Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Spanyolország
Sierra Nevada - Spanyolország
síterep infó oldal
ÜZENETEK (44)Időben csökkenő Időben csökkenő
cszoli00
28 élménybeszámolót írt
28
18 éve tag
2005.11.28. 18:35
Stani!
most olvasok először erről. az egészet csak értelmetlen pénzkidobásnak tartom. sierrán sok pénz van, de ennyi azért nekik sincs! helyette inkább a szél miatt egy funitelt csinálhatnának.
az út jó és 40 perc alatt fellehet Granadából jutni, gondoljatok bele 16 km-nél mennyi idejig menne a kabinos???
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.11.24. 11:47
az baj, hogy délre még nincs fapados. sky, wizz stb is barcelonáig visz.
biztos szép lehet a környék! eurosporton most megy egy reklámfilm Andalúziáról, van egy kis bevágás,ahol épp síznek. gondolom ez sierra lehet.
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2005.11.24. 06:56
Szia Stani! Sajnos en nem sieltem Siera Nevadan, oktoberben voltunk ott, csak kirandultunk(valami keves havacska mar akkor is volt). A Granada-Siera Nevada lift nekem igen nagy/irrealis vallakozasnak tunik. Kocsival jo ideig kellett (30-50perc)szerpentinezni felfele az elso sifelvonoig. Az ut egyebkent nagyon jo minosegu, ha jol hallottam talan a Mercedes itt csinalja a magaslati tesztjeit. Valami oriasi melygarazsos parkolo remlik meg a tetejen.
Egyebkent Granadaban az Alhambra (regi arab palota) gyonyoru. Mi Madridba mentunk Malevval (30-50eFt/Fo) ott kocsit bereltunk (kis kategorias kb. 30EU/nap) es ugy mentunk le delre. Ha minden igaz Malagaba is volt/van Malev jarat, bar valoszinuleg csak nyaron. Ha mar arra jar az ember Giblartart, Rondat(nagyon szep), Toledot es Cordobat sem szabad kihagyni!
Ami meg felreertesre adhat okot, hogy ejszaka a spanyoloknal a benzinkutaknal sok helyen elore kell fizenti. :-)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.11.23. 17:59
köszi az élménybeszámolót, szívesen cseréltem volna veled :)
egy ilyen út mennyibe kerül? egyáltalán hány km-re van tőlünk? gondolom 2000 azért megvan.
nem tudom hallottál-e arról,hogy egy 16 km-es kabinost akarnak ide felhúzni. egyik spanyol újságban(online) olvastam, de itt is kinn van https://sielok.hu/hirek/1120sierra_nevada.html
mit gondolsz erről ,mint "ex-helybeli"?
Nekem kissé túlméretezettnek tűnik ez az egész projekt.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.