Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Annaberg
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Junges Hotel Annaberg - ifjúsági szállás Annabergben a legközelebbi felvonótól 3 km-re
ÜZENETEK (156)Időben csökkenő Időben csökkenő
_Zoli
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2007.11.19. 19:31
Notar engedelmével -ugyanis ezeket ő készítette- teszek fel néhány képet.
( linkek már nem elérhetők - moderátor által törölve)
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.11.19. 17:55
Mi is voltunk (szombaton), este rakok fel par kepet.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.11.19. 13:03
Képek lesznek?
Én már nagyon régen voltam Annabergen, majd ideje lesz újra felkeresni :)
notar
13 élménybeszámolót írt
13
18 éve tag
2007.11.19. 08:44
Hello!

Csak megerősíteni tudom Zoli véleményét, hiszen együtt voltunk. Hála a sielok.hu-nak összejöttünk hárman szombaton egy jó kis síelés erejéig. Bezony, jó kis hely ez az Annaberg. Ajánlom mindenkinek!

Üdv.:
_Zoli
37 élménybeszámolót írt
37
17 éve tag
2007.11.18. 21:49
Szombaton voltunk itt.
A kasszánál kb. fél órát vártunk. Később mesélte valaki, hogy ő egy órát állt sorban a pénztárnál. A sima jegy vásárlás gyorsan ment, a bérlet viszont tovább tartott a fénykép miatt, és volt aki még számlát is kért. A sorban állás szerencsére ezzel be is fejeződött. Egész nap egyik liftnél sem volt sor.
Az idő jó volt: szél nem fújt, volt egy pici köd, de tényleg nem nagy, és néha még a nap is kisütött.
Rengeteg hó volt, a pályák jók voltak, persze a nap végére egyes részek kicsit buckásodtak.
Eleinte sok érintetlen terület is volt (pálya szélén, fák között, lift alatt), amit aztán jópáron meghódítottak.

Röviden összegezve: nagy jó volt.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.11.16. 08:27
Reggelre 145 centisre hízott a hótakaró!
A felnőtt egésznapos 23,50 euró, a gyerek 11,50 lesz!
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.11.15. 18:01
November 17.-én Annaberg is nyit, a lifttársaságtól kapott infó alapján a következő felvonók fognak üzemelni:
4er Sessellift Hennesteck
4er Sessellift Söllenreit
Reidllift IV
Almbodenlift
überdachtes Förderband (fedett szőnyeglift)
120 cm hó és folyamatosan esik!
engel
27 élménybeszámolót írt
27
17 éve tag
2007.09.03. 19:26
sziasztok
szeretnénk menni Annabergre síelni van valakinek jó szállás ajánlata?
Gyuri
katka
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.02.07. 08:45
Mi nem kaptunk mini card-ot az 5 évesnek, mert nekünk arra a napra nem volt síbérletünk és azt monta a pénztáros, hogy egyedül nem mehet a gyerek. Szombaton már indultunk haza, nem mentünk síelni, ezért nem találkoztunk. Én már nagyon nézegetem jövőre Hochkart...
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.02.06. 19:33
az észrevételeid jók,mi is egyszer voltunk, többet nem megyünk. De legalább itt is voltunk.
Egyébként szombaton figyeltük a 3 gyerekes családokat, de nem sikerült azonosítani benneteket. A gyerekekre Annabergben is adtak mini jegyet, mi azt vettünk az 5 évesre, és kártyánként 2 Eurot visszaadtak.+25% kedvezményt kaptunk a napijegyre, a szállás miatt. Levelezhetnénk még...
katka
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.02.06. 10:30
Mi se nagyon tudunk síelni, inkább mi is a gyerekeket tanítgattuk, közben meg cipeltem a 3 hónapos babánkat. Az 5 éves egyedül lejött a kék pályán, meg én is :), a 3 évest meg húzogattuk a síbottal.
Nekünk az nem tetszett Annabergben, hogy nem olyan gyerekberát, mint amilyennek az Interneten hirdetik. Megpróbáltuk a gyerek sítanfolyamot, odamentünk 9.30.-ra, erre közölték, hogy majd du2-kor lesz. Odamentünk 2-kor, erre a konténerben (amit az Interneten úgy hirdetnek, hogy síiskola a sícentrum épületében), senki nem volt. Valaki említette, hogy a lejtő aljában tanulnak a síiskolások. Nagy nehezen leküzdöttük magunkat a lejtőn a három gyerekkel, cipeltük őket, mert a nagyobbik elfelejtett síelni, akicsi meg egyáltalán nem tudott még. A lejtő aljában két fiú foglalkozott kb 30 gyerekkel, akik semmit nem csináltak, max sorakoztak, néha elestek és próbálták magukat felkűzdeni a dombon, hogy egy kicsit csúszhassanak. Beállítottuk oda a gyerekeinket, majd a kicsinek kb 5 perc után elege lett, a nagyobbiknak is 15 perc ácsorgás után. Akkor elvittük őket. Amikor meg mentünk haza, a parkolóban rohant utánunk a síiskolás srác, hogy fizessünk az oktatásért 40 eurót, de legalább a felét. Hát majdnem dobtam egy hátast. Semmiféle oktatás nem volt és persze meg is mondtuk, hogy 10 perc ácsorgásért nem fogunk fizetni.
A gyerekeknek készült fantasztikus 1 üléses új liftnek a nyomát sem láttuk, de még hallani se hallott róla seni.
Gyerekek számára nem volt kis húzós gyakorlólift, Niederalplban pedig ott volt a parkoló előtt és folyamatosan ment.
Máriazellben adtak a gyerekeknek minicard-ot, hogy egyedül felvonózhassanak és nem kellett érte fizetni, csak 2 eurót, amit utána visszaadtak. Annabergben nem adtak, pedig ugyanaz a síterep, azt mondták, nem mehet egyedül az 5 éves gyerek. Hiába mondtuk angolul, hogy a férjem nem tud, én meg kenguruban nem fogok síelni, a kasszás csaj csak németül tudott és semmiféle rugalmasság nem volt benne.
Azon kívül mi Annabergben azt az egy kék pályát hamar meguntuk.
Máriazellben legalább szólt zene, Annaberg-ben semmi.
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.02.06. 06:35
Tegnap jöttünk haza Annabergből.Nekünk tetszett.
Jó hát kevés volt a hó,de közben esett is,vasárnapra viradóan.A gyerekek élvezték, és most tanult a kicsi.Egyedül lejött akék pályán, és ez volt a cél.
Aki már jól tud, annak nem jók a pályák, és a nagyot, meg sem nyitották.
Mi a Schachingerben voltunk, a kaja itt is szupi volt. Csak sajna vége!
katka
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.02.03. 21:01
Ma jöttünk haza Annabergből. A sítereptől nem voltunk elájulva. Három vagy négy lift ment, a mozgójárda, egy tárcsás, egy üléses és egy csákányos. Sok helyen kikandikált a fű, a kövek. A mozgójárda 10 perc alatt ér fel. Az egész helyben a szállásunk volt a legjobb, Pension Kobichl. Egy nagyon gyerekbarát történeti ház, hatalmas játszótérrel, állatokkal, isteni finom házi kajákkal. Annyit ehettünk amennyi csak belénk fért. Síelni inkább átmentünk Mariazell-be és Niederalpl-ba. Ez mindkettő nagyon jó volt. Niederalpl-ban a parkoló mellett folyamatosan jár egy gyakorló lift, még bérlet se kell hozzá. Mariazell-ben pedig minicardot adnak a 6 év alatti gyerekeknek, amiért nem kell fizetni, és egyedül is síelhetnek a tárcsás liftnél.
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.01.25. 20:39
Én maileztemma az Annabergi információs irodával, és azt üzenték, hogy esik a hó, minusz van, igy rá tudnak seűgíteni hóágyúval is, és 27-én tervezik megnyitni a pályákat. HURRÁ!!!
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.01.25. 12:21
ha tud valaki valamit Annabergről, irjon!!! nyitva vannak a pályák?
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.24. 15:13
Szia Katka!
Akkor kezdjetek el imádkozni, mert Annaberg még zárva van. Legközelebb Hochkar van, ami bizos, hogy rendben van. kb 50-60Km. :-( Ott voltam és Annabergiekkel beszéltem, akik odajártak csúszni.
T.
katka
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.24. 07:51
Kobichl Panzióban fogunk lakni, az Interneten foglaltuk, azonnal válaszoltak, fizetni még semmit nem kellett. Egy családi panzió, lakott már valaki ott?
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2007.01.24. 07:16
Tavaly ilyenkor a kétméteres hó, ragyogó napsütés párosítás tényleg tökéletes volt, a legjobb helynek ilyenkor a felvonó alatti/pálya szélén lévő "Eis-Bar" tűnt.
apoca
341 élménybeszámolót írt
341
18 éve tag
2007.01.23. 23:20
A tavalyi szezonban voltam, mikor 2 m-es hó volt. Akkor a falu előtt utolsó szerpentinens szakasznak nem ártott jó lendülettel, de azért óvatosan nekimenni. Schachingernél szálltunk meg, a szobák nem extrák, de a kaja jó és igen bőséges volt. A fő parkolónál álljatok meg és csússzatok le a reidlhüttéhez (maga a hüttében már kevésbé jó a kaja) de melegedni, inni jó. Jobbra lévő 4-e ülőlifttel menjetek fel az visz kellemesebb pályára (kék). A másik (balra eső) az a hosszabb, hegycsúcsra lehet vele menni, ott is vannak lankásabb pályarészek, de rá lehet keveredni, meredekebbre is (a felvonó alatt menő az egyenesen fekete).
Én most pénteken indulok csak más felé, Kelet-Tirolba a Lienzi-dolomitokba.
Jó sielést nektek is
sziki
17 élménybeszámolót írt
17
17 éve tag
2007.01.23. 21:26
ok.köszi az infókat.Még irj valamit, mert minden érdekel.Úgy várom már...!
Te is mész, vagy már voltál Apoca?
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.