Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Spyder topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.12.28. 19:08
Ki az aki igen sok pénzt áldoz síruhára ? Aki megteheti és aki szeretne egy megbízható sokáig szolgáló terméket venni. Sajnos ez úgy néz ki nem mindig sikerül, hogy ez a gyártó vagy a forgalmazó hibája az egy külön téma. A termék ára nem egyenesen arányos aminőséggel ezt a te példád is igazolja, már sokan leírták a túlárazott termékekkel van tele a piac.
Előzmény: (kazi79 100450)
kazi79
128 élménybeszámolót írt
128
18 éve tag
2010.12.28. 18:39
Sziasztok!
"Döbbenten" olvastam a leírt tapasztalokat, mindig elgondolkodok egy-egy síkatalógusnál, hogy ki lehet az, aki több százezer Ft-ot képes kiadni a síruhákra.

Néhány éve egy noname (elég ronda Think Pink feliratú) overállban síeltem először, amit még egyik nálunk lévő gyárban készítettek az olasz piacra. Kemény 6.000 Ft volt darabja. Kb. egy pólóban és az overallban lehetett síelni -8-10 fokig. Sógorom a mai napig ezt használja.
Kicsit kényelmetlen volt a WC használat és egyéb ügyek az overállban, ezért két szezon után beruháztam egy Sherpa nadrágba és kabátba (a kettő együtt volt 60-70 ezer Ft)
2 éve a Präbichlben töltött utolsó napunkon kb. 4 órát síeltünk esőben, belül száraz volt a szerelésem, mikor vetkőztem, pedig addigra már mosva is volt.

Mosás: a hervisben kapható mosószerrel kb. 2 évente max 30 fokon max 30 percig.

Egyébként hallottam én is arról, hogy a déli országokból szereztek be Spyder szereléseket (15-20 eFt/ darab), többen is vettek belőle, de nem hallottam panaszt tőlük.

Üdv
Kazi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.