Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síléc javítás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Slalom Sport
568 élménybeszámolót írt
568
17 éve tag
2011.02.14. 23:13
Helló Subely!

mgy-nek van egy oridzsi Fischer FS 10 (Tyrolia) kötése Railflex sín nélkül, odaadja sz@ré-hugyé. Ami az advanced benne, hogy ha jól emlékszem az újabb Railflex-ekhez van, de ügyes gyerek talán össze tudja műteni a kettőt. Ha újat akarsz venni:
tandtsport.hu
skitotal.hu
a két Tyrolia forgalmazó, szerintem itt találsz használtat is. Előbbi forgalmazó jó állapotú donor alkatrészeit tavaly csontig lenyúltam, Frankeinstein dokiként gyógyítottam kötéseket, kerestem a kihívást (meg az elpattant rugókat), akkor még volt rá időm is.
Esetleg kérdezd meg Fülöpéket is:
06-1-212-0330.
A farszétválós lécnél Agent megoldása a célravezető, nem olyan drága mulatság, persze ha szétette a rozsda, akkor nem hálás munka előkészíteni hogy tapadjon a ragasztó(azaz magunkat nem ajánlom utóbbi esetben)

Üdv:
Bartus Péter - Slalom Sport
Előzmény: (Subely 109112)
Subely
23 élménybeszámolót írt
23
13 éve tag
2011.02.10. 08:25
Köszönöm a segítségeteket és az instrukciókat! Próbálkozok, hátha találok valahol ilyen kötést. De ha esetleg hallotok vagy láttok valahol ilyen, jeleznétek légyszi, köszönöm. :)

Üdv,
Attila
Előzmény: (AAron 109108)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.02.10. 06:49
Persze, Gaboca jól mondja csak bontottba, ez a modell már elég régi illetve az újabb SL10 Tyrolia kötések máshogy néznek ki. Ettől függetlenül lehet, hogy kapsz ilyet újonan.

https://sielok.hu/szaknevsor/


Kezd itt: 06 1 220 83 24
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.