Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SzentesKatalin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (161)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.28. 19:07
Mi is csak sisakban sielunk, naponta tobbszor latom a mentohelikoptert, eleg jo osztonzes:-)
Egyaltalan nem zavar, jo meleg, es tenyleg szinte mindenkinek van.
A gyereknek kotelezo is az iskolai sieles alatt.

Protectort is veszunk neki, ezt ma dontottuk el, mert 6 evesen az egesz profi ferjemet ugy otthagyja, hogy nem tudjuk egyszeruen utolerni, plusz ha a helyi siklubba felveszik, ott kotelezo, gondolom nem veletlenul.

Ma nagyon sok ho esett, hulyeseg az 5 centi, ez sokkal tobb annal, le is voltak zarva a palyak felso resze egesz nap, kemeny ido volt szellel, hoviharokkal.

Holnaptol ismet napsutes varhato, tokeletes ido a sieloknek:-)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.14. 19:36
Kedves Envoken, egyenlore csak studio-apartmanjaink vannak, nappali nelkul, de szeretnenk boviteni a szallashelyeink szamat, de ez majd tavasszal derul ki, mi sikerul belole.
Nagyobbakat is szeretnenk, de nehez, aranytalanul dragak.

Nekunk 30-32 nm-es apartman-lakasaink vannak, ezek piaci ara 70-75000 Euro, ha kulon nappalisat szeretnenk, az kb. 50nm lenne, 130000 Euro alatt nem lattam olyat...

Na most nem hiszem, hogy sokan kifizetnek nekem a heti nyaralas araban a majdnem dupla arat:-))

Tenyleg nagyon elore kell foglalni itt, de megeri, a jo hely erdekeben:-)
Előzmény: (envoken 80059)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.14. 17:15
Szia, sajnos nem ismerem a helyet, eleg messze van tolunk.
A fekvese nem valami kedvezo, Saalbach kozpontja legalabb 2 km, es fenn van a hegyen, 4 kerekes kocsi nelkul eleg izgalmas lesz hoesesben.
Nem veletlenul van az ingyenes taxi a ket lifthez reggelente, anelkul eleg bajos a lejutas.
De ha mashova nem talalsz szallast, akkor persze jo.
Sioutletbe tegnap voltam, most sok ruha van, premium kategoriasak csak, na azok az eredeti arhoz kepest jo aron.
Leceket nem neztem, karacsonyra kaptam egy ujat, igy rajuk sem nezhetek:-)
Cime:http://www.saalbach-nightlife.com/flash/
Itt a Rentstationra ramenni, es az Outlet Store-t adja ki.
Előzmény: (klimás 79948)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.14. 16:57
Nem tudom, hogy itt mit irnak, de hetfon esett utoljara eleg sok ho, tehat 3 napja.
Keddtol szikrazo napsutes van , ehhez tarsulo hideggel, igy mennek az agyuk is, nem lehet a ho minosegere, sem az idojarasra panasz:-)

Ma a Zwolferen voltam a fiammal, tesiora helyett csutortokonkent sielnek egesz nap, kiserokent mentem, a kek palya kivalo volt, tegnap a piros reszen jottunk le ketten, ott mar volt jeges resz, bucka is, de nem veszes.

Vasarnapra varjuk a kovetkezo adag havat, de ha nem jon, szerintem nem nagy baj, van most eleg,meg agyu is, es Rauper is.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.09. 18:02
Orulok, hidd el, nem fogjatok megbanni, nyugis hely, nem tul nagy, de minden kozel van gyalog is.
Kozvetlenul a szallasotokkal szemben lakunk, a 7-es lakasban, ha barmi problematok lenne, nyugodtan csengessetek be!
Ha nincs problema, akkor is!
Talaltam tegnap meg egy 10%-os kedvezmenyre jogosito kupont az egyik kolcsonzoben, felretettem nektek, ha kolcsonoztok, jol jon.
Előzmény: (pepe67 79168)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.08. 16:55
Szerintem nem erdemes otthonrol vinni a kolcsonzott felszerelest, nagyon szuper ,legujabb leceket kolcsonozhetsz itt, vagy van egy si-outlet -fele is a faluban, potom penzert lehet vasarolni alig hasznalt, teljes generalon atesett teszt-síket.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.08. 14:08
Szerintem nem erdemes otthonrol vinni a kolcsonzott felszerelest, nagyon szuper ,legujabb leceket kolcsonozhetsz itt, vagy van egy si-outlet -fele is a faluban, potom penzert lehet vasarolni alig hasznalt, teljes generalon atesett teszt-síket.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.08. 10:10
Remelem osszejon a szallas, szurkolok neked!
Siberles: szinte minden sarkon talalsz egy kolcsonzot,
http://www.saalbach.at/de/winter/skicircus/sportgeschaefte-verleih.html itt fel van sorolva par hely, az arak valtozoak, attol fugg, milyen kategorias sit szeretnetek.
Botot altalaban ingyen adnak.
Siszunet felenk nincs, szemeszter szunet lesz februar 8-13 kozott.
Nem tudom, mekkorak a gyerekek, de a fiam kinott sicuccait oda szoktam adni a vendegeknek, van egy tokeletes allapotu 100-as, es 90-es lecunk, sibakancs, bot, stb.Bakancs fertotlenitve.
Ha a szomszedba jottok, korulnezhettek berles elott a siraktarunkban, szivesen kolcsonadom, ami mar nem kell.nekem is van vagy 6 par felesleges bakancsom, ne kerdezd, minek:-)
Persze ingyen:)
Előzmény: (pepe67 78969)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.08. 09:02
Remelem osszejon a szallas, szurkolok neked!
Siberles: szinte minden sarkon talalsz egy kolcsonzot,
http://www.saalbach.at/de/winter/skicircus/sportgeschaefte-verleih.html itt fel van sorolva par hely, az arak valtozoak, attol fugg, milyen kategorias sit szeretnetek.
Botot altalaban ingyen adnak.
Siszunet felenk nincs, szemeszter szunet lesz februar 8-13 kozott.
Nem tudom, mekkorak a gyerekek, de a fiam kinott sicuccait oda szoktam adni a vendegeknek, van egy tokeletes allapotu 100-as, es 90-es lecunk, sibakancs, bot, stb.Bakancs fertotlenitve.
Ha a szomszedba jottok, korulnezhettek berles elott a siraktarunkban, szivesen kolcsonadom, ami mar nem kell.nekem is van vagy 6 par felesleges bakancsom, ne kerdezd, minek:-)
Persze ingyen:)
Előzmény: (pepe67 78969)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.07. 20:54
Koszonom, pont egy honap mulva mar szemelyesen beszelhetunk, remelem iden sem csalodtok sem bennunk, sem a sicirkuszban:-)
Előzmény: (EszterM 78941)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.07. 15:59
Persze, be szoktam ide irni, hogyha van lemondasom, pl.most is januar 13-ig ures 2 apartmanom.
Sok sikert a szallaskereseshez!
http://www.siut.hu/index.php?id=522&kerestext=
Meg oket talaltam, a konkurenciam, de nagyon jo helyen vannak:-)))
Előzmény: (pepe67 78683)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.05. 20:26
Kedves Pepe, sajnalom, hogy nalunk mar nem volt hely, de hamar megteltunk iden is:-)
Vorderlengau a Talslussban van, kb. 6-7 km Hinterglemmtol, vagy tobb, nagyon elzart hely, semmi nincs arrafele, valoszinu, ezert talaltal meg helyet naluk.
Probald meg oket, mindket hely a kozvetlen szomszedom, kedves, baratsagos emberek, sok magyar vendeg is van naluk, arakkal sem szalltak el.
-Ha csak apartmant akarsz:
http://www.saalbach.net/margarethe/online_buchen.htm
-Ha reggelivel, vagy felpanzioval:
http://www.pension-sommerer.at/
Remelem sikerrel jarsz: Kata
Előzmény: (pepe67 78457)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.03. 09:03
Sokan ismertek mar ezen az oldalon, Saalbach-Hinterglemmben lakom, es fizeto-vendeglatassal foglalkozunk.
Figyelmetekbe ajanlanam az apartmanjaimat, felszabadult kettoben hely.
1. opcio: ketszobas apartman 2-6 fonek napi 85 Euroert, januar 9-13 kozott.
2 opcio:2-4 fos apartman szinten 80 Euroert,januar 4-13 kozott.
Par napra is lehet jonni, rugalmas vagyok.
Tajekoztatot a lakasokrol mail-ben kuldok, palyaszallasok, nagyon jo helyen!!!
Ui: Tegnap nagyon nagy havazas volt , a palyak elso osztalyuak, most napokig verofenyes napsutest igernek!
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.12.18. 17:26
http://www.saalbach.at/de/winter/bergbahnen/aktuelles/aktueller-liftbetrieb.html
A fenti linken megtalalhatok a mukodo liftek, szerencsere egyre tobb.

Ma mar a Zwolferkogel teljes siterepen le lehetett jonni, delutan csak par szabad orank volt, igy mi felmentunk a Reiterkogelbahn-al, es a Hochalmbahn-nal jottunk le.Nagyon jo volt.
Delutan 4 -kor -14 fokot mutatott a kijelzo a Talstationnal...
Holnap es holnaputan Saalbachban a foteren adventi vasar!
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.11.15. 11:22
http://www.flohmarkt.at
Itt megtalalod az osszes borzet, bolhapiacot, adventi vasart Ausztriaban, sok si-Flohmarkt is van, meg egyebek.
Idopontokkal, nyitassal, stb.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.10.15. 14:44
Persze, en is emlekszem 2006-ra , az egy nagyon szelsosegesen meleg idoszak volt, elotte-utana sem volt ahhoz hasonlo, pont errol beszelgettunk a 79 eves szomszed helyivel tegnap.
De sosem lehet tudni, en meg orulnek egy kis melegnek, raerunk novemberben is sielni.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.10.14. 13:10
Hat nem hiszem, hogy nagyon elolvadna itt, Saalbach-ban.
Sok eve lakunk itt, es minden evben ez volt, csak kb. ket hettel elobb jott iden.Most is szakad a ho, es egesz hetre ezt josoljak...
November elsejen mar a faluban is mindig allt a ho, es ez maradt is aprilisig.
Novemberben meg hetvegente mennek a fulkes liftek, iden is ez lesz, ugy tunik.
Na megyek hoembert epiteni:-))
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.10.14. 09:42
Pontos helyzetjelentes Saalbach-Hinterglemmbol, tegnap ota mar 1000m-en is havazik, eddig 10-15 cm esett, feljebb tobb.Hoagyukat, silifteket mar rakjak ossze.Ha marad az ido, ami ugy tunik, marad, mar tobb eve ez a helyzet, akkor novemberben mar indulnak a liftek hetvegenkent, eloszezoni kedvezmenyes arakkal.
Itt a tel!!!
DSCN1460.JPG
DSCN1461.JPG
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.03.29. 15:29
Gratulalok Daniel, lattalak eloben is, helyi magyar erokent szurkoltunk neked!
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2009.02.06. 09:23
Szia Envoken ne aggodj, az 5 fok csak napon van, en evek ota itt elek, ma reggel -6 volt, mennek az agyuk is.
A sipalyak kivalo allapotban vannak,tegnap voltam sielni, a Zwolfer felso szakasza kicsit buckas, de azon kivul nagyon jok.
Vasarnaptol minden nap jelenti a havazast.
Most verofenyes napsutes van, es jo hideg:-))
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.