Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

japesz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.02.22. 11:50
köszi, legközelebb így teszünk. :)
Előzmény: (Stani 155738)
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.02.21. 17:43
Február 17-én vasárnap töltöttünk itt egy napot és nem csalódtunk Eddig csak decemberben jártam a gleccseren, februárban sokkal barátságosabb az egész terep. Napos, de mérsékelt időjárás, fantasztikus pályák mindenhol. Óriási élmény volt, érdemes ide elmenni újra meg újra.

Kis negatívum, hogy már 16.00-kor zárt a terep, sőt a Kristallbahn már 15.30-kor, emiatt a Langwied-hez vezető piros 11-esen iszonyú tömeg verődött össze.
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.11. 09:04
Tegnap kiugrottunk Stuhleck-re. Kicsit aggódtunk, mivel egész úton köd volt, de a pálya közelében ennek már nyoma sem volt. A 10-es és 11-es pályák nem üzemeltek, de ettől eltekintve remek napunk volt. Hétköznap lévén kevés ember volt, szélcsend, a felsőbb részeken remek pályaviszonyok, mindenkinek csak ajánlani tudom. A pálya alja délután már viseletes volt, de volt ez már sokkal rosszabb is.
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.09. 09:24
köszi!
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.08. 11:52
Csütörtökön szeretnénk síelni Stuhleck-en. Szerencsére esett némi hó a napokban. Van esetleg valakinek aktuális információja a pálya állapotáról?
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.18. 15:00
Én pár éve voltam Zakopanében, de akkor nem volt nagy tömeg. Ez esetben alternatíva lehet Bialka-Tatrzanska illetve Bukowina-Tatrzanska terepe is.

Az útvonal szerintem majdnem mindegy, de rossz idő (havazás) esetén meggondolandó a Poprád felőli megközelítés, akkor inkább a 77-est ajánlanám.

Jó síelést!
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2011.11.18. 11:33
Nekem úgy rémlik, nincs helyi bérlet. A síiskolát nem tudom.

Alpendorf néhány percre van autóval St. Johann-tól.

A pálya össze van kötve Wagrain-al, de az alpendorfi oldalon tényleg kevesebben síelnek, pedig nekem az az oldal volt szimpatikusabb.
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2011.02.22. 17:28
Múlt hét péntek-szombaton voltunk a Stuhleck-en.
Pénteken napsütés volt és remek pályák. CSak délután volt gond az alsóbb szakaszokon, erősen olvadt mindenhol. De a felső pályák még ekkor is remekül síelhetők voltak.

Szombaton borult idő volt, de ami rosszabb, már reggel jeges pályák fogadtak. Déltől a felsőbb pályák is egyre rosszabb állapotba kerültek és a szél is feltámadt. Tömeg is volt rendesen, ráadásul egyszer 10-15 percre leállt a Stuhleckbahn, alig tudtak életet lehelni bele.:(

Ez van... közel van a pálya a határhoz és Bécshez, sokan járnak és régen esett a hó. Hétköznap érdemes menni. Kezdőknek mindenképpen.
japesz
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2009.11.02. 14:18
B tervnek Turracher Höhe-t ajánlanám. Nagyon közel esik BKK-hez.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.