Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vtimi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (29)Időben csökkenő Időben csökkenő
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.07. 08:12
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, sajnos külön kell megvenni az esti sízéshez a jegyet. Az egynapos bérletnél van, hogy adnak engedmény az esti sízésből, így ez esetben 50 Sk-ba került amúgy meg 290-be.
Maci-laci,
igazad van, ne legyünk telhetetlenek, de amikor mi voltunk olyan erős szél fújt, hogy a havat vízszintesen az arcodba hordta és ilyenkor jobb lett volna egy kicsit gyorsabban felérni. :-)
Szerintem is a szervezés ill. a felvonókezelők hozzáállása, segítőkészsége becsülendő, példaértékű volt.
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.06. 21:29
Hétvégén sikerült feljutni Donovalyba. A kutyaszánhajtó verseny miatt a felvonóknál szinte nem is kellett várni, a pályákon kevesen síeltek. Az idő remek volt( kivéve az esti sízést), gyönyörű napsütést fogtunk ki. Mindkét nap műkődött a Telemix-es felvonó, a Nova Holán nagyon jók voltak a pályák, bár délutánra kissé kijegesedtek. Ha valaki jár Donovalyban, akkor az esti sízést mindenképp próbálja ki, bár egy negatívuma volt, hogy a négyüléses nagyon-nagyon lassan ment és szombat estére egy jó kis havazás alakult ki erős széllel, így a felvonón elég hideg volt. Számunkra nagyon jólt telt ez a hétvége. Megpróbálok pár képet feltenni.
mini-P2050037.JPG
mini-P2050033.JPG
mini-P2050047.JPG
mini-P2050048.JPG
mini-P2050059.JPG
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.02. 11:18
Sziasztok,
köszönöm a gyors információkat.
Giorgio25!
Vannak köztünk kezdők, akik most először csatolják fel a léceket. A tureckai térképen láttam, hogy van két kék pálya, véleményed szerint azokon sem lehet kipróbálni az első "lépéseket"?
Előre is köszi.
Timi
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.02.01. 22:11
Szia Botond,
a segítségedet szeretném kérni. A hétvégén Donovalyba készültünk síelni, láttuk a kutyaszánhúzó EB kiírását, ill. hogy 9-17-ig lezárják az utat. Ekkor még úgy gondoltuk, hogy jó korai indulással odaérünk az útlezárás előtt, de ma 7.30.-ra módosították a kiírást. Így nem hiszem, hogy odaérünk ez idő előtt. Ha nem érünk oda 7.30-ig, hol tudunk megállni és hogyan érhető el a sípálya, ha Besztercebánya felől jövünk? Sajnos már csak Stare Horyban találtunk szállást, így az sem megoldás, hogy a szállásfoglalásunkkal érvelünk a rend őreinek.
Előre is köszönöm a segítségedet.
Timi

vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
Topik: Donovaly
2006.01.24. 23:44
Mivel két napja nem ment a Telemix, ezért felhívtuk a Donovaly infocentrumot, hogy miért nem megy. Itt azt a választ kaptuk, hogy a hideg miatt áll, megkérdeztük, hogy esetleg szél van vagy nagyon rossz az idő, de nem: egyszerűen a hideg miatt. A parksnow.hu-n lévő időjárásjelentésben -10.2 fok szerepel. Nyárra tervezték a felvonót?!:-)
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
2006.01.14. 08:14
Szia Chendo,
két tányéros felvonó is van( egymás mellett futnak), kb.100-200m itt egy kék pálya van, a többi tényleg csákányos. A ülőliftes székes lift tényleg csak arra való, hogy feljussunk a pályákhoz. Az alatta lévő pálya nagyon lankás, sok helyen löknie kell magát az embernek, hogy leérjen, ill autók is szoktak rajta menni a fenti szállások miatt. Semmering kb. 40 km-re van, Stani által említett St. Corona kb 15-20 km-re.
Timi
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
2006.01.13. 19:20
Szia Chendo,
Tavaly januárban voltunk Mönichkirchenben síelni. Mi hétvégén voltunk, így a lifteknél 5-5 percet kellett várakoznunk. Az együléses lift felejthető: hosszú és lassú. A pályák változatosak, jól karbantartottak voltak. Szerintem 4 nap egy kicsit hosszú, esetleg más közeli pályákat is érdemes meglátogatni ( pl. Semmering). Összeségében jól éreztük magunkat. Remélem tudtam valamit segíteni.
Jó sízést Mönichk.-ben.
Timi
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
2006.01.13. 18:45
Szia Agent,

Köszönöm a tanácsod.
Üdv:
Timi
vtimi
29 élménybeszámolót írt
29
18 éve tag
2006.01.12. 19:23
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni síbakancs vásárlásában. Közepes sítudású síelő vagyok, 170cm magas, 60 kg súlyú. Kinéztem két bakancsot: Atomic B5 W ill. egy Salomon evolution2 7.0 W. Szerintetek ezek közül az egyik megfelelő választás lenne számomra?
Timi
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.