Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Krvavec
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Terme Snovik apartmanok - Termál csomag - 2 éjszakától
ÜZENETEK (150)Időben csökkenő Időben csökkenő
Matyi72
128 élménybeszámolót írt
128
13 éve tag
2013.02.08. 22:36
Sípályák hossza: 30 km
8km kék,15km piros, 7km fekete
Előzmény: (Olívmin 154126)
ZsuzsuRf
18 élménybeszámolót írt
18
13 éve tag
2013.02.08. 21:06
Meg tudná valaki mondani, hol tudom megnézni a sípályák hosszát? Egyben milyen hosszú szakasz síelhető?
Olívmin
12 élménybeszámolót írt
12
11 éve tag
2013.02.07. 14:36
Sziasztok!
Olyan sok embernél olvasom....itt tényleg nem igazán vannak kék pályák??? :S Én nem vagyok egy nagy vagány, a kislányommal maximálisan elég egy sima kék pálya...jövő héten készülünk ide 4 napra. Remélem nem tényleg csak pirosakkal találjuk szembe magunkat, mert akkor elnézelődhetünk! :D
Lalóka
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2013.01.21. 11:35
Sziasztok!

2013.01.17.-20. között 3 napot síeltünk Krvavec-en. A szomszédos faluban Adergasban sikerült apartmant ( Vestina apartman) foglalnunk kedvező áron. ( 210 Euro - 4 nap/ 3éj, 5 főre) A recepción kevezménnyel tudtunk síbérletet venni! A kabinos felvonó 5 perc autóútra van innen. Pénteken napsütés erős hideg szél (ennek köszönhetően zárva volt a csúcs) és majdnem üres pályák fogadtak minket. Friss porhó , a pályák mellet kb. 60 cm mélyhó várt bennünket.Egy kis kékpályás bemelegítés után végigjártuk az összes piros pályát valamint a nyitvalévő feketéket is. Amit hiányoltam azok a számomra oly kedves erdei pályák voltak. Ezek hiányát igazán másnap éreztük meg amikor a hatalmas köd miatt a látótávolság gyakorlatilag nullára csökkent a legalsó pályák alsó harmadának kivételével.... Snowbordosaink 1,5 lecsúszás után fel is adták a küzdelmet, pontosabban tiltakozó hüttézésbe kezdtek. :) A szombati tömegről mindent elárul , hogy már az odavezető út első falujában egy hatalmas parkolóba tereltek , ahol már megérkezésünkkor is kb. 300 autó parkolt. A buszok 5 percenként indultak fel és le. Vasárnap, ködhöz sajnos még eső is társult de mivel ez volt az utolsó napunk így teljes átázásig húztuk az íveket aztán nekivágtunk az 5 órás hazaútnak. Összességében jó volt minden csak az időjárás lehetett volna kegyesebb.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2012.03.18. 19:53
Tisztelt Síelők !

03.14.-től 18.-ig voltunk Kravecen síelni.
5-9 fok volt a sípályán a völgyben és verőfényes napsütés.A naposütéses részeken 15-18 fok volt.Parkolóban 12 fok.
Csúnyán lepirult az orcánk.
90 cm hóvastagságot írt akkor a honlapjuk.Valóban néhol volt.Délután egy órig lehetett síelni utánna kásás néhol víztócsás részek.A kezelők mindent megtettek a lehető legjobb pálya fenntartása érdekében.25-30 km pálya volt síelhető.
Egyhuzamban 3.5-4.5 km a síelhető pályahossz.Sorbanállás legfeljebb egy perc volt.Ha az idő nem vált fagyosabbra akkor szerintem még egy hetet bír a pályarendszer.Kávé 1.3,sör 2-2.5, hot dog,hamburger 4-5 euro.A kezelők pontosak,segítőkészek.Mindenkinek ajánlom,aki legalább közepes tudással rendelkezik.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2012.02.28. 19:15
Tisztelt Síelők !

Március 14.-én megyünk Kravecra öt napra csúszni.
Sajnos a térképükön nem derült ki ,hogy mekkora távolságot lehet síelni egyhuzamban.Ha valaki tudja kérem írjon.Köszönöm.
mac13
18 élménybeszámolót írt
18
14 éve tag
2012.02.23. 14:23
Sziasztok!
Szeretnék segíteni egy kis beszámolóval azoknak, akik még nem voltak itt síelni. Most kedden és szerdán csúsztunk ott két napot. Szállást ezen a lapon reklámozott Vestina apartmanban sikerült foglalni. Négy személyre 44 eu/nap kurtaxával. A pályátol 5 km-re van, igaz kicsit nehéz megtalálni, mert a faluban csak számok vannak és utcanevek nincsenek. Ár-érték arányban nagyon jó. A pályát Grad falut elhagyva találtuk meg.
A hétfői hóesés után kezeletlen, buckás pályák fogadtak. Másnap reggelre végigjárták a gépek, délig nagyon kellemes napsütéses időben jól kezelt pályákon síeltünk. Nagyon sokan voltak mind a két nap, a felvonókra 5-10 perces várakozás után tudtunk felülni. Ebéd után a sok ember hatására újra buckásodni kezdtek a sokat használt pályák.
Néhány ár a viszonyítás kedvéért. Sör 2.5, forralt bor 2, ásványvíz 1.8, palacsinta 1.2, sülkrumpli 2.5.
Mindent összevetve jól éreztük magunkat, a pályák állapota néhol szörnyű de síelhető volt. Az egyik előttem szólóval egyetértek, nem igazán kezdőknek való és kár ennyivel többet utazni, Maribor és Rogla is van ilyen szintű pályarendszer. Aki nem volt, annak azért ajánlom próbálja ki, mert a csodálatos panoráma és a lendületes pályák kárpótolják az embert a sorbaállás kínjától.
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
2011.10.14. 13:08
Szia!

Köszönöm a választ, mi ketten mennénk, nem fontos nekünk, hogy nagyon nagy legyen, max annyi, hogy a ruhákat lehessen szárítani.
Az ottani árakról (kaja) tudsz nekem kis infót adni?Mert gondolkozunk, hogy ellátás nélkül megyünk, de ahogy írtad, már elgondolkozok rajta, hogy legyen kaja az árba.Gondolom vannak ott boltok, meg ilyenek...
A pályáról szeretnék még kérdezni, hogy milyenek, mikor érdemes menni.Idáig én Kaprunba voltam 3szor, meg Tauplitzon, de az ottani árak már nagyon durvák (síbérlet)
Ezért gondoltam, hogy idén ezt megpróbálnám, mert nagyon tetszik, meg horvátul tudok, és úgy voltam vele, hogy szállást ezért tudnék kint szerezni ha kimennék, de most ezen is elgondolkoztam, mert már hallottam, ohgy nehéz így helyet találni.
Köszi az infókat mégegyszer !

Máté
peetair
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2011.10.10. 11:02
Szia!

Mi itt szoktunk megszállni. Barátságos hely, kb 10 percre a kabinos felvonótól. https://sielok.hu/szallas/silvester/

Szobák változatos méretűek, az egész kicsi, 2 személyes amiben elfér egy franciaágy két éjjeliszekrény, egy beépített szekrény és ennyi, illetve van még egy fürdő-wc is, de van olyan szoba is amiben négyen és egy gyerekágy is bőven elfér. Régebben nem kértek felárat, ha 2-en mentünk egy 4 személyes 2 szintes szobába. Szerintem ez a legjobb, mert az emeleti hálórészben lehet ruhát szárítani. Síléc-sícipő tároló 3 évvel ezelőtt még nem volt.
Félpanziós ellátással vannak a szobák. Reggeli bőséges, nagy svédasztal, gyakorlatilag rántotta, sült virsli mindig van, ezen kívül minden amit látsz és annyit amennyit szeretnél, ha elfogy hoznak még. A vacsora szintén változatos, leves, második, desszert bőséges mennyiségben.
Egy hátránya van, hogy nagyon nem tudsz kimozdulni a Hotelből, és egy tehenészet van a szomszédságában.
Nem a legolcsóbb, de ha nem otthonról viszed az ételt és nem akarsz főzni, akkor a végösszeg nem mutat sok eltérést, az ellátás nélküli szállások és e között. És persze itt is adnak olcsóbb síbérletet. Olyan 3-6 Euro közötti kedvezménnyel vásárolhatók meg ezek a bérletek.
Nem tudom mennyire fontos a minél olcsóbb szállás, de Silvester hozzáállásában mi még nem csalódtunk, és olyan 6 vagy 7 szezont húztunk le nála. Ha nagyobb pörgésre vágytok síelés után, akkor Krvavec környékén nem nagyon találtok ilyet. Viszont a főváros csak kényelmes 20 percre van autóval.
Ja és január eleje mindig zsúfolt a pályán és a szállásokon is. Ezt vegyétek figyelembe, ha akkor akartok menni foglalás nélkül. Ilyenkor is lehet találni szállást, de lehet hogy pár órát rá kell szánni a keresésre.
Mindenképp érdemes foglalni előre. A szállásadók is szívesebben veszik az ilyen "fix" vendéget.

Péter
Előzmény: (Maté01 121612)
Maté01
23 élménybeszámolót írt
23
15 éve tag
2011.10.10. 09:49
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani valami jó magánházat(apartmant) 2 fő részére?
Esetleg ha csak kimegyek, tudok találni jó áron, vagy előre keressek?

Máté
Szilszi
10 élménybeszámolót írt
10
15 éve tag
2011.03.01. 23:05
SOS !! Ha volt valaki mostanában a Krvavecon, kérem írja meg, hogy milyen a pályák minősége ?
Előre is köszönöm !
Szilszi
legman
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2011.01.24. 20:43
Szevasz favágóbéla!
Nagyon kevés természetes hó esett.Ismerősök voltak hétvégén de nagyon jeges volt a pálya,szinte élvezhetetlen!Szerintem jobb Klippitztörl,ugyanolyan messze van.Nagyon rossz élmény jéééééééééégen csúszni!!!Üdv.Klippitzben!
favagobela
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2011.01.24. 08:58
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni hogy milyenek a pályák,holnap szeretnénk menni Krvavecbe de csak ha nem jégpálya . Kérem szépen ha valaki tud valami friss infót az ossza meg velünk! kÖSZÖNÖM! KÓSA BÉLA
pasity
192 élménybeszámolót írt
192
16 éve tag
2011.01.19. 10:17
Amikor Jahorinán (84-es olimpia) nincs hó akkor jövünk csak ide.
Sajnos itt nincs (olyan) pályaszállás és az árak is húzósabbak.A környező falvakban viszont rengeteg panzió,magánszállás,hotel található korrekt áron.
A kaja fenn faházaknál 2.5 a forró kutya és 3.5eu a hambi.
A beülős hüttékben 7.5-10 eu egy meleg ebéd.
Forralt bor 2.5 sőr 2.5-3 eu.Pizzát , tésztákat a kissebb falucskákban 5-6eu-ért is találsz.
Érdemes beugrani Ljubjanába is mert nincs messze.
DSC05847.JPG
DSC05848.JPG
DSC05849.JPG
DSC05850.JPG
DSC05855.JPG
DSC05856.JPG
DSC05857.JPG
DSC05858.JPG
DSC05859.JPG
DSC05860.JPG
DSC05861.JPG
DSC05876.JPG
DSC05877.JPG
legman
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.04.09. 11:09
13.-án mennénk egy napra,talán szezonzáró síelésre(volt már ilyen idén többször is)tudna valaki mondani róla valamit?A kamerákat nézve még van esély egy jó kis csúszkálásra!Nem tudum mi lehet igaz a 90 cm-es hóból?
Előre is köszi.!
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2010.01.18. 22:31
A Hétvégén voltunk 3 napot ködben, csak a csúcson volt napsütés. Mi nagyon megszívtuk, de kibirtuk. Nagyon jók a pályák, változatossak és szélessek. Hétvégén nagyon sokan vannak. Pénteken még nem voltak sokan, semmi várakozás szombaton reggel már a feljutásnál fél óra volt mire a kabinosba értünk. A pályán sem volt ritka a 10-15 perces várakozás. A Pályák Északi fekvésűek, így nem voltak jegesek. Csak jót tudok mondani mindenről, a hüttékben gyors és aránylag olcsó és jó a kaja.
DSCF3666.JPG
DSCF3477.JPG
DSCF3474.JPG
DSCF3545.JPG
DSCF3684.JPG
DSCF3601.JPG
DSCF3676.JPG
DSCF3491.JPG
DSCF3529.JPG
DSCF3551.JPG
DSCF3566.JPG
DSCF3643.JPG
DSCF3580.JPG
DSCF3654.JPG
DSCF3519.JPG
DSCF3510.JPG
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2010.01.03. 18:03
Köszönöm szépen a képeket ,most a héten jön a havazás.

http://www.snow-forecast.com/resorts/Krvavec/6day/mid
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2010.01.03. 15:43
Nekem sajna csak telefonos képeim vannak, a többiek rendes képeinek feltöltéséhez majd szerzek engedélyt. :-)

Addig is informatív jelleggel:
https://sielok.hu/fotoalbum/519841/galeria/
Előzmény: (szala4 78149)
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2010.01.02. 20:29
Szia Wasssy kérnénk képeket ha csináltál,mert ide készülünk 14. után.

Üdv : Szala
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2010.01.01. 23:21
28-án, itt csúsztunk Bohinj helyett. Kimondhatatlan a hely, mert nemnagyon lehet kimondani a nevét :-), mert kimaondhatatlanul szép a kilátás és mert kimondhatatlanul nagy volt a tömeg. Gondoltuk, hogy nem lesznek kevesen, de így is élvezhető volt a hely. Persze a tömeg miatt jegesedett és buckásodott a frekventált helyeken, de élvezhető volt és volt hó. Már régóta szerettem volna ide eljutni és örülök, hogy így alakult. Az idő nagyon jó volt, egész nap sütött a nap, míg lent a völgyben köd volt. Nagyon jól nézett ki. Tényleg kár, hogy nincs közelebb. Bár így is elég frekventált helyen van, gondolom Ljubljanából mindenki idejár. Egyszer megnézném amikor több hó van.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.