Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síműsort akarunk!

ÜZENETEK (56)Időben csökkenő Időben csökkenő
szivak
31 élménybeszámolót írt
31
19 éve tag
2008.03.26. 10:32
Valami nyári sport kellene már!

Ji-huuúú!

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
Soma
675 élménybeszámolót írt
675
18 éve tag
2008.03.19. 12:20
A tegnapi adás első részében megint olyan felvételek voltak, hogy azt hittem ott esz meg a sárga irígység, hogy én mikor jutok el ilyen helyekre.
ST
42 élménybeszámolót írt
42
16 éve tag
2008.03.19. 12:10
Sziasztok!

Igen, ez a Rob Butler nem rossz fej, sőt! Találtam néhány tippet tőle:

http://www.skitelevision.com/performance_tips.aspx

Kellemes olvasgatást/nézelődést!
ArchiTomi
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2008.02.04. 09:41
A Spektrumon adott műsor címe magyarul "Lécre fel" volt. Én felvettem videóra az adásokat, tényleg jók.
Most a Travel Channel-en megy a "Skier's World", ezeket is felveszem. Igaz ebben olyan helyeket mutatnak be, amik nem a magyar pénztárcának valók. Minden adás 2 részből áll, és mindkét rész végén egy Rob Butler nevű ürge jó tanácsokat ad bemutatóval egybekötve.
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2008.01.22. 11:21
Háj. A https://www.havazin.hu oldalon a fórumon leírhatjátok a gondoltataitokat a műsorról, na nem mintha változna is valami. Főleg, hogy előre felvett műsorról van szó.

cool
Sese
6 élménybeszámolót írt
6
21 éve tag
2008.01.22. 10:57
Stani és Agent írt ebben a topicban vagy 15-20 hozzászólással korábban egy nagyon régi spektrumos síműsorról, ahol egy sárga-fekete ruhás fickó nyomult.

A fickó egy dán ürge, Thomas Uhrskov, és a sorozat címe "Pa ski" volt. Sajna a magyar címére nem emlékszem, de nagyon jó lenne ha a spektrum valamikor megismételné.
Szerintem az az egyik legötletesebb és legviccesebb símagazin volt, amit eddig láttam.

A Youtube-on többszáz videó van fent Uhrskovtól, csak kár hogy nem tudok dánul.

A sok kedvenc közül az egyik:

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.11.20. 11:38
én lemaradtam róla, de ezek szerint nem sokat vesztettem...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.11.18. 19:59
Én láttam, szánalmas. egy hülye picsa bohóckodik a jégbarlangban, de síelésről alig van szó benne. Nem tudom ki találta ki, de ez megint nem a síelőknek szól...
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2007.11.18. 19:14
Nem láttam, edzés volt. De pár nap és feltöltik a videotárba......Kiváncsi vagyok....
Vöri
23 élménybeszámolót írt
23
17 éve tag
2007.11.18. 18:08
Hát ma meg volt az első havas műsor ! Mit szóltok ? Sajnos nem láttam az elejét,nem-e csak ismétlés volt. Legalábbis láttam a végén a szponzorokat és elgondolkodtató , hogy aki a "műsorvezetőt öltözteti " nagyon szegényes kollekcióval rendelkezhet ,ha az Eszter a tavalyi ruhájában volt kénytelen műsort vezetni!? Amúgy a műsor értéke nem változott ,-sajnos.
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2007.11.06. 10:41
Én bevállalom. Jöhet a medve, csak valaki hozza a kamerát és várjátok meg amíg felcsatolok. Mindent a sísportért! :)))
Observer
485 élménybeszámolót írt
485
19 éve tag
2007.11.06. 10:37
Topi, ez így igaz! Megvan a megoldás: Síbaleset műsor :) Síbalesetek, medveharapások, buszbalesetek lennének a műsorban: tuti nézettség lenne...
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.11.06. 09:03
Ei így igaz!!
Ám, ha esetleg síbalesetről van szó, sokkoló képsorokkal, akkor arról szól egy hétig az összes hírműsor. vagy esetleg valakit megharapna a medve a Ötscher-en....
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.11.05. 14:14
Gábor, ez nagyon szomorú, de azért ne add fel!
Keresd a szerkesztő főnökét, vagy támadj meg egy másik csatornát. Tudod, ajtón ki - ablakon be.
Nem lehet minden "posztos" ennyire hülye, vagy nem vezérelheti mindet tényleg csak a hírdetők pénze! Közszolgálati vagy kisebb csatorna nem jöhet szóba?
A horgászoknak is van rendszeresen jelentkező műsora, hátha megérti valamelyik illetékes, hogy érdemes lenne a síelők rétegéhez is szólni...
powee
424 élménybeszámolót írt
424
18 éve tag
2007.11.03. 21:36
Sajnos ez meg mindig Magyarország!
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2007.11.03. 21:20
Laci!
Néhány hozzászólással alább ezt írtad:

"...Annyira elképzelhetetlen, hogy pl. egy TV2 fantáziát lásson egy ilyen jellegű műsorban? Biztos, hogy csak a táskásnyerőmónikabalázsosnagyonvalóvilágosfalkás megaprodukciók vonzzák a TV elé a nagyérdeműt? Szeretném hinni, hogy nem..."
El kell, hogy keserítselek. DE!!!
Tudomásul kell venni, hogy a kereskedelmi televíziók műsorkészítési alapelveinél nincs szakmai, tartalmi szempont! Egyetlen egy szempont a döntő, hányan nézik a reklámozók szempontjából kiemelt (18-45 év) korosztályból. Ha a nézettség a Győzike és családja álsíelésére, álszerencsétlenkedéseire, Valkó Eszter féle (Kokóval dúsított) baromkodásaira jön be, akkor azt fogják nyomni.
E sorok írója tavaly megkereste a műsor szerkesztőjét konkrét műsorstruktúrával (szerkesztés, tartalom, stb.) ingyenes közreműködést javasolva. Válasz nem jött.
Rocko
31 élménybeszámolót írt
31
17 éve tag
2007.10.18. 23:28
Üdv!

Úgy gondolom, megtalátam a megoldást normális síműsorra! Érdemes kipróbálni ezt a programot: http://www.joost.com/ Ez egy online net tv rengetek adóval. A sport csatornák között van egy csak a témával kapcsolatos adó a Snow Vision.
Aki kedvet kapott hozzá lesse meg!
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2007.10.03. 10:36
Szia klaci1959.

Szóval a költői kérdésre a válasz azonos személyek, a mind "RTL holdudvarába" tartozó cégeknél dolgoznak. Nincs ezzel baj, amíg jól működik. Sajnos nagyon kevés hirdetőt érdekel a sísport. Akik hirdetnek a Havazin-ban, hirdetnek a Sí Szövetség összes rendezvényén stb. Ezért nem lenne életképes ma egy másik símüsor. Nem lenne elég hirdető, ami eltartja a műsort. Marad a Havazin. Ami nem jó műsor, mert tulságosan a hirdetők vannak az előtérbe, nem a síelő-nagyközönség szemszögéből adnak információt. Pedig "sífanatikus"-ból van elég szakember, aki szívesen segítene a szerkesztésben.

Erről már volt szó,

gondone hozzászólása:
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=4503
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2007.10.01. 20:19
Ha nagyon akarom tudni, megtudom, de nem érdekel, pontosabban nem EZ érdekel.
Én csak szeretnék élvezhető síelős műsort nézni, mert az is jó, amikor nem tudok síelni. Tudod, olyan ez, hogy nekem az első hólapátolás is majdhogynem síélmény, mert jelzi, hogy közeleg az idő...
A Havazint is nézem, ha tehetem, mert a sok sületlensége ellenére egy kicsit azzal is foglalkozik, ami sztem mindannyiunkat érdekel. Kár, hogy a készítők visszaélnek ezzel, és Esztike rikácsolását kell hosszú perceken át "élvezni" pályán, hüttében, vagy panzió szobában. Biztos, hogy lehetne normális műsort készíteni, és lenne közönség is...
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2007.10.01. 18:26
Kedves, klaci1959!

Tudod ki a Havazin főszerkesztője? Tudod ki a Magyar Sí Szövetség főtitkára? Ki az elnök helyettes? Ki az RTL főjogásza? Tudod hogy kik az elnökségi tagok a szövetségben? Szerinted ezek szerint, az RTL-en kívül miért nem tud senki síelős műsort készíteni? És szerintem is szükség lenne sielős müsorra, normálisra, de ez sci-fi, ábránd marad.....
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.