a terhelés,de mondani könnyű,megcsinálni annál nehezebb!
Köszönöm a biztatást ésnem adom fel!:)
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.21. 07:56
köszi a segítséget,/nagyon hasznos tanácsokat kaptam/bíztatást,aranyosak vagytok!:)
Következő úticélnak Kokavat néztem ki.Ha ismeritek az ottani pályát,alkalmas vmelyik a teljesen kezdőknek?
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.20. 18:56
Sziasztok!

Kipróbáltam a boardozást!Először a Mátrában,és az esések ellenére is tetszett.Másodszor külföldön voltam,ahol a meredek lejtőn való szenvedés elvette a kedvem és nem is csináltam tovább a nap hátralévő részében.Arra jöttem rá,hogy aznap félelem/blokk alakult ki bennem,ami először nemigen volt.Azt veszem észre,hogy elindulok,s mikor begyorsulok,félek,nehogy ne tudjak megállni és minden alkalommal inkább fenékre ülök,mikor begyorsulnék:(Tudtok vmit javasolni,h megszűnjön a félelmem a sebességtől és ne üljek le mindig?:)
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.02.20. 08:32
bár még csak egyszer használtam flow kötést,de nem igazán nyerte el tetszésem annak ellenére,hogy mindenki odáig volt,h sokkal egyszerűbb a becsatolás stb.nem ezt tapasztaltam.Pl hóban ülve lehetetlen volt ki és becsatolni normálisan,sokat szenvedtem vele.akkor lehet egyszerű,ha teljes sík terepen állsz és úgy csatolgatod:(
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Donovaly
2008.02.19. 20:41
jut is eszembe!állítólag lehet kapni oktatófilmet snowboadosat is,ha tudtok ilyenről,szóljatok légyszi!köszi előre is!
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Donovaly
2008.02.19. 20:40
Szisztok!köszi a tanácsokat!szombaton nagyon sokan szoktak lenni?lehet tudni,h milyen a hó?pl nem túl jeges-e stb?engem nem az aggaszt,h várni kell a felvonóra,hanem ,h a pályán nagy a tömeg és nem férek el:)széles pályák is vannak ott?nekem még sok hely szükséges a korrigálás miatt:)
Sry
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Donovaly
2008.02.18. 20:17
Sziasztok!

Kérénk infot Donovaly pályáról!teljesen kezdő snowboardos vagyok,nem tudom érdemes-e elmennem ilyen messzire.Van-e olyan pálya,ami széles és lankás,nem túl meredek???Semmeringen befürödtem:(
Tudtok valamit arról,hogy milyen a hó a héten?Sokan vennak-e szombaton,akkor mennék.
Előre is köszi a választ!

Sry
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.