Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

codyfiu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2009.02.09. 19:34
Sziasztok, köszi az infókat. Esetleg tud valaki valami infót a Hotel Garni Relax-ról (Fai Della Paganella)?
A síbuszok mettől meddig közlekednek, milyen időközönként? Érdemes átjárni este Andaloba bulizni vagy valahova a környéken?
Találtam egy fotóalbumot (nem tudom kik ők de a képek a pályákról szép napfényes időben készültek)
http://paganella.papainekata.fotoalbum.hu/?get=/viewlarge/pictureid/1710008
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2008.12.25. 10:51
A hólánc használatát én is csak megerősíteni tudom. Tavaly mát Tinca után olyan hóvihar volt hogy a kisebb dombokon sem lehetett hólánc nélkül felmenni. Láttunk egy teherautót az árokban és egy dácsia éppen előttem fordult keresztbe az úton. Nekik nem volt hóláncuk. A takarítás nem a románokon múlott ilyen gyorsan nem lehet reagálni a viharra, mire jöttünk haza már minden le volt takarítva.
Persze ha nincs hóvihar simán fel lehet menni hólánc nélkül mert szépen takarítják az utakat.
De erősen ajánlom hogy aki erre jár vigyen magával.
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2008.12.20. 13:56
Sziasztok. Most hívtam föl dec. 20. 13:40 egy ismerőst aki a pályánál dolgozik és mondta hogy van hó működnek a felvonók, azt nem részletezte mennyire sok a hó mert sok dolga volt. Én sem zaklattam sokáig mert annyira nem ismerem. De van és ez a lényeg. Esetleg érdekelne valakit egy kisbuszos kiutazással síelés? Útiköltség 3500 ft körül/fő, indulás gyuláról. Ez egy nonprofit szervezés, mindenki ugyanannyit fizet.
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2008.12.16. 09:02
Érdekelne valakit aranyosi sielés kisbusszal? Most vasárnap(12.21.) megyünk. Ha összejön szeretném rendszeressé tenni. Gyulai indulás. max. 4000 ft-os utiköltség/fő. codyfiu@vipmail.hu
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2008.12.09. 08:35
Sziasztok. A barátaimmal szeretnék aranyosra utazni sielni, kb dec. 21-én. 7-9 emberről lenne szó. Ha tud valaki Békés megyében valamilyen síbuszról vagy lehetőségről hogy jussunk ki kérem írja le. Kisbuszbérlés sofőrrel vagy anélkül is érdekelne.
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
Topik: Bihar
2006.12.15. 12:28
Köszönöm szépen megnézem.
codyfiu
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
Topik: Bihar
2006.12.15. 08:32
Sziasztok.
Tavaj voltam sielni a Bihar hegységben Aranyoson,
Belényes(Beius) mellett. Nem tud valaki valami felvilágosítást adni róla, mert el szeretném vinni a barátaimat is oda csak semmi anyagom róla. Ha tudná valaki a román nevét vagy internetcímet vagy fotót vagy bármit az lényszi ide vagy az e-mail-emre írjon. Előre is köszi.
Codyfiu
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.