Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kokava
síterep infó oldal
ÜZENETEK (316)Időben csökkenő Időben csökkenő
zozóka
33 élménybeszámolót írt
33
19 éve tag
2005.01.14. 09:52
Sziasztok!
Olyan sok jót írtatok itt a Kokavá-ról,hogy kicsiny családommal(2felnőtt+5 éves csemete)
a következő hétvégére tervezünk oda egy túrát.
Mivel DélMo-ról megyünk szükségünk lenne szállásra is.A Family Panzó sajnos telített azt már próbáltuk,mert nagyon szimpi lenne.Mást meg sajna nem találunk.Ha tud valaki segítséget,azért nagyon hálásak lennénk.

Köszi
kokavaf
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.11. 11:46
A hétvégén szombat, vasárnap és hétfőn voltunk ott. Minden jó volt, bár a meleg időt ott is lehet érezni. Vasárnap már egy jó pár helyen kilátszott a föld, de ezt éjszaka javították. Elég sokan voltak, de szerintem a felvonóknál nagy a pörgés. Napközben átlagban 14-18 ember volt előttem ezek meg pár perc alatt felmennek. Ha nem lesz mínusz illetve hó utánpótlás, akkor szerintem hamar leromlik a pálya minősége. Reménykedjünk, hogy jön a hideg. Bár a sielők fórumán keresztül pályainfókat lehet megtudni Kokaváról. Mi hárman voltunk a 4,5 éves kislányommal és a feleségemmel. Családosoknak és kezdőknek MAXIMÁLISAN tudom ajánlani. Én életemben most voltam negyedszer síelni, de a végén a lányommal együtt mentünk fel a jobb oldali tárcsason majd csúsztunk együtt. Nem gyors és biztonsággal el lehet együtt indúlni. Ha ezt én megtanultam, pár csúszás után, akkor szerintem más is tudja. A gyerekeknek és a kezdőknek van egy kb. ötven méteres köteles felvonó ami ingyenes. Itt rogyásig lehet gyakorolni. A melegedő és a büfé jó az árak elfogadhatók. Egy tea 10 korona egy sztrapacska 50 korona. Ja a WC ez sajnos csak 4 db fa pottyantós. Szerintem ez is hamar magváltozik.
Minden pénteken és szombaton 18.30-tól 21.00-ig van esti sízés. Mindenkinek ajánlom, szuper. Akkora a forgalom (szombaton!), hogy egy, max. 2 ember van a felvonónál. Ha valaki csak estére tud kimenni, az is pont elég, mert 2.5 óra alatt maximálisan ki tudja magát csúszkálni az ember.
Az árak nagyon barátiak:
280 korona/ nap
200 korona/esti
120 korona/8 csúszás (szezon végéig felhasználható ez a jegy)
80 korona/4 csúszás (szezon végéig felhasználható ez a jegy)
200 korona/ félnapos (9-13 vagy 12-16-ig)
Ízelítőnek ennyi, tényleg szuper volt. Februárban újból megyek, bár lehet hogy egy estire még januárban kiugrok.
Ja én Tiszaújvárosból mentem és háztól házig 150 km.
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
2005.01.09. 21:22
Helló! Meg szeretném csak erősíteni a fenti üzenet mondandóját! Véletlenszerűen abban az időben síeltem a pályán, mikor az előző üzenet megjelent. Úgy gondolom, hogy bár az időjárás egyáltalán nem kedvez /máshol sem!/, ennek ellenére a kokavai pályák december 17-től megállás nélkül üzemelnek. Köszönet a pályakarbantartóknak! Hétvégén esti síelések is voltak! Kokava egyenlőre biztos pont! Tamás
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2005.01.07. 12:06
Most kaptuk a hírt Kokaváról:
A síelés feltételei nagyon jók. Minden felvonó üzemel. Mindenkit szeretettel várunk.
Auxt Ferenc síközpont vezető
Email: kokava-línia@stonline.sk.
Új síbérlet árak és fotók:
sielok.hu/Kokava.htm
HáZé
19 élménybeszámolót írt
19
19 éve tag
2005.01.05. 14:28
Halihó! Most olvastam a holidayinfo.sk-n, hogy 30cm ágyúzott, 10cm új hó van és -3C.Kérdésem: fedi-e ez a valóságot? Előre is köszönöm a választ!Sziasztok
HáZé
19 élménybeszámolót írt
19
19 éve tag
2005.01.05. 14:22
Halihó!Érdeklődnék, hogy milyen kint a hóhelyzet?Nem okoz a felmelegedés nagy problémát és a pályán kívül van-e hó?/Már csak a tály szépsége végett, vagy csak a sípályákon van hó?/További kérdésem, hogy van-e a közelben olyan bankautomata ami OTP-s hitelkártyát elfogad?
INGRID
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2004.12.30. 20:59
Sziasztok!
Köszi az infókat,nagyon jól éreztük magunkat.Minden volt,ami csk kellett(hó,napsütés,stb).Sajnos most csak egy napra sikerült elmenni.
Ingrid
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
2004.12.28. 21:21
Sziasztok! Ingrid és Géza! Nyugodtan jöhettek csütörtökön. Csatlakozom az előttem szólóhoz, valóban van elegendő hó /javarészt műhó/ a pályákon és ma már az idő is sokkal jobb volt, mint tegnap. Aránylag sokan voltak a pályákon és a következő napokban csak javulhat a hó minősége. Egész napos felnőtt bérlet 280.- Sk. De lehet venni félnaposat, 4 ill. 8 meneteset. Bérletárak és megközelíthetőség részletesen a sielok.hu/Kokava.htm oldalon van feltüntetve. Csütörtökön én is a panzióban vagyok, látogassatok meg minket is! Üdv: Tamás
Vegh Gyula
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2004.12.28. 20:10
Ingrid! Kokaván két hete beindult a sí szezon.Tegnap és ma egy kis olvadás volt,de minden felvono mukôdôtt.A pályák megfelelôek és csutôrtôkre még jobbak lesznek.
INGRID
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2004.12.28. 18:59
Sziasztok!
CSütörtökön szeretnénk menni Kokavára, de nem tudjuk biztosan,hogy van-e elég hó a síeléshez?
e-mail:in@citromail.hu
Ingrid
Pension Family - Kokava
29 élménybeszámolót írt
29
20 éve tag
2004.12.27. 21:33
Sziasztok! Elnézést kérek mindenkitől, de elárasztottak a vírusok és 1 hétig tehetetlenné váltam. December 17-én megkezdődött a síszezon Kokaván, azóta megállás nélkül üzemelnek a pályák! ZITUnak üzenem, hogy a kérdezett időpontban már foglaltak vagyunk, január 16-tól tudok még szállást kínálni több éjszakára, vagy csak február 19-re. BITUMANN valószínű, hogy ma megérkezett hozzánk és ki is próbálhatta a lejtőket, de nem volt valami szép idő ma Kokaván :(. LUUCYYFEER - a mai langyos időjárás nem tett jót a pályák minőségének, de szerda hajnalra már komoly fagyokat jósolnak. Szerintem Szilveszterre minden adott lesz a bulizáshoz, akár a pályán is. Mégegyszer elnézést, várom továbbra is az érdeklődőket! Tamás
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.12.25. 19:28
Megtudná valaki mondani, hogy milyen a hóhelyzet Kokaván? Elöre is köszönöm!!
harmi
13 élménybeszámolót írt
13
19 éve tag
2004.12.25. 09:49
Bitumann!

Kokavától még kb. 50 km-t menned kell, de Taléba van hó. Tisovec-Brezno-Tále ez az irány.
BITUMANN
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2004.12.24. 19:42
Aki tud valamilyen információt a hóhelyzetröl
az írjon, 12.27-én indulok a Famoli panzióba
de nem tudok semmit a pályák állapotáról.
Ha valaki tudja ,hol lehet jól sielni a környéken ha Kokován nincs hó írjon vasárnapig
tudom megnézni. köszi!
Vegh Gyula
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2004.12.22. 20:47
Szállás a Kokavai síkôszpontban!Kapcsolat:00421 47 4330139,mobil:00421 903 601845,veghova@pobox.sk
hozi
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2004.12.22. 15:50
Szia Tamás!
Jan.30-febr.4. közötti időszakban lenne szállásotok 2 főre 2-3 éjszakára?
Ha igen, milyen áron? Lehetőség szerint FP-vel kellene szállás, pályától milyen messze vagytok?
Köszi!
Zitu
BITUMANN
2 élménybeszámolót írt
2
19 éve tag
2004.12.21. 15:45
2004 12.24.Indulunk. Milyenek a sielési feltételek?HÓ?
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.12.20. 21:08
Szia Fredd ! Nézd meg a Sielok jelen honlapját,kattints a sítáborok menűre, majd ott Kokavára.Itt megtalálod a leírást,hogy miként találsz oda. Jó sízést kívánok sporttársi üdvözlettel !
fredd
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2004.12.19. 11:03
Valaki segítene abban, hogy pontosan milyen útvonalon lehet eljutni Kokavára. Melyik a legrövidebb? Még nem voltam ott, az útvonalkalkulátor meg iszonyú hosszú utat javasol. Heves megyéből mennénk. Köszi előre is a segítséget.
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.12.16. 09:52
Köszönöm az infót ! Pénteken várom a fejleményeket. Ha pozitív a hóhelyzet,ott leszünk.Sporttársi üdvözlet !
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.