Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SzentesKatalin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (161)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.03.03. 18:45
Kedves Saalbach-Hinterglemmben sielok!

Holnap rendezik a hagyomanyos Saalbach-i es Hinterglemmi elemi iskolasok siversenyet!

Holnap Fel 2-tol Saalbachban, a Turmliftnel lehe megnezni a vetelkedesuket, elkepeszto, mit tudnak ezek a 6-10 eves gyerekek.

Es hogy ez miert erdekes meg?

Iden egy magyar kisfiu is erositi a Hinterglemmi csapatot, 21-es rajtszammal!!!

Aki arra fele csuszik holnap, szurkoljon neki:-)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.20. 11:56
Last minute ajanlat!
Saalbach-Hinterglemm(200 km sipalya,55 lift)Mai bekoltozessel,hetfo esti 20 orai kikoltozessel,negyfos apartmanban,30 méterre a lifttol,5 perce gyalog a kozponttol,ingyen parkoloval, nyugodt reszen a faluban(nem fent valahol egy megkozelithetetlen helyen a hegyen).
Ara 100 Euro.
szenteskatalin@gmail.com
vagy 0043 681 10448525
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.20. 11:54
Last minute ajanlat!
Saalbach-Hinterglemm(200 km sipalya,55 lift)Mai bekoltozessel,hetfo esti 20 orai kikoltozessel,negyfos apartmanban,30 méterre a lifttol,5 perce gyalog a kozponttol,ingyen parkoloval, nyugodt reszen a faluban(nem fent valahol egy megkozelithetetlen helyen a hegyen).
Ara 100 Euro.
szenteskatalin@gmail.com
vagy 0043 681 10448525
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.15. 18:06
Na azert annyit megjegyeznek, hogy ott, ahol csak ejszakai aram van, ott is felmelegit a bojler 80-100 fok koze, tehat boven le lehet zuhanyozni vele 4 embernek sieles utan, a leheto legnyagyobb meretu van nalunk is, es meg senki nem panaszkodott, hogy nem volt meleg viz.
Furdokadasak a mi lakasaink, nyugodtan furodhet is, 22 orakor ismet bekapcsol.
De ezt tobb eves tapasztalatbol mondom, hogy mindig vannak, akiknek ezzel-azzal gondjuk van, van akinek tul meleg volt a lakasban, van aki fazik, es meg sorolhatnam.

Pepehez meg annyit, pedig nem akartam ebbe belefolyni, de mivel en ajanlottam a szallast nekik, akaratlanul is reszese lettem.

Megmutatta a szomszedom a levelezeseteket, es teljesen korrektul leirta, hogy hol van a szallashely, kepekkel.
Miutan neked nem tetszett, felajanlotta, hogy a foglalot is visszaadja, semmit nem kell fizetned, nyugodtan mondjatok vissza.
Elment a ferjem veletek szallast keresni, persze azok sem tetszettek, igy maradtatok.
Amikor szemelyesen beszelgettunk kicsit pentek este, a palyarendszerrol annyit mondtal, milyen oreg liftek vannak, mentetek 1-2 szemelyessel, talan faszekessel(???).

Erdekes ember vagy te, na.
Előzmény: (Trailrider 84609)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.14. 19:42
Lemaradt a sipalya ajanlatom:
szoval a 16,17,18-rol van szo, terkep bal felso csucske, ket piros, egy kek palya, keves sielovel, nagyon jo adottsagokkal.
Kozepes situdastol ajanlom.
De ez titok, ne meseljetek rola senkinek:-))
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.14. 19:37
Nalam a 3 kiado apartmanbol 1-ben, meg a sajat lakasomban mar van egy kapcsolo, amivel at lehet kapcsolni az aramot nappalira, szerencsere az elso tulajok az epitkezeskor berakattak.
Amikor megvettuk oket, mondtak, hogy utolag nem lehet belenyukalni a rendszerbe(???), majd a felujitaskor.Meg fel ev, es lesz ejjel-nappal meleg viz, hala a hires osztrak rugalmassagnak:-(
En is szeretem Leogangot, nagyon jo a fekvese a palyaknak.
De Hinterglemmben is van par kedvencem, ahol alig vannak sielok, igazi gyongyszemek.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.14. 19:03
Nem akartam hozzaszolni, mert helyi lakoskent szubjektiv vagyok, csak a meleg viz miatt:-)))
Szoval az a franya viz:ez azert van, mert csak ejszakai aramra vannak kotve a bojlerek, igy 22-06 kozott melegitenek.
Ezen valtoztatni nem lehet, en mindig elmondom a vendegeknek,sajnos ez van.
De tegnap kaptam levelet a villamos muvektol, vagy hasonlotol, hogy 2010 szeptembereben lecsereleik a porcelan(!!!!) biztositekokat, (rohej, ilyenre gyerekkorombol emlekszem), es lehet nyilatkozni, hogy megszuntessek-e a kizarolagos ejszakai aramot a bojlerekre...
Na szoval, kicsit le vannak maradva...
En is utalom ezt, teljesen igazatok van.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.09. 15:47
Persze, a szabalyozas ugy szol, hogy nyari gumi, plusz a hajtott kereken holanc, vagy teli gumi a kotelezo.
Viszont holancot ugye csak akkor lehet hasznalni, ha az utat nem karositja, tehat osszefuggo hoban.

A lenyeg, eleg a teli gumi, a szabaly szerint.

Azert Ausztriaban nagyon ritkan talalkozom olyan uttal, ahol kellene holanc, szerencsere itt jobban odafigyelnek az utakra, mint kis hazankban.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.09. 14:46
Nem kotelezo a holanc , ha van teli gumid.
Vagy teli gumi, vagy holanc, ez az alapszabalyozas 2008 ota.
Persze lehetnek olyan utszakaszok, ahol kotelezove tehetik a holancot.
Hosszu evek ota elek Saalbach-Hinterglemmben, de holancom nincs.Sem negykerekes kocsim se.
Ha nem megy fel a hegyre szembol, feltolatok:-)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.06. 05:57
Lavina ellen sokat robbantanak, nincs nagy veszelye, foleg nem a palyakon.
Utviszonyok:biztos sokan lesznek, februar a foszezon.Ejjel esett egy kis ho,de nem sok, tegnap 0 fok volt egesz nap, az utak csak vizesek.
Minden erkezonek jo utat, szerencses megerkezest kivanok!
Taxenbach-korul telepitett trafira figyelni:-))
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.03. 20:51
A Loferi utat szoktak lavina veszely miatt lezarni, azt nem is ajanlom.
Mar nem esik,az utak is tisztak.
A talalkozot keddig ossze kell hoznunk, szerdan hazautazunk pentek estig.
Vasarnap egy kis osszejovetel delutan-estefele, sieles utan?
Mi is sielunk vasarnaponkent, utana gondoltam.
Előzmény: (pepe67 83111)
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.03. 16:14
Pepe, friss kep a szallasodrol, szakad a ho egesz nap, de a gazda szorgalmasan dolgozik:-)
Holnaptol mar kevesebb havazas, tokeletes idotok lesz, most ugy nez ki.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.03. 15:54
Kedves Peter, marcius 20-tol vannak meg kiado heteim, tobbi hetem megtelt.
Ha kuld egy mailt, szivesen kuldok tajekoztaot roluk.
Udvozlettel: Szentes Katalin
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.03. 15:48
Pepe ne a Nemetorszagi utat (Lofer fele) valaszd, mert onnan erkezik az osszes vendeg a volgybe Nemetorszagbol, szombaton tuti bedugul.

Ez a tuti, mi mindig erre jarunk:
Salzburgtol A10 Bischofshofenig, 46-os kapu Knoten Pungau
B311-en Zell am See fele, at a Zell-i 8 km-es alaguton, utana 1 km,
kinn a tabla Saalbach-Hinterglemm jobbra, es csak egyenesen be a
volgybe:-)
Előzmény: (pepe67 82995)
DSCN1531.JPG
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.02. 19:46
Kedves Pepe, johettek hozzank is, de a szomszed nem fog lemondani a 90%-rol, ami az utolso heti lemondasnal fizetendo.
Ezert talaltak ki az utazas-lemondasi biztositast, altalaban a biztosito 5%-ert dolgozik, megeri kotni.

Szurkolok Esztereknek, jokat beszelgettunk tavaly is, amikor itt voltak, sajnalnam, ha iden nem talalkoznank.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.01. 22:06
Kedves Siperri,azt hiszem, muszaj megvedenem Saalbach-Hinterglemm becsuletet.
Pont egy olyan hetet fogtal ki,a mikor sokminden idojarasi tenyezo kozrejatszott abban, hogy ne a legkivalobbak legyenek a palyak.
Arrol miert nem irtal, hogy pl. csutortokon egesz nap le voltak zarva a palyak a Mittelstationoktol legalabb, mert akkora hovihar volt fenn?
Gondolod, hogy a Rauperek felmehetnek, ha nem latnak semmit a szel- es hoviharban?
A hovastagsagrol: pont a tomorites miatt a leesett 10-15 cm hobol csak 3-5 cm lesz, nem hiszem, hogy csalnak az adatokkal.
Naponta latom, ahogy athajtok a falun, a gepeket egymas mellett szepen lassan felmenni, minden aldott nap, napkozben is.
2009/10-es szezonban Europa legmodernebb siregioja cimet sikerult elnyernunk.
Kekpalyakrol-pirosakrol: valo igaz, hogy sok a kicsit meredekebb resz egy-ket kekben is, de ez van, ezt a termeszet alkotta, nem lehet egy pl. 4 km hosszu palya kozepen egy 100 meteres szakasz kedveert kirakni piros jelet, aztan ujra keket...
Fiam 3 evesen a siiskola 3 napjan a Zwolferkogel pirosas- kek palyajan 11-11a lejott, ott tanitottak oket, na bumm.

Ajanlom neked legkozelebbi uticelnak Dubai fedett palyajat, ott tuti nem lesznek zavaro korulmenyek, pl. hoeses miatti rosszabb palyak ideiglenesen, vagy bucka, urambocsa' szel miatt.Sot ott a kek palya is tuti kek, nem a rohadek termeszet muve, hogy nehol meredekebb a szemet hegy, mint azt az ember elvarna...
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.02.01. 15:34
Kedves Pepe, ne aggodj, semmit nem kell hegyen menned a szallasodig, hacsak a gps el nem iranyit rossz fele, mint szinte mindenkit:-)
Nekem meg holancm sincs,pedig regota itt elek, es ketkerek-hajtasu a kocsim is:-))
Most jottem meg, -7 fokot irt az auto, es vizesek az utak.
Az elmult napokban minden nap esett par centi ho, ma szikrazo napsutes van.
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.29. 11:06
A tobb szemely altali hasznalat egyben parhuzamos hasznalatot jelent.
Nem ertem, miert olyan nehez megerteni, hogy ez igy korrekt, a BKV sem engedi meg, hogy mas utazzon a berlettel, vagy tevedek?
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.29. 10:42
A tobb szemely altali hasznalat egyben parhuzamos hasznalatot jelent.
Nem ertem, miert olyan nehez megerteni, hogy ez igy korrekt, a BKV sem engedi meg, hogy mas utazzon a berlettel, vagy tevedek?
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
2010.01.28. 21:05
Te leszel a szomszedban, a Margerethe-ben, ugye?
Velunk szemben.
Egy kis esti iszogatasra, beszelgetesre gondolsz?:-))
Remelem Eszter is benne van:-))
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.