Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
vmate
132 élménybeszámolót írt
132
18 éve tag
2011.04.07. 15:57
A "Háttal nem kezdünk mondatot" strófáról mindig az alábbi vicc jut az eszembe:

Sötét belvárosi utcán a magyartanár hazafelé tart, amikor valaki hátulról ráugrik, és a falhoz állítja:
- Arccal a falnak, te semmire kellő! Hova dugtad a pénzt, Sipocz barátom?
A tanár meg akar fordulni.
- Ne fordulj meg, mert kinyírlak. Hova dugtad a pénzt?
A tanár ismét meg akar fordulni, de kap egy ütést.
- Mondtam, hogy ne fordulj meg, mert kinyírlak! Hol a pénz, Sipocz?
A tanár tesz még egy kísérletet, erre a támadó jól összeveri. A földre zuhan, a támadó föléhajol, és közelebbrol is szemügyre veszi a véres arcot:
- De hiszen te nem is a Sipocz vagy! Miért nem mondtad?
A tanár elhaló hangon:
- Mert háttal nem kezdünk mondatot.
Előzmény: (WéberF 117198)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.04.07. 12:50
Hát erről beszélünk! (Csabor majd megró, HÁT-tal nem kezdünk mondatot - de hol van az irodalmi szabadság?)
Aki síel, mindenhol megtalálja a pályáját. (Ne kössetek bele a helyesírásomba, erre kényes vagyok.)
WFeri
Előzmény: (vasssy 117150)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.04.06. 20:39
A lelkesedéstől jónak láttuk! :-P
Előzmény: (Koty 117147)
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2011.04.06. 20:07
Úgy láttam nem volt "jó havas", de legalább hegyoldal :)
Előzmény: (WéberF 117136)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.04.06. 17:30
Erre van szükségünk - a lelkesedésre! (kisdobos, pionír, cserkész, úttörő?) Meg jó havas hegyoldalakra.
WFeri
Előzmény: (vasssy 117134)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.04.06. 16:33
A kisdobos ahol tud, segít! ;-)

A megszállott és fanatikus kifejezéseket nem szeretem, mert túl negatív hangzásúak, szívesebben használom a "lelkes" jelzőt. :-)
Előzmény: (- Marky - 117121)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2011.04.06. 12:09
Ezt a hozzászólást megmutatom a családomnak / barátnőmnek azt bizonyítandó, hogy van nálam megszállottabb.

Eddig nem hitték el, köszi a segítséget.

És gratula :)
Előzmény: (vasssy 117045)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2011.04.03. 22:48
Nem mondanám, hogy korán értünk volna a parkolóba – 10 óra is elmúlt már, de nagyon úgy tűnt, mi leszünk az elsők a pályán. Vagy akár az egyetlenek - ha lehet ezt két személyre mondani, de ezt akkor még nem tudhattuk biztosan. Nem úgy mint azt, hogy mit gondolnak a kocsikból kiszálló kirándulók a csomagtartóból előkerülő sícuccok láttán. Na jó, ezt is csak sejtettük, de az arckifejezésük elég árulkodó volt... ;-)
A kellemes idő ellenére kemény, kissé fagyos havon mentünk felfelé az 1-es pályán. Mivel napos időt mondtak, arra számítottunk kissé felolvad majd a teteje, legalábbis idővel, de végül nem így lett. Ez persze nem akadályozott meg bennünket, hogy egy jót síeljünk illetve boardozzunk. A régi leceimet vittem ki, amit legutóbb kölcsönadtam valakinek, aki babrált a kötéssel (Nagyobb cipője volt). Lecsekkoltam, de nem sikerült jól beállítani, így az első két körben jókorákat estem, mivel már a kanyarodás gondolatára leoldott. Boardza barátom eközben a hétfőn épített ugratóján gyakorolt és a szokatlan talajon ő is borult néhányat, így hamar úgy néztünk ki mint két dagonyázó disznó. És még sárosak is voltunk. :-) Na jó, iszaposak. (amennyiben a havat fedő finom por a tározóból származó iszap? hülyén jön ki itt a kérdőjel, de másra nem tudok gondolni) Aztán idővel rájöttünk hogyan közlekedjünk a göröngyös felületen és helyreállt a Világ rendje. A pálya kb. 4/5-éig lehetett havon felmenni, efelett egy kisebb hófolt kivételével csak a szigorúan védet hóvirágok képviselték a fehérséget. Az igazi az lett volna, ha lettünk volna 5-en síelők és hóekében lementünk volna 3-szor a pályán, hogy fellazítsuk a felületet kicsit. De így is jó volt. Nem kapkodtuk el a dolgot, fotóztunk, videóztunk és élveztük a tavaszt. Még egy szarvascsordát is láttunk. És áprilisban a Bakonyban síeltünk! Szép nap volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.