Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

envoken által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (183)Időben csökkenő Időben csökkenő
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2008.09.18. 19:12
Köszönöm!!Már keresgélem a nekükn valót :) Remélem ha már ilyen korán kezdődik a hideg hó is lesz bőven :)
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2008.09.16. 22:47
Sziasztok!Az lenne a kérdésem ,hogy Saalbach vagy Hinterglemm jobb ? Visszaolvastam az egész topic-ot,és Saalbach-ot írták többen ,de azt nem hogy miért ,és Hinterglemm-ről nem nagyon írt senki!Én így a térkép alapján inkább oda mennék.Kérdésem az lenne hogy pl. Hinterglemm-nél is két hegyoldalon lehet síelni,hogy a két hegy oldal milyen távolságra van egymástól illetve hogy lehet átjutni ? És az utolsó kérdés :) Lankás részek mennyire vannak ? Mert pl voltam Dachstein-West-en és tele volt lankákkal ami a boardosok életét nehezítette!Köszi a segítséget!
envoken
183 élménybeszámolót írt
183
15 éve tag
2008.09.04. 13:53
Sziasztok! Én is új lennék a fórumon.Idén végre én is pályaszálláson gondolkodnék, először nézegettem a Hütte-ket de nem igazán találtam megfelelőt! 5 személyre érdekelnének szállások, leginkább FLachau illetve mint ahogy itt is olvastam nagyon sokan dicsérik Saalbach-Hinterglemm-t.De bármi érdekel amit ajánlotok. falus.david@t-online.hu-ra is írhattok.Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.