Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Taormina által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (78)Időben csökkenő Időben csökkenő
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.22. 20:31
Na, ez a nagyon nagy baj:
"az a visszataszító,ha vki csak a szabályok kijátszására utazik!"
De miert minösítjük ezt "szabálynak", "kijátszásnak"vagy "trükkösködésnek"?
Minösítsük inkább "csalásnak" és "nyerészkedésnek"! NEVEZZÜK A NEVÉN azt, ami, mutassunk rá ujjal az elkövetöjére, és tagadjuk meg, hogy a harmadik bört is lehúzzák rólunk "biztosítás" ürügyén!

"Ha már kiautózott vki Ausztriába,nem telik már bérletre"
-na ez az az érv, amitöl vérbe borul a szemem!
Igen, pontosan így van, és pontosan az autoútvignettával van így; miután a nyolcvanadik bört is lehúzták már rólam, gyakran épp erre már nem telik! Vagy nem megfizettem már háromszor az árat adóban, benzinben, és külön adóban gépjármüvek számára? Elgondolkoztál már rajta, hogy KINEK a pénzéböl épült az az autóút? Bizony bizony, a tiedböl!
Nekem csak egy autóm van, de el tudom képzelni, hogy akinek több van, vagy éppen cége van és megváltotta az Europaszerte legdrágább vignettát, az joggal várja el, hogy arra az autójára ragassza ki amelyikkel az úri kedve tartja éppen közlekedni. Éppúgy mint a síliften; egy fenékkel egyszerre csak az egyikben fog tudni ülni.
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.22. 20:16
Kicsit se vagy fölháborítóan pimasz, ugye? Kamerákkal megfigyelted, hogy én mit készülök "elkövetni", ugye?
Mielött írtad, te is elolvashattad volna; úgy emléxem, nem csalókról írtak, hanem olyanokról, akik egy több napra vásárolt bérlet jogát szerették volna átadni valaki másnak. Na és? Tiszta sor, nem? Aki a baleset idöpontjában a bérletet és annak jogait bortokolja, azé a biztosítás. Kész.

De egyébként mi az, hogy biztosítás? Azt ki kérte? Köszönöm szépen, akkor én kérek szépen inkább egy 20 €-s BIZTOSÍTÁS NÉLKÜLI bérletet! Ez aztán tényleg a parasztvakítás teteje!
Szeretnék vásárolni egy gombot a röltexben, de az sajnos csak télikabáttal együtt kapható. Csomagban, ugye? Mint a UPC-nél ahol két tv állomást szeretnél nézni, de 40-et kell kifizetni.
Egyébként számolod, hogy ez hanyadik biztosítás, amit ugyanarra az alkalomra kötöttél? A teljesen normális betegbiztosítás is jogosít arra, hogy az EU területén bárhol sürgössegi ellátásban részesülj. De ez nem elég szemforgató ügyeskedök addigra már rég rábeszéltek, hogy végzetes könnyelmüséget követsz el, ha nem kötsz kifejezetten a síelés idötartamára vonatkozó balesetbiztosítást. De a leki üdvödért aggódó síliftkezelö társaságnak ez még mindig nem elég; egy harmadikkal is kiszúrja a szemed, anélkül, hogy egyáltalán megkérdezne róla.
Welcome in abszurdisztán!
na én meg azt mondom, az ilyen birkák miatt lehet mindent lenyomni a torkunkon a Centrum Parkolótól a BKV sztrájkig.
Előzmény: (TZoli 85583)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.22. 20:02
"úgy, hogy menetenként passzolják át egymásnak a bérleteket, s az úgy már szabálytalan. "

Miért szabálytalan? Amíg az egyik megy a másik vár. Ezt mondom; egy fenékkel egyszerre úgyis csak egy személy ül a liften. Egy napba befér mondjuk 25 lecsúszás. Nem mindegy, hogy ezt 1 vagy 25 ember abszolválja? 34 €-ból nem telik?
Ugyanez vonatkozik a nagymama + tejesemberre is.

"Valahogy azonosítani kell a felhesználót."
Már mér kellene? A liftbusineseseknek az illetö személyazonosságának egyetlen aspektusa releváns: RENDELKEZIK-E BÉRLETTEL, vagy nem rendelkezik.

"Visszaváltják a bérletet..." közjegyzö által kiállított halálozási anyakönyvi kivolnat esetén, polgári peres eljárás esetén majd esetleg.
Jó reggelt!
Előzmény: (Viri 85563)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.22. 12:25
Ez a legnagyobb gyalázatos féregség!
Nem csak a személyi szabadságjogok súlyos megsértése, de ettöl a nyerészkedéstöl már tényleg fölfordul az ember gyomra is. Már megbocsássanak, ha egyszer 32-34 € áron megvettem egy bérletet, legyen már mindegy hogy a nagymama, vagy a szomszéd tejesember használja! Egy seggel egyszerre úgyis csak egy liften tudok ülni! Attól mert ki van írva, még nem lesz legitimebb, hanem marad mértéktelen, aljas és gyomorforgató csalás!
Ezentúl már nem csak az autópályákon kapok majd paranoid rohamokat, hanem a síliftnél is titkos kamerák figyelik majd, nem szellentek-e a liften.
Legyen már elég ebböl a tempóból!
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.11. 07:39
Nem tudom, ez nekem szól-e, mert nem ismerem még jól a rendszert, és az azonosító számok logikáját még nem sikerült megértenem, de a hozzászólásod logikátlansága meglehetösen meredek.
"Aki 5-6 ezer forinton szarakodik"..."ár-érték arányról HABLATYOL" (sic!) Miért, téged honnan szalajtottak? Te mégis mit szoktál vizsgálni, mielött megvásárolsz BÁrMIT is? Magyar embernek magyar termék? Talán nálatok otthon kolbászból van a kerítés?
De ez eddig csak egy vélemény, ami illeszkedik a sajátos, eföldön gyakorta honos rongyrázó mentalitáshoz, hogy aki szegény az haljon meg, de mindenképp maradjon otthon és ne kerüljön ráadasul még mások érzékeny szeme elé is. De mit van mit tenni, el kell fogadni, vannak így gondolkodó emberek.
Ha a hozzászólás itt végzödne, szóra se lenne érdemes. Azonban így folytatod:
"majdnem agyvérzést kaptam..." ILLENE fölszerelni védöpárnával, jelzötáblákat kellene kitenni ", össze lett túrva" stb. miközben olyan alapvetö, minimális kritériumoknak való nem megfeleléseket állítasz pellengérre, amik nem 5-6000, de 1000 Ft is elvárható lenne.
Egy köves pálya nem csak balesetveszélyes, hanem arra is alkalmas, hogy a fölszereléset, amit én részemröl csak egyszer tudok beszerezni, maradandóan tönkretegye.
További jó mulatást!
Előzmény: (alfer 84117)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 14:50
Szia, minket ez is érdekel; elérsz a sailandsing@gmx.net-en.
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 14:30
Az ár-érték arány magas; én nem ragaszkodom Magyarországhoz és mindegy nekem hány üléses, csak el tudjon vinni annyi embert, amennyit ráengednek. Ennyiért nem szeretnék köveken sem csikorogni, ratraknak ütközni, vagy ami még rosszabb, két óra után minösíthetetlen pályán bukdácsolni. Tudom, nincs rossz pálya, csak rossz sízö, de ezért az árért szeretnék ehhez méltó körülményeket is, nem pedig "ahhoz képest".
Előzmény: (malacy 83995)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 12:39
Nekunk úgy tünik idén ez lesz az egyetlen sielésünk; szeretnék biztosra menni.
Előzmény: (malacy 83986)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 12:38
Hát, de ennyiért?:-((
Előzmény: (malacy 83986)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 12:38
Köszi, a szállást én is meg tudom másképp oldani. Kb. ez az egyetlen Eplény mellett szóló érv:-(
Előzmény: (kogyulu 83985)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 12:33
Hát elvileg igen, de egyre jobban elbizonytalanodom.
Elég sok kellemetlenségröl írtok ezért az árért. No meg, hogy csak hétvégén tudok menni.
Előzmény: (kogyulu 83979)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.10. 11:35
Sziasztok, elöször készülnék Eplénybe; kicsit idegenkedem a magas ár és az ehhez képest kicsi pályák és hosszú sorok miatt. Mi a tapasztalatotok; érdemes kipróbálni?
Sajnos csak a hét vége jöhet szóba, mert a fiaimnak iskolába kell mennie. Esetleg betársulnánk tapasztaltabb társaságba is szívesen.Üdv
Tao
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.09. 21:40
Ez érdekelne! Írj a sailandsing@gmx.net-ra!
Előzmény: (Robin 83911)
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.02.06. 22:21
Na mégegyszer, jövö hét végén mennénk 3- an 2-3 napra mindegy hova csak olcsó legyen. Autó van, Budapeströl indulnánk. Kinek van ötlete?
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2010.01.31. 09:23
Hallo,

jövö vasárnapra keresnék egynapos lehetöséget bárhová. Hárman vagyunk autóval vagy anélkül. (Két fiatalember 18, 19 meg az anyukájuk)
sailandsing@gmx.net
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2008.01.05. 17:17
Nos én már igen. Még van max 2 hely, elsösorban autóval rendelkezö 25 év fölötti versenyzök jelentkezését várom. Ismertetöt ld. lejjebb!
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2007.11.16. 20:27
No, és szerencsével jártál már?
Taormina
78 élménybeszámolót írt
78
18 éve tag
2006.11.23. 17:54
Sziasztok, szerintem Europa legolcsóbb színvonalas síterepére való utazáshoz keresnék még 3-5 útitársat, lehet család is. Eddig hárman vagyunk: (n 40, f16, f 15) 2007.feb. 4-11. Pályaszállás, remek terep, moderát bérletárak. Részletekért lásd az elöttem szóló linkjeit.
Ha érdekel, itt is kereshetsz:
sailandsing@gmx.net
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.