Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

adzsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (104)Időben csökkenő Időben csökkenő
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.01.15. 19:42
--
A szántóföldön a 82-as mellett, vagy Zircen esetleg. Ennek a helyzetnek a megoldása szombaton sarkalatos kérdés lesz. Drukkolok, hogy sikerüljön, nehogy keserű legyen a szájíze a vendégeknek.
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.01.15. 19:31
--
Én mindenképp tervezem végigfotózni a napot, csak tudjam felrakni utána a fórumba.
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.01.13. 22:42
Tavaly nekem is sikerülta 2-es pálya gyenge világítása miatt egy fejest ugrani a hóba, egy friss havas részben egyszerúen megállt lécem. Remélem az idei év fantasztikus feljesztései után jövőre erre a kis befektetésre jut majd pénz.Én mindenesetre a magam hozzájárulását az idei évben megteszem ehhez. A hétvégén, az egész napos bulin mindenképp ott a helyem, s látom a sokan ott lesznek a hétvégén. Remélem a nyomást bírják majd a szervezők. Igazi kihívás lesz a hétvége. Legyen mindenki türelmes. Maga a csoda, hogy ilyen helyen - ilyen magasságban - ilyen eseményekre egyáltalán lehetőség van. Aki ebbe partner, az ott lesz a hétvégén, és persze jövőben is. Gyerekek, ha Ausztriába visszük csak a pénzt, hiába igyekeznek itt. Legyünk egy kicsit lokálpatrióták. Várok mindenkit szombaton! Meg egész télen.
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2009.12.20. 21:21
--
Hajrá Eplény, hajrá Veszprém!

Úgy gondolom érdemes lenne tanulmányozni a térképet és abból kiderülne, hogy a 4 ülésessel minden pályát el lehet érni, mivel mindegyik egy helyről indul. Ettől is klassz a négyüléses.
Ha az időjárás engedné biztosan 1-2 héten belül kész lenne az összes pálya. Sajnos erre úgy néz ki, még egy kicsit várnunk kell. Én az idén még nem voltam kinn, de majdnem helybeliként az esti síelést preferálom, munkaidő után.
Gratulálok azoknak akik idehozták a küszöbre nekünk ezt a klassz hobbyt.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.