Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Mantara Vendégház - 6 hálószobás üdülőház a Mátraszentistván Sípark közvetlen közelében
ÜZENETEK (4719)Időben csökkenő Időben csökkenő
zé23
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.03.17. 17:02
Köszi!

Már csak az kérdés,akkor csütörtökön vagy inkább pénteken érdemes menni!?
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 16:51
HOLNAP A 4-ES PÁLYA NYÍLIK MEG, A 3-AS RENDBE TÉTELÉHEZ MÉG EGY NAP SZÜKSÉGES!
zé23
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2009.03.17. 16:45
Sziasztok!

Holnap mindegyik pálya nyitva lesz,mert akkor mennék!?
Hóhelyzet?
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2009.03.17. 15:29
nem kivanom a reszletek unosuntig ismetelni, olvass utana.
nagyon elesen kritizalsz, en puszta jo szandekbol irtam ezt. hiszen a a fejlodes abbol all, hogy tud olyayn hangnemen is irni, ahogy egy vörös fejjel ordibalo, sertodott hisztis kis pesti mitugrasz ti. en. le lehet razni.

aki vagyok: jo par eve ausztriaban a leproblemasabb utasok zuditjak ram a panaszukat 4 hotelben egyszerre, mikor mar a recepcios holgyeknek sirasra gorbul a szajuk. ha tetszik amolyan 2. level problem solving.
na, oket kell lenyugtatnom, es azt gondolom sikerrel. ha sipalya epitesben nem is, de ebben azert van tapasztalatom, hogy hogyan kell emberekkel banni, ha eldurran az agyuk. Ebben tudott fejlodni, es ez jo dolog. sztem ne kavard fel a hullamokat, ha machunak nem tetszik, megirhatja priviben vagy itt. az emaicimem megvan neki. sztem eleg felnott ahhoz hogy megvedje magat, nem kell, hogy fogja vki a kezet. en azt gondolom, hogy mar minden elhangzott ezzel kapcsolatban, es nincs ertelme errol tovabb beszelni.
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 15:08
Sűrün esik a hó a Síparkban - gondolom ez mindenki számára jó hír.
Holnap nyit a 4-es pálya az egyik hosszú lifttel.
További jó hír az is, hogy a SKIDATA beléptető rendszer adta lehetőségeket kihasználva a következő évtől nálunk is lehet síelni az OSTALPEN sírégió pontrendszerű kártyáival. Amennyiben tárgyalásaink eredményesek lesznek akkor a Sípark csatlakozhat az Alsó-Ausztriai sírégióhoz (elméletileg már része)- a gyakorlatban is. Ez főleg a Budapestiek számra jelent nagyobb szabadságfokot a kártyával történő szabad pályaválasztásra vonatkozóan.
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2009.03.17. 15:04
Kedves paperboy!

Minden véleményt elolvastam eddig. Egyik - alább idézett - hozzászólásod viszont már kiverte a biztosítékot!

Vegyük csak elő az *eredeti* bejegyzésedet (ismétlésként mindenkinek ajánlom ->paperboy->A felhasználó által küldött hozzászólások (21) -> 2009.03.15. 19:37):

Idézetek: "egy par cipoert 2,5 orara (du n3 volt akkor mar) 4000,- megegyszer irom NEGYEZER forintot mertek elkerni", "tusko alklamazott 4 oras minimalberre bejelentve", "total idiota kolcsonzos", "nem volt kiirva semmi arlista", "haverjaival golfozott a beruhazo, inkabb az arres es lehuzas volt a tema" és a tárgy: "soha soha soha Mátraszentistván".

Tények: üvöltöztél a kölcsönzőben, nem láttad az árlistát, nem értetted meg (vagy nem akartad megérteni), hogy
nem csak a cipőt fizeted ki a 4000 Ft-tal, elküldted a motorosszános pályamunkást a francba (szerintem ő volt a tulaj) és megírtad ezt a sértő (nem kritizáló), hitelrontó hozzászólásodat tele alaptalan - azóta cáfolt - vádakkal.

Machu ezt szóvátette... Mit kapott? Nem bírja (tolerálja) a kritikát, pedig a vélemény szent dolog! :-(
Kitette az emil címedet és azóta már csak erről van szó (még kapóra is jött neked ez a hiba). Machu külön hozzászólásban elnézést kért a többiektől a hangnemért, erre Te lehajolsz hozzá, megsimogatod bugris kis fejét és közlöd:

"latom tudsz fejlodni,.."

Ki vagy Te, hogy ilyen lekezelően bánsz bárkivel is? Büntetlenül becsületébe gázolhatsz embereknek, miközben Te még mindig nem kértél elnézést?
Igenis: ELÉG VOLT! Ebből a mentalitásból nem kérünk!
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2009.03.17. 13:33
kedves Lili! Igaza van Machunak:

Itt most nem róla van szó! Egyszerűen nem lehet elmenni a jelenség mellett, ami kezd eluralkodni az országban! Haszonlesők, lehúzók, maguknak mindent megengedők, jelentek meg tömegével hazánkban! Mert ez egy következmények nélküli ország!
Ezt sugallja a közélet, ezt tapasztaljuk a hétköznapokban!
Ennek véget kell vetni: fórum hozzászólásokkal- bármivel, de ez így nem mehet tovább!!
Ne tűnjenek el az arcukat nem vállaló beszólók - a mergások, és fuxosok! Én sem tűröm tovább!

És jó lenne ha a társadalom is tiszta vizet öntene a pohárba és nem szégyenkeznünk kellene azért, hogy a jelenség miatt felemeltük a szavunkat. Van igazságérzetünk és becsületünk és ebbe nem fog belegázolni senki sem!
Ezért nem térek ki úgymond "okos" módon a mindent lesöprő, haszonleső gazdasági társulások elől!
ELÉG VOLT!!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Lili5
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.03.17. 13:17
Hűűű, ezt jól megkaptam :))
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2009.03.17. 13:11
Kedves Machu!

Én a vitátokba nem szólok bele, hogy kinek van igaza kinek nincs, mivel nem voltam ott.
De az utóbbi írásaid hangnemével legalább annyit ártasz a saját megítélésednek, mint a sípályának.
Az utolsó hozzászólásaid, már a tárgytól eltérnek, egy sértödött, begőzölt ember vagdalkozásai.
A bíróságot meg felejtsd el, mint jogász mondom Neked, hogy nem érdemes ezzel szórakozni, főleg hogy a végén lehet hogy Te jársz rosszabbul.
Én is voltam Nálatok, tapasztalataimat asszem már leírtam, ha mégsem szívesen megismétlem. Mindenesetre a kritikák kezelésében tényleg van mit fejlődni.
További sok sikert az üzemeltetéshez!
Balázs
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2009.03.17. 12:46
Azert kedves eperke, mert a párom szeretett volna megtanulni boardozni aznap. ha az utikoltsegre kifizettunk mar 8000 Ft-ot es rászántuk a delutant, akkor o felulemelkedett az árakon, és értem, és önmagáért inkább kifizette a machu által is elismert magas bakancs-árat (persze csak ebben a relácioban (2,5 ora/baki/4000 Ft), nem akarok belemenni ujra ebbe a vitaba)

En nem kolcsonoztem, mert soknak tartottam a 4000et a szettért is. szerencsere azert a parom is megtanulta a fordulokat 2 oran belul, es nekem se volt szuksegem boardra.

Igy azzal, hogy kifizette az összeget, megmentette ugyan a delutani programunkat, sikerelmenye is volt, es nem hal bele a 4000 Ft-ba, de ettol meg sok.
Ha figyeltel, akkor tudod, hogy en jo nagy hangones durvan kiabaltam a kolis, bejelentett, kedves es okos munkavallaloval. Szo sincs utolagos reklamaciorol.

Okos enged szamar szenved alapon jobban esett 12000 Ft-ot kiadni 2,4 ora boardozasert, mint 8000-et a semmiert.

Csak egy ellenpelda: Iden januarban Froban sieltem 3admagammal. a berletet a helyszínen vettuk, itthon 23000ert adta volna a szervezo iroda. kint meglepodve tapasztaltuk, hogy 130 euro a berlet. csak kint esett le, hogy az itthoni szervezo valoszinuleg csoportaron veszi a berletet akkor is, ha nem csoportot kuld -jo magyar szokas szerint atveri a kinti partnert nem az elso eset, meg is mindenkinek a velemenye magyarokrol kint- es minket is egy fiktiv csoport reszenek probal eladni minket. mikor ezt kint szova tettuk nezett is nagyot a liftes manager srac. viszont volt annyira jo fej, hogy 4unknek adott csaladi kedvezmenyt csak azert, hogy nekunk jobb legyen.
Igy is lehet. es ok sem halnak bele a fejenkenti 14 euro engedmenybe. nem kertuk, nem kiabaltunk, kaptuk, megkoszontuk. mindenki jol jart, ha valaki kerdezi javasolni fogom barkinek.

Reberbere:
ha nincs lo jo a szamar is? rendben, igazad van, de ha szamarad van, akkor ne akarj vele vagtazni, mert orra esik. Es plane ne probald eladni a piacon, mint lovat, mert locsiszar hamar kiszurja .
az elso koli a neten, amit talaltam:
Komplett snowboard felszerelés (deszka,kötés,cipő): 1700 Ft / nap
Komplett sí felszerelés (léc,kötés,cipő,bot): 1700 Ft / nap
Snowboard + kötés: 1200 Ft / nap
Sífelszerelés (léc + kötés + bot): 1200 Ft / nap
Csak snowboard cipő: 800 Ft / nap
Csak sí cipő: 800 Ft / nap
Nadrág bérlés: 600 Ft / nap
Kabát bérlés: 600 Ft / nap
Térvédő bérlés: 300 Ft / nap
Fenékvédő bérlés: 300 Ft / nap
Csuklóvédő bérlés: 300 Ft / nap
Sisak bérlés: 300 Ft / nap


erdekes, lehet a szettet kevesebb mint felaron is adni...
eperke
197 élménybeszámolót írt
197
17 éve tag
2009.03.17. 11:52
Kedves Reberbere.
Azért ezt nem sziveségből csinálják hanem keményen üzleti alapon azt azért ne felejtsd el.
Bár azt továbbra sem értem miért utolag reklamálnak és miért bérelt mégis felszerelést ha sokkalta az árát:)
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2009.03.17. 11:34
Kedves Machu,

latom tudsz fejlodni, es tudsz komoly emberhez meltoan is irni. ezzel kezdett volna kezdeni, es te lennel a gyoztes es en a szemet
snowboardos, akinek semmi sem eleg jo.
remelem igy is maradsz, es akkor valoban emeled a szinvonalat.

Oszinten orulok enneke a hozzaszolasodnak.
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 11:33
Kedves Lili!

Itt most nem rólam van szó! Egyszerűen nem lehet elmenni a jelenség mellett ami kezd eluralkodni az országban! Dzsungel harcosok, köpködők, bunkózók jelentek meg tömegével hazánkban! Mert ez egy következmények nélküli ország!
Ezt sugalja a közélet, ezt tapasztaljuk a hétköznapokban!
Ennek véget kell vetni: érveléssel, jogi eszközökkel-bármivel- de ez így nem mehet tovább!!
Ne tünjenek el az arcukat nem vállaló beszólók - rombolók, a megalázók! Mi sem tűrjük tovább!

És jó lenne ha a társadalom is tiszta vizet öntene a pohárba és nem szégyenkeznünk kellene azért, hogy a jelenség miatt felemeltük a szavunkat. Van igazságérzetünk és becsületünk és ebbe nem fog belegázolni senki sem!
Ezért nem tértünk ki úgymond "okos" módon egy mindent lenéző-degradáló-megalázó beírás elől!
ELÉG VOLT!!!!
Lili5
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.03.17. 11:17
Kedves Machu!

Sajnos ezekkel a beírásokkal már Te is veszítesz a népszerűségedből(főnként az e-mail cím közzétételével). Elhiszem, hogy rosszul esik részedről ez a mocskolódás, de nem szabadna, Paperboy-hoz hasonló stílusban reagálnod.

Én szeretem a Síparkot, rendszeres látogatója vagyok annak ellenére, hogy a bakonyi sípálya mellett lakom. Egy ilyen "negatív kampány" nem változtatja meg a véleményemet és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Elismerés a munkátokért,csak így tovább, Magyarországon Ti vagytok a legjobbak!
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 10:58
Kedves Többiek!
Elnézést kérek mindenkitől, hogy ilyen kisstílű -pitiáner vitában kellett részt vennem!
Minden becsületes-építő jellegű kritikára nyitottak vagyunk és azt továbbra is várjuk!

Van mit csinálnunk - és nyugodtan mondjátok is el amin javítani kell!!
A hazai sízést és annak körülményeit szeretnénk előbbre vinni, javítani (Eplénnyel, Kékessel, Visegráddal,stb. akiket mi nagyra becsülünk és meg lehet nézni a működő fórumaikat sajnos Ők is részesültek méltánytalan támadásokban!), ahogyan erre energiánk-és pénzünk van!
Tehát továbbra is a fejlesztés- a körülmények javítása minden szándékunk.

Visszatérve a normális hétköznapokhoz: tegnap este megérkezett a hideg és jelen pillanatban a 4-es pálya előkészítése folyik. Ezt holnap szeretnénk megnyitni. Ugyanakkor holnap este már -6C fok lesz a hőmérséklet, így indulhatnak a kritikus részeken a hóágyúk is. Mindent összevetve: csütörtöktől mehet a két hosszúpálya is- és lehet egy jó hétvégénk. A jövő héten újabb havazás várható!
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 10:41
Kedves Paperboy!

Ne mossuk össze a vélemény szabadságát, a kulturált kritákai hangnemet és javaslatokat, a mocskolódással, a hazudozással, és a bunkózással! Ugyanis ezt művelted!!!Kulturáról beszélsz miközben ordítoztál egy nyilvános helyiségben mások előtt, ahonnan ki kellet utasítani!?
Akik ismernek tudják rengeteg javaslatot véleményt beépítettünk a fejlesztések során! Az emberi hangú kritika jöhet, de a sértegetés és az alpári hangnem kizárt. Ezért vállalnod kell nevedet, címedet és ne rejtőzködjél, miközben mocskolódsz. Ránk nem voltál tekintettel: minden létező TOPIC-ba és fórumba közzétetted bosszúlihegéstől telített, irodalminak éppen nem nevezhető műalkotásaidat!
Javaslom olvasd vissza "műveidet"! Ami abban szerepel ("idióta-bunkó-pöffeteg-fekete munkás-tuskó-magyar lehúzó"- soroljam még?) senki nem tűrné el és mi sem fogjuk!!!
A pártatlan bíróság meg tudja húzni azt a határvonalat ami már nem a kritikai megnevezés hanem a becsületsértés és a hitelrontás kategóriájába esik.
Ezt a határvonalat azonnal -és többször átlépted!
A továbbiakban nincs miről beszélnünk!
Részemről befejeztem!
Reberbere
17 élménybeszámolót írt
17
16 éve tag
2009.03.17. 10:38
Hihetetlen, hogy kis hazánkban csak ennyire becsüljük azokat, akik nem kevés pénzt kockáztatva, erőn felül teljesítve a síelők kedvéért dolgoznak. Paperboy, sztem senki nem hiányol téged, és kedves barátaidat a hazai sípályákról. Szentistvánt hagyjátok meg a jóérzésű sportbarátoknak. Köszönjük.
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
2009.03.17. 10:13
mgy-nek igaza van. Szinte felüdülést jelentett kérdése.
Félelmetes, amit vélemény szabadságként értékel a vita elindítója!
Vele egy kalapba került az általam nagyrabecsült Machu, a vita lezárásának módszerével.
Abban a pillanatban amikor megérlelődött a jogi tisztázás lehetősége: Ez már nem a közéleti fórumhoz tartozik-legfeljebb tájékoztatás szintjén a procedúra befejezése után.

"Addig van igazam, amig le nem írom!"
paperboy
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
2009.03.17. 09:55
Kedves Machu,

azt irod:
Az internet nagy nyilvánosságot jelent! Lehet élni vele tisztességesen, de sajnos ideiglenesen teret engedhet a szélsőségeseknek is.

Olvasd mar ezt el megegyszer. a szelsoseges viselkedes szerintem a szemelyes bosszutol vezerelve a szemelyes adatok kozzetetele, nem pedig egy melysegesen csalodott vendeg velemenye, akkor sem ha ezt leirja. Ha en ezt igy eltem meg, akkor igy irom le.

beszelgess mar a jogi kepviseloddel, hogy hany jogszabalyt sertett meg a MSZI, es te magad. az osszes jogtalan vadaskodasomat vissza is vettem irasban a forumon, remelem ezeket is atadod a jogi kepviselodnek. A szabad velemenynyilvanitas keretein belul pedig leirhatom egy szabad forumon a velemenyem. Az hogy a nevem es a munkahelyem kozhirre teszed a sajat forumodon, es kitorlod a neked nem tetszo beirasokat, nagyon alacsony intelligenciara vall. Azt hittem, tudsz ertelems vitat folytatni, es talan elgondolkodsz egy kicsit. ha jobban megfigyeled a a hozzaszolasaim, rajossz, hogy en nem kerestem a nyilvanossagot, a kedves, ertelmes, es bejelentett kollegad javasolta, hoghy irjak a forumba. erre is vannak tanuk. az, hogy en privat uzenetben leirtam a velemenyem, az neked szolt, ezzel is mutatvan, hogy korrekt vitapartner vagyok, es nem teszlek ki felesleges attrocitasoknak. Ha te ertelmes ember lennel, akkor privat uzenetben valaszolsz, barmilyen stilusban. ehelyett frocsogve kiteszed a cimem es a nevem, hatha lesz eredmenye. nem tudom, ezzel mit akartal elerni, szamomra csak egy szegenysegi bizonyitvanyt sikerult kiallitanod magarol, hogy nem latsz tovabb az arnyekodnal. Negativ kritikat nem tudsz elviselni, es kisded modszerekkel probalkozol. Nem tudom ki vagy, es milyen posztot toltesz be a Sipark eleteben, de ha vezeto vagy, akkor a sipark napjai meg vannak szamlalva, mert mindig fejetol buzlik a hal. ha te igy viselkedsz, akkor nem varhatok el mast sem a beosztottjaidtol sem.
Azt hiszem, hogy ha a kritikat elviseled, es ertelmesen valaszolsz egy komoly emberhez meltoan, aki fontosnak tartja a ceget ahol dolgozik, akkor annyival lezarhattad volna a vitat, hogy: kedves paperboy, sajnalom, hogy atvertrnek erzed magad, a felteteleket itt es itt talalod meg, remlélem hogy egyszer meg idetevedsz, es meglatod, hogy MSZI tud jo hely is lenni.

ennyi lett volna ahelyett, hogy most birosaggal fenyegetsz. en legalabbis ilyeneket mondok a vendegeinknek, akkor is, ha nem igy gondolom. es sokan vannak, akiknel ez hasznal.
Machu
56 élménybeszámolót írt
56
18 éve tag
2009.03.17. 07:10
Az internet nagy nyilvánosságot jelent! Lehet élni vele tisztességesen, de sajnos ideiglenesen teret engedhet a szélsőségeseknek is.

A vélemény szabad, de a sértegetés, az alaptalan rágalmazás, az üzleti hitelrontás, a hazudozás viszont nem! Ezt soha senki ne keverje össze!
Ezzel szembesülni fogsz Te is kedves Tamás!
A kollegáinkat tuskónak, idiótának és bunkónak nevezted. Pedig Ók azok -szemben az osztrák gyakorlattal-akik minden egyes ember alá beteszik a vonszolót és valóban segítőkészek!
Fekete munkával vádoltad meg a kölcsönzőst, azt az embert aki becsületes munkával több éve bejelentett alkalmazottunk!
A kölcsönzői árjegyzék a falon kifüggesztve 2 pld-ban(!), rajta az is, hogy csak szettet tudunk kiadni! Ez ügyben is valótlanságot állítottál. Felhívást tettél közé, hogy kerüljék Mátraszentisvánt ( csak nem a "Négy Mancs effektus?), lejárató hadjáratot indítottál ellenünk -azzal a konklúzióval, hogy menjenek minél többen Ausztriába.
A "magyar" szót leminősítő jelzőként használod és most az egyébb jelzőket itt most nem sorolom fel - mert szégyen, hogy ezt egy fórumon meg lehet tenni.

Fentiek miatt az interneten megjelent "anyagaiadat" jogi képviselőnknek átadjuk. A független Magyar Bíróság előtt kérjük számon mindazt a mocskolódást-becsületsértést amit nagy nyílvánosság előtt a Síparkkal és dolgozóinkkal szemben elkövettél.
Kártérítési igényt is bejelentünk és ez ügyben szakértőt fogunk felkérni - hogy korrekten nézze át minden egyes kijelentésedet és a károkozás mértékét pontosan határozza meg.
A jó hírnévhez nekünk és az itt dolgozó embereknek is joguk van! Ezt be fogjuk bizonyítani!
Lehet, hogy Magyarországról azt mondják, hogy ez egy következmények nélküli ország - de ez ami itt folyik egészen biztosan nem fog az maradni.
Találkozunk a Bíróságon!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.