Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Bystrina - Nyári wellness csomag
ÜZENETEK (3496)Időben csökkenő Időben csökkenő
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2005.12.13. 14:07
Ahogy a cikkben is olvasható volt, még csak most építik a felvonót a csúcsra. És a hétvégén már ünnepelték volna,hogy megépül a felső felvonó, de szerintem a régi felvonót nem kellett volna hagyni, hogy szétrohadjon... miért hagyták magára azt a felvonót? Kár érte :(
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.12. 21:21
Úgy tudom minden kinyit, teljes kapacitás, hó van hozzá elég.
citrom
20 élménybeszámolót írt
20
18 éve tag
2005.12.12. 20:34
üdv. annyi a kérdésem hogy a hétvégi szezo-nyitóval a snowpark is megnyit?

kössz előre is.
sznóbordos
83 élménybeszámolót írt
83
18 éve tag
2005.12.08. 20:07
mikor lesz átsielhető a chopok? lehet tudni valamit?
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.05. 13:48
December 22-23 általában nem szokott tömeg lenni, mert ilyenkor már sokan az ünnepekre finiselnek (voltam már párszor ilyenkor síelni, kb. annyian voltak a pályán, mint január 1.-én délelőtt:-))). Sajnos Chopok-észak - dél továbbra sem átsízhető...
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2005.12.05. 13:21
Sziasztok!

Néhány barátommal tervezzük, hogy dec. 22-23-án kimegyünk Donovalyba, vagy Chopok dél/északra egy kis elősízésre. Szerintetek sokan lesznek? Én reménykedem benne, hogy csak a két ünnep között lepik el az emberek a pályákat, főleg ez az időpont nem is hétvégére esik...

Még egy kérdés: CHOPOK ÉSZAK ÉS DÉL ÁTSÍELHETŐ MÁR? Ha ez így van, mi inkább Chopok-Dél közelében keresnénk szállást,mert mégiscsak közelebb van, mint Jasná, meg hát a benzinpénz is számít...

Előre is köszi a válasz(okat)!
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2005.12.03. 21:38
Szerenécsre a hivatalostól eltérően már ma kinyitott több pálya Jasna-n.
w.adam
34 élménybeszámolót írt
34
19 éve tag
2005.12.03. 21:29
Sziasztok!
Az lene a kéredésem, hogy mit tudtok Jasna tényleg csak dec.17.-én fog nyitni, vagy van rá esély, hogy dec 10-i hétvégén már nyitva lesz?
Ádám
maffia
59 élménybeszámolót írt
59
18 éve tag
2005.12.01. 20:13
Mi tavaly dec27-28-án voltunk,mintmondjak,KATASZTROFA
Elsőnap a pálya alsó szakaszán szakatt az eső a középsőn tombolt a hóvhar a fölsőt bese inditották.
Másnap gyönyörü idő egymilió ember,csak a bérletér egyorás közelharcot kellet vivni,aztán kis tolakodással félora mig fölmentünk egyszer.
Hiába volt sok emmber a pálya felsőszakaszát igyse nyitották meg.
Nade biztosvannak otis jobb napok.
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.11.25. 22:51
Termeszetesen a sinagyhatalom erosen idezojeles akart lenni... :) Eddig olyan tul sok jot en sem hallottam meg Szlovakiarol.... Egyeduli pozitivuma talan az hogy olcso... De mint tudjuk olcso husnak hig a leve... Szoval na... De mivel mostanaban en sem hallottam rola sok infot... azert kerdem van-e valami valtozas... :)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.11.25. 22:06
azért ez a sínagyhatalom kicsit erős volt:) hát nézd, én kb már 10 éve nem voltam szlovákoknál, azelőtt viszont csak oda jártunk, főleg Donovaly és Chopok, egyszer Zdiarban is voltunk. a zdiari kulissza magával ragadó, de mint sízési lehetőség felejtős. (jut eszembe, vannak jó kis donovalis retroképeim:)
arra,hogy kinn legyél a friss levegőn és a havon megfelelt, de a diótörös tányérosokkal felvértezett síterepek megmondom őszintén, nem lopták be magukat a szívembe:)
igaz azóta 10 év eltelt.. vmi változott, vmi maradt. mindenesetre, ha a tatralomnici projekt megvalósul, akkor azért esélyes egy újabb szlovákiai sítúra is :)
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.11.25. 16:35
Sziasztok!
Meselnetek valamit Szlovakiarol mint sínagyhatalomrol? Mit erdemes tudni, mik a jelenlegi helyzetek... Sorbanállás, felvonok allapota, stbstb... Egyszoval... Erdemes oda menni sielni? Ha igen akkor hova es mikor? Ha nem, akkor miert nem?
Koszi! :)
Nad_g
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
2005.11.21. 19:01
Én is megéltem tavaly decemberben egy hóvihart Chopokon, a teteje igen cudar tud lenni. Kiváncsi vagyok mikorra fog esni a hó arrafele és mikor nyitják meg a felvonókat, elvileg most eshetne ott is..
katonazoltan
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.11.21. 10:30
Sziasztok,

hó és jó idő kell: tavaly a tárcsás felvonón a déli oldalon fölfelé olyan hóvihar volt, hogy 3 m-re sem láttam, nemhogy azt hogy merre kéne csúszni....(decemberben) - ugyanakkor márciusban volt aki leégett...
gabris
101 élménybeszámolót írt
101
20 éve tag
2005.11.16. 11:56
Üdv mindenkinek aki már a havas fórumokat böngészi.
Mikor és hol kezdődik általában a havazás? Szilveszterkor lehet már csúszkálni Chopokon?

Múlt szezonban nem volt közös bérlet Chopok délen és északon. Ezt honnan vettétek?
poleep
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2005.11.14. 18:41
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy valaki tudja-e tényleg lesz újra felvonó chopok északi oldalon a csúcsra? És mikor van Szlovákiában síszünet?

D.
petas
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.10.28. 11:20
Kedves Kinga!

Van egy (több) jó hírem.
A szállás még szabad szilveszterre, éppen tegnap beszélgettem a háziasszonnyal.
Azt tudom ajánlani, hogy mihamarabb vedd fel vele a kapcsolatot, mert szerintem (tuti) egy kis kedvezményt is el tudsz érni nála, de azt vele kell megbeszélni személyesen, hogy milyen feltételek mellett.
Bízom benne, hogy összejön, nem fogjátok megbánni!
Rengeteg lehetőség van a környéken a sízésre a Chopok-on kívül is (akár minden nap este tíz óráig), és a sízésen kívüli bámészkodásra, gasztronómiai meglepetésekre meg a relaxra. :-)

A szilveszterhez meg annyit, hogy éjszaka nyitva van a szállástól 500 m-re levő pálya, ahonnan lehet látni az egész várost. Azon túl, hogy eleve mindenki tüzijátékkal a kezében megy ilyenkor a pályára, a látvány amit a minden kertből és erkélyről fellőtt tüzijátékok okozta fényburok által körül vett város nyújt mindíg egyszeri és megismételhetettlen, leírhatattlan élmény! :-))))

Üdvözletel: Baukó Péter
E.Kinga
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2005.10.27. 13:32
Kedves Péter!

Nagyon szépen köszönöm válaszodat, meg fogom próbálni elérni ezt a címet! Nehéz jó és olcsó szállást találni, főleg Szilveszterkor!
Még egyszer köszönöm a segítséget!

Kinga
petas
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.10.26. 09:29
Szervusz Kinga!

Aztszem mindannyiunk nevében mondhatom: örülünk, hogy elkaptad a "vírust". És egyre többen kapják el.
A lényeg: ez nem az öregbácsi, de talán tudok segíteni.

Van egy apartman ahova évek óta járunk. A háziasszony anyanyelvi szinten beszél magyarul és ha kell akár felvilágosítást is ad a környező pályák aznapi használhatóságával kapcsolatban. A szállás kb. 1/4 órára van Jasnatól és nagyon olcsó, tökéletes, otthonos.
Megadom a nevet és az elérhetőséget, nyugodtan vedd fel velük a kapcsolatot. Hivatkozhatsz arra is, hogy interneten én adtam a tippet.
Egy valami: saját lakrész, az ember a maga ura, lehet mindent mint otthon, de az emberi viselkedés elvárt. Bár ez szerintem egyértelmű.

Tehát a cím:
Maria Palasthyova (Palásthy Mária)
Mobil: + 421 90 591 7784 (napközben)
Vezetékes: + 421 44 554 7339 (esténként)
A szállás megtekinthető: https://www.webpark.sk/mariapalasthyova

Az első levelekben levő átsizéses (Észak-Dél) témával kapcs.: Átlehet menni egyik oldalról a másikra, csak Északon egy keveset gyalogolni kell. Nem nagy a táv. Ja, és a bérlet tavaly óta érvényes mind a két oldalra! Egyébként nem ajánlom az idényben (iskolai szünetek) való kirándulást, olyankor tényleg rengetegen vannak, de Marika tudja mikor érdemes menni, meg kell vele beszélni.
Mi ide valszeg márc. elején megyünk, mert a 15.-e környéke brutál szokott lenni.
Chopok-ról infó: https://www.jasna.sk itt pedig a "webkamery"-t keresd.

Üdv: Baukó Péter
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.